Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Szopka w ekstraklasie trwa, o co chodzi w Radomiu ???

Ten Brzęczek w Wiśle na razie wybitny jak w reprezentacji.

Raków zdobędzie Mistrzostwo dzięki bramkarzom , a w zasadzie ich braku w Poznaniu.

Legia oddała Paprykarzom mecz za trenera, a ponoć korupcja się skończyła ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Szopka w ekstraklasie trwa, o co chodzi w Radomiu ???

Ten Brzęczek w Wiśle na razie wybitny jak w reprezentacji.

Raków zdobędzie Mistrzostwo dzięki bramkarzom , a w zasadzie ich braku w Poznaniu.

Legia oddała Paprykarzom mecz za trenera, a ponoć korupcja się skończyła ???

zrzęda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu zmienili trenera, nie wiem w jakim celu. Dziś był pierwszy trening z nowym.Runda wiosenna w wykonaniu Radomiaka przeciętna w porównaniu do jesiennej. Jesień była piękna, na początku mistrzowie ostatnich minut , a potem drużyna nie do pokonania. Runda wiosenna to porażka, słabe mecze i to nie wina Banasika ( moim zdaniem, bo zrobił kawał dobrej roboty) , chłopakom chyba nie chce się biegać. Mam nadzieję że dobra gra wróci.
Być może nowy trener zmotywuje zielono-bialych do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
50 minut temu, cygan786 napisał:

W Radomiu zmienili trenera, nie wiem w jakim celu. Dziś był pierwszy trening z nowym.Runda wiosenna w wykonaniu Radomiaka przeciętna w porównaniu do jesiennej. Jesień była piękna, na początku mistrzowie ostatnich minut , a potem drużyna nie do pokonania. Runda wiosenna to porażka, słabe mecze i to nie wina Banasika ( moim zdaniem, bo zrobił kawał dobrej roboty) , chłopakom chyba nie chce się biegać. Mam nadzieję że dobra gra wróci.
Być może nowy trener zmotywuje zielono-bialych do walki.

Na bank był konflikt, a nowy trener... Przemilcze?

Z chęcią zobaczę Banasika w innym klubie.

Na początku sezonu przewidziałem, że Radomiak na "adrenalinę" kiedyś się skończy, szkoda, że tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank był konflikt, a nowy trener... Przemilcze
Z chęcią zobaczę Banasiaka w innym klubie.
Na początku sezonu przewidziałem, że Radomiak na "adrenalinę" kiedyś się skończy, szkoda, że tak szybko.
To i ja przemilcze, a może nie. Wje...z Niecieczy i dali posadę w Radomiaku. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, cygan786 napisał:
24 minuty temu, Grendziu napisał:
Na bank był konflikt, a nowy trener... Przemilczeemoji6.png
Z chęcią zobaczę Banasiaka w innym klubie.
Na początku sezonu przewidziałem, że Radomiak na "adrenalinę" kiedyś się skończy, szkoda, że tak szybko.

To i ja przemilcze, a może nie. Wje...z Niecieczy i dali posadę w Radomiaku. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Może tak być, a może doszli do tego, że ich w ekstraklasie nie jest miejsce ze względu na koszty? O to ma się rozbijać w  Warcie także długofalowo, ale wierzę, że nie spadną, choć jeśli co roku będą walczyć tylko o utrzymanie, to kiedyś to nastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Od 9tej jadę, ledwo zdążyłem, dramat jak to w Warszawie, zero organizacji, totalna dezinformacja. Ten Puchar jest nasz, ten Puchar do Lecha należy ???

IMG_20220502_154947.jpg

IMG_20220502_154925.jpg

IMG_20220502_154915.jpg

IMG_20220502_155651.jpg

IMG_20220502_155639.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...