Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 godzin temu, Grendziu napisał:

W Warcie jest nowy ambitny trener od 2 czy 3 kolejek, Warta może i oby odpaliła w końcu.

Nie gram u buka w poniedziałki, bo zawsze przegrywam, w nocy już poległem na NBA i NHL???

Cholera, jak nie obstawiam tylko analizuję to trafiam, jak obstawiam to wtapiam, jaki sens tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Otwieram lodówkę, konserwę, cokolwiek a tam Sousa odchodzi. Dziennikarze muszą truć d... Nawet w święta??

Jeśli odejdzie to jest turbo Dzban i nie warto było na niego stawiać, jeśli zostanie to będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Otwieram lodówkę, konserwę, cokolwiek a tam Sousa odchodzi. Dziennikarze muszą truć d... Nawet w święta??

Jeśli odejdzie to jest turbo Dzban i nie warto było na niego stawiać, jeśli zostanie to będzie ok?

Jeżeli Sousa odejdzie (a taki narcyz zawsze odejdzie, bo gdy mu mówią prawdę w oczy, to się uniesie honorem, którego nie ma), to dzbanem roku jest rudy. Ten sam, który udawał selekcjonera swego czasu.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał:

Jeżeli Sousa odejdzie (a taki narcyz zawsze odejdzie, bo gdy mu mówią prawdę w oczy, to się uniesie honorem, którego nie ma), to dzbanem roku jest rudy. Ten sam, który udawał selekcjonera swego czasu.

Mam zainstalowaną najgłupszą na świecie aplikcje sport_pl która wrzuca newsy z byle d... Szczytem taniego dziennikarstwa, niczym z pudełka czy pantofelka jest kopiowanie tekstów z Twittera i dodanie wokół tego kilku zdań. Echhh, gdzie Ci wielcy mistrzowie pióra jak Janusz Atłas czy Paweł Zarzeczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotowy poświęcić się dla dobra polskiej piłki i poprowadzić reprezentację w barażach. Nie chodzi o kasę, to potem, zaś, ryczałtem za zdobycie mistrza świata ????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał:

 

2 godziny temu, grych napisał:

Jestem gotowy poświęcić się dla dobra polskiej piłki i poprowadzić reprezentację w barażach. Nie chodzi o kasę, to potem, zaś, ryczałtem za zdobycie mistrza świata ????

Sypie głowę miesięcznym popiołem ??? 

To dezercja, zakaz dożywotni do Polski wjazdu dla @&##$#$-$#

Najgorsze jest jednak to, że Kulesza weźmie Nawałke lub Probierza i znowu się uwstecznimy we wszystkim, a Lewy się wq... I przestanie starać w reprezentacji lub odpuści?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie mamy co wybrzydzać. Lepszy Nawałka niż Brzęczek. No, chyba że Kulesza znajdzie fachowca, który będzie miał gwarancję pracy także po ewentualnej wtopie w marcu. 

Sousy tak czy siak bym nie puszczał, chyba że wykupi swój kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...