Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Z innej beczki, jeśli mamy temat o krypto walutach, to dlaczego nie możemy mieć o bukmacherce ???

Bo nie...

 

Bo Ty i inni nie chcecie słuchać, co się do Was pisze i zawsze będziecie w czarnej dupie.

 

Tylko w ten weekend na czysto przytuliłem 1 400zł, tygodniowo wychodzi przeważnie 1 500 - 2 000zł, gdy wszyscy zaczną czytać typy itd czar pryśnie. Jak się stosowałeś do moich poleceń, to byłeś do przodu kilka tysięcy, później tak jak innych Cię pochłonęło. Mnie stać jest grać za wyższe stawki i zarabiać nawet 10 razy tyle, tylko ja się trzymam swoich zasad, bo wiem, że kiedyś przyjdzie "ten dzień". W wakacje 2019r przestałem liczyć, gdy na czysto przekroczyłem 200 tyś zł, na dzień dzisiejszy będzie to około 350 tysi, więc wiem, co piszę.

Reasumując nie chcę, by ktoś słał nam qrwy, bo przegrywa kasę, znając życie każdy i tak będzie grał po swojemu, zrozumiałem to, gdy byłem wielokrotnie w pierwszej 100 graczy w Polsce i koledzy pytali mnie co i jak, a i tak grali po swojemu. Darujmy sobie tematy bukmacherskie, co do kryptowalut, to wiele osób u mnie w pracy płakało po stracie kasy (przeważnie 40-100tyś zł) jednak w tym temacie też się nie udzielam, bo mogę być źle zrozumiany. Kto chce tracić kasę, jego problem, ja nie mam nic do tego, na forum takich tematów powinniśmy unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, Grzes77 napisał:

Bo nie...

 

Bo Ty i inni nie chcecie słuchać, co się do Was pisze i zawsze będziecie w czarnej dupie.

 

Tylko w ten weekend na czysto przytuliłem 1 400zł, tygodniowo wychodzi przeważnie 1 500 - 2 000zł, gdy wszyscy zaczną czytać typy itd czar pryśnie. Jak się stosowałeś do moich poleceń, to byłeś do przodu kilka tysięcy, później tak jak innych Cię pochłonęło. Mnie stać jest grać za wyższe stawki i zarabiać nawet 10 razy tyle, tylko ja się trzymam swoich zasad, bo wiem, że kiedyś przyjdzie "ten dzień". W wakacje 2019r przestałem liczyć, gdy na czysto przekroczyłem 200 tyś zł, na dzień dzisiejszy będzie to około 350 tysi, więc wiem, co piszę.

Reasumując nie chcę, by ktoś słał nam qrwy, bo przegrywa kasę, znając życie każdy i tak będzie grał po swojemu, zrozumiałem to, gdy byłem wielokrotnie w pierwszej 100 graczy w Polsce i koledzy pytali mnie co i jak, a i tak grali po swojemu. Darujmy sobie tematy bukmacherskie, co do kryptowalut, to wiele osób u mnie w pracy płakało po stracie kasy (przeważnie 40-100tyś zł) jednak w tym temacie też się nie udzielam, bo mogę być źle zrozumiany. Kto chce tracić kasę, jego problem, ja nie mam nic do tego, na forum takich tematów powinniśmy unikać.

Przegrałem faktycznie dużo, z 50tys, było sporo ruchów złych, głównie wywaliłem się na progresji, bo przy 3500zl dupa wymiekała i kilka razy poległem grubo.

Aktualnie startuje od 2 tygodni od 5zl, notuję i jakoś wychodzi, prze większość czasu gram wg Twoich wytycznych.

Mi brakowało Ci... Nie gram taśm, coś tam próbuje jeszcze Live, ale też powoli odpuszczam.

Następny rok to nauka, muszę nauczyć się znosić presję.

Gram od 3-6 kuponów na dobę, jak nie widzę, odpuszczam ???. Wyrzuciłem ręczną, siatkówki i tenis (dramat).

1 kupon na piłkę nożną,  na dobę i po dwa lub jeden na kosza i hokej. Moja skuteczność aktualnie 24 wygrane 26 przegranych, czyli małymi kroczkami plus progresja i jestem na plusie, dużo wody upłynie, zanim to rozszyfruje, ale chcę i się nie poddaje.

Moja skuteczność to 40/50%

80% gram wg Twoich wytycznych, więc luz???

Screenshot_2022_0102_191520.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, cygan786 napisał:

@Grendziu na efotunie też się udzielasz , bo jakiś czas temu na strefie widziałem posta z twoim nazwiskiem.

Z kilka razy coś napisałem na live jak mi dupa zmiękła i miałem 11 razy pod rząd wtopę, raczej unikam tam wpisów, tylko obserwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moi faworyci top topów to Tuchel lub Mancini - nierealni.

Z obcokrajowców wolni na rynku wg mnie to Zidane lub ryzyko Pirlo.

Z Polski to Skorza lub Nowak (Jagiellonia) oboje doświadczenie z kadrą. Byłby Michniewicz, gdyby nie zdezerterował z U21 do Legii jak Sousa do Brazylii ??? 

Ewentualnie ja, ale od czasu Wicka, jestem jedną nogą za kratkami, więc nie wyślę CV???

A Wasze typy na trenera kadry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To, że ten Pan został sportowcem roku to oczywiste, ale że Sousa nie został trenerem roku, to jakiś skandal ???

20220109_120002.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Zawsze byłem fanem warsztatu Michniewicza, błyskotliwy, odważny, z pomysłem. Jednak... Na podstawie swoich wyborców wg mnie sam zamknął sobie miejsce, aby objąć kadrę.

1 minus to współpraca z Fryzjerem, jakakolwiek nie była, takie zdarzenie powinno dyskryminować wybór na trenera Reprezentacji ?.

Drugi bardzo duży minus to dezercja z U21 na rzecz Legii, która wyglądała wypisz, wymaluj jak Sousy ucieczka do Flamengo, z czym ta druga była wyższego kalibru.

I nie chodzi o to, że Michniewicz poszedł do Legii, tylko gdziekolwiek by nie odszedł, to uciekł z kadry U21, nie dokończył misji, czyli odpada, proste?

Nawet jeśli wygra więcej niż Nawałka, to smrud z d... Za nim ciągnąć będzie się ciągnąć zawsze.

Cieszę się bardzo, że nie będzie to Nawalka, ale myślę, że Kulesza mógł wybrać lepiej, z drugiej strony co tu się dziwić, jeśli rządzi w PZPN fan Disco Polo.

Wyżej w poście napisałem, że marudzić nie będę, jeśli Nawałka nie obejmie kadry, zat z pewnym niesmakiem smrodu, ale całym sercem, trzymam kciuki za reprezentację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Czesiu trenerem szczerze jak dla mnie to dobry wybór jeżeli miałbym wybierać między nim a Nawałka ... Za niego u21 fajna piłkę grała , w LE z Legia  też ograł dobre kluby no i mistrzostwo... Fakt sezon 21/22 dużo słabiej , ale tam coś od środka zaczęło się chyba psuć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...