Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ależ lanie dzisiaj otrzymała Legia w Superpucharze Polski od Kolejorza. Bardzo podobał mi się ten mecz, nie dlatego, że wygrała Pyrlandia, no dobra też :icon_arrow1:
Był to mecz walki, nie było odpuszczania, obie drużyny jakby grały na full, w Legii było widać brak piłkarzy z EURO, ale jak tak oni mają zagrać w sobotę w eliminacjach LM, to może niech sobie odpuszczą i wpuszczą blondynkę na kierownika drużyny już w pierwszym meczu... :D

W Lechu na wyróżnienie zasługuję młody Gumny, fajnie dogrywał przez chwilę piłki Majewski, no i "Formuła" co on zrobił, przecież on w piłkę rok temu nie umiał kopnąć. Czapki z głów. Antybohater meczu Trałka, ewidentna czerwień za nakładkę, a w Legii Malarz - maskaracja :beer1:

Mam nadzieję, że historia się nie powtórzy i Lech w lidze nie otrzyma lanie za laniem, jak to było na początku tamtego sezonu :champagne-2010:

Oczywiście news "super" - Paulus odchodzi z Lecha, dlatego moja noga nie powstanie tam w najbliższym czasie. Ehhh brak słów na politykę ekstraklasowych klubów, zakopać, przemielić itd.  Cracovia - dziwię się Filipiakowi, że to finansuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Pierwszej kolejki ekstraklasy nie widziałem, z racji tego że bylem na wakacjach. Teraz jednym okiem patrzę na Legię w pucharach, ehhh te nasze bagienko rodzime przypomina poziom tego co jest z wodą.

Chodzi o to, że łudzimy się, że będziemy grać w LM w fazie grupowej, ale nasze kluby zawsze przed pucharami po zamknięciu ligi się wysprzedają. Duda ponoć odchodzi, Legia przespała jakby pierwszą część okresu transferowego. Ja się denerwowałem Lechem, że się osłabia co roku, myślałem, że Legia będzie czymś nowym, zacznie się przełom - myliłem się.

We wrześniu pozostanie tylko reprezentacja i kibicowanie chłopakom w innych ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
40 minut temu, Elvis napisał:

Kasa, kasa i kasa....

Tylko po co mydlić oczy, że się buduję coś więcej, jeśli tak nie jest?

Fkusem kiedyś wejdziemy do LM, aby dostać po prostu EUROWPIERDOL grupowy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Wielka szkoda, że Zagłębie odpadło z pucharów. Legia musi awansować do LM, łatwiej nie będzie, tylko ciekawi mnie co będzie dalej w przypadku awansu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, cygan786 napisał:

Ważne że Radomiak gra,co tam Zagłębie. "AC Milan,Barcelona Radomiaczka nie pokona......."

Mam wielki szacunek do ludzi, którzy interesują się niższymi ligami niż nasza przereklamowana ekstraklasa. Nawet w B klasie ludzie często grają z pasji i nie udają gwiazdek, jak Ci, którzy zbierają kokosy za niski poziom piłki rodzimej :icon_arrow1:

Lech zdechł KOLEJORZ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech pojechał po bandzie wczoraj... To już nie jest problem trenera, zaraz nie będzie kogo tam zatrudnić, albo nikt nie będzie chciał tam pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 7.08.2016 o 08:39, mav3rick napisał:

Lech pojechał po bandzie wczoraj... To już nie jest problem trenera, zaraz nie będzie kogo tam zatrudnić, albo nikt nie będzie chciał tam pracować...

Zawsze chętny się znajdzie. kasa misiu kasa.

Co roku wmawiają kibicom, że trzeba sprzedać jedną gwiazdę, aby łatać dziury w budżecie i faktycznie tak robili. Tam już nie ma gwiazd, ani zawodników pokroju ekstraklasy. Marzy mi się od kilku lat i nie tylko mnie w Poznaniu Rutkowscy oddali klub... Może dożyję lepszych czasów, nawet po spadku jak ich już nie będzie, zacznę chodzić wtedy na mojego Lecha, a nie Amicę Poznań >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...