Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Maszyna Xaviego zaczyna być jak walec, stara dobra Barca wraca emoji123.png

NIe ma starej dobrej, bo tamta była inna, dominowała w inny sposób. Futbol zmienił się przez ostatnią dekadę i Xavi to zrozumiał, tworzy wzór na podstawie np  Bayernu, oprócz dokładności i posiadania piłki musi być siła i dynamika, stąd Barca za czasów świetności gry Xavi, Iniesta i Messi mogłaby dzisiaj nie dać rady.  Od kilku seznów pokazuję to liga angielska, która zdominowała krok po kroku także rozgrywki pucharowe. Szybko buduję swój projekt Xavi i idzie mu nadspodziewanie dobrze. Najważniejsze, że piłkarze mu ufają i widać głód piłki, chcą ponownie być na szczycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Generalnie masakra. Wg ustawienia  na planszy mieliśmy 3-4-3 a wg mnie to było 3-6-1. Dramat ???

Po jakiego grzyba gramy 3 środkowych obrońców, jak zawsze graliśmy 4. Nie liczę Zupy, bo go wykreśliłem z pamięci.

Czy odrodzona Barcelona, Bayern grają trójką obrońców-nie. Piłka nożna to prosta gra. Przy 4-3-3 grasz jedną 9tką najlepsza na świecie, na lewej stronie stawiasz Kamińskiego, na prawej też kogoś z głową dynamicznego, robisz podwojenie na skrzydłach, za pomocą bocznych obrońców, bez piłki inteligentnie wymuszasz stratę pressingiem. Co tu jest innego do zrozumienia? 3-6-1 ja pierdziele. Tak jak Michniewicza kiedyś lubiłem,  totalnie mnie dzisiaj zirytował. Reca dramat, Żurkowski (lubię go i bym go powoli wdrażał)wcale nie lepszy, a nawet gorszy od Linettiego na tą chwilę. Najlepszy był bramkarz i fajnie gdyby Skorupski bronił, bo Szczęsny jest babolowaty w reprezentacji... Zieliński ponownie niewykorzystany, Krychowiak bez formy, Grosicki to jakiś Błaszczykowski Brzeczyszkiewicza u Michniewicza, ja prd, dramat ????

Generalnie jestem załamany tym co pokazaliśmy. Wiadomo, że możemy awansować, bo Lewy nas wiezie, ale ja nie widzę tego w takim ustawieniu. Bardzo słabo, brawo Szkocja, pokazali co to twarda i dynamiczna gra.

Włochy - Macedonia 16:0 rzuty rożne i kibel ?????

  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

5 raz podchodzę do tej flaszki taki ze mnie pijok ?

Puchacz musi być mega słaby, jeśli Bereś na lewej stronie. Ponoć gramy 4-3-3, super, w sumie nie ważne już kto, co i jak, trzymam kciuki i całym sercem za reprezentacja ❤️❤️❤️???❤️❤️❤️

IMG_20220329_193514.jpg

20220329_203059.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie jest tak źle, każda drużyna przede wszystkim boi się stracić bramkę.

Najlepsi po pierwszej połowie to Moder, Glik, Szymański. Najsłabszy niestety Zieliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...