Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jedziemy Quuuuwa???

W końcu pokonaliśmy na papierze dobra drużynę.

Zieliński może być zawsze najsłabszy, byle strzelał bramki.

 Jeszcze wczoraj gadałem z @christhof70 że Szczęsny nigdy nic ekstra w reprezentacji nie wybronił, dzisiaj tak, zrobił to ???

 Brawo obrona i Bereszynski, Cash może słabo, ale będzie z niego pociecha. Brawo Moder, Bielik, Lewy i reszta

 Dziękuję Czesiu, że mnie posluchales i zagrałeś 4-3-3. Jednak te forum czyta cały świat, łącznie z selekcjonerem ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

@christhof70 co mnie Pogoń wczoraj zaimponowała, to nie mam pytań ???

Dzisiaj fajne meczycho w Poznaniu, oglądaj jak Gród Przemysława przyjmie dzisiaj warszawską... I usiądzie na tronie gdzie jego miejsce???

20220226_171629.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2033]christhof70[/mention] co mnie Pogoń wczoraj zaimponowała, to nie mam pytań
Dzisiaj fajne meczycho w Poznaniu, oglądaj jak Gród Przemysława przyjmie dzisiaj warszawską... I usiądzie na tronie gdzie jego miejsce
20220226_171629.jpg.88c4e964d4e731e498f8ce1f4505ac87.jpg
No tak z sędzia Steve Wonderem ciężko było ugrać coś... Obyś się dzisiaj nie zdziwił z tą "warszawką" Amica tak łatwo miała w tym sezonie wygrać, w Poznaniu już nie jeden złoty medal im na szyi wieszał, a póki co to muszą liczyć na potknięcia innych albo sędzia pomoże, jak w Krakowie. Ale lodówki idą po majstra wolę Pogoń na 2/3cim miejscu z ich filozofią budowania klubu. Ale martwi mnie przyszły sezon, po tym jak Legia jak Nam sztab szkoleniowy rozmontuje... Ale wierzę w prezesa Mroczka, widać po tym co jest teraz, że ma nosa do decyzji w klubie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
42 minuty temu, mav3rick napisał:

ma nosa do decyzji w klubie.

Zajebistego ma nosa pozwalając odejść trenerowi dekady?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

@christhof70 co mnie Pogoń wczoraj zaimponowała, to nie mam pytań ???

Dzisiaj fajne meczycho w Poznaniu, oglądaj jak Gród Przemysława przyjmie dzisiaj warszawską... I usiądzie na tronie gdzie jego miejsce???

20220226_171629.jpg

przyjmie i polegnie, a na tronie siądą, ale nie takim tylko białym z klapą jak sr...ki dostaną z rozpaczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

A co ma zrobić, jak mu się kontrakt skończył? U Was za to mistrzowie doboru trenerów emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Zaproponować kontrakt nie do odrzucenia, tylko trzeba mieć jaja, Kolejorza też krytykuje jak się nie zgadzam, A Wy, Wam zostanie za roku utrzymanie przed spadkiem z jakimś Brzeczkiem, od życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponować kontrakt nie do odrzucenia, tylko trzeba mieć jaja, Kolejorza też krytykuje jak się nie zgadzam, A Wy, Wam zostanie za roku utrzymanie przed spadkiem z jakimś Brzeczkiem, od życie....
Całkiem możliwe, tego się właśnie obawiam niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...