Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.02.2022 o 20:21, Linek727 napisał:

A na koniec Raków wybzdyli Kolejorza i Pogoń. Tak się kończy pycha, która kroczy przed upadkiem. ?

Podtrzymuję :)

Jasnowidz Wojciech G.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żenada PL to za mało powiedziane. Moja noga nigdy już w tym mieście nie zostanie postawiona. Chyba, że typowo biznesowo i ktoś mi za to zapłaci.

No ale po kolei.

1. Obiecałem Synowi to pojechałem.

2. Nie byłem na bieżąco z przepychankami Trzaskowski vs Lech i cała otoczka.

Tak na bieżąco skomentowałem sprawę na FB, będąc na sektorze neutralnym:

"Tylko w .... Warszawie można spierdolić kibicom święto na 100lecie klubu i ich nie wpuścić na stadion.  Dramat, ostatni raz na Narodowym, obawiam się, że może dzisiaj to się źle skończyć, przez debilne decyzję. Trzaskowski ..uju, piłka nożna dla Kibiców, trzeba szukać rozwiązań, a nie robić zakazy???
W 2009r w Chorzowie dało się zorganizować mecz dla wszystkich, mimo, że graliśmy z Ruchem!!!"

Sam mecz zszedł na plan drugi, bez kibiców, bez oprawy, bez święta w 100lecie historii. Trzaskowski i Kulesza (śmieszny twit pod publiczkę) powinni stanąć na rzęsach, aby finał jeśli jest na Narodowym, to organizacyjnie musi być TOP. Koniec i kropka.

Generalnie gdybym wiedział, że "Kotła" z Poznania nie wpuszczą, olałbym ten finał.

Brawo kibice z Rakowa i brawo kibice z Poznania za solidarność i wyszydzanie decyzji pseudo Prezydenta Wawy. (Przej.. jak czasami jedna decyzją można spalić za sobą mosty)

 Miasto, ponoć Stolica,które nie umie zorganizować nawet dojazdu pod stadion.

Buraczane słoiki i tyle w temacie, bo organizacyjnie było to jedno wielkie g... ???

Bez urazy koledzy z forum i znajomi z dziwnego miasta, bo do Was osobiście nic nie mam.???

Zdjęcie pożyczone z Twitter.

 

 

 

 

 

20220503_002217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruś, a czy przypadkiem kibice sami nie chcieli nie wchodzić na stadion?
Po drugie z tego co wiadomo to decyzje o zakazie wnoszenia tranparentów większych niz 1.5x2.0 m wydała Staż Pożarna.
Po trzecie to gratuluję wspaniałej oprawy na błoniach obok stadionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Daruś, a czy przypadkiem kibice sami nie chcieli nie wchodzić na stadion?
Po drugie z tego co wiadomo to decyzje o zakazie wnoszenia tranparentów większych niz 1.5x2.0 m wydała Staż Pożarna.
Po trzecie to gratuluję wspaniałej oprawy na błoniach obok stadionu.
 

Pewnie nie chcieli, bo Legia by im ani flag, ani sektorówek nie popilnowała. Z drugiej strony - ile shitu można wnieść w takich prześcieradłach? Zadyma z d... wzięta. Lech miał pecha, bo wyczuli Lecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, elvis napisał:

Daruś, a czy przypadkiem kibice sami nie chcieli nie wchodzić na stadion?
Po drugie z tego co wiadomo to decyzje o zakazie wnoszenia tranparentów większych niz 1.5x2.0 m wydała Staż Pożarna.
Po trzecie to gratuluję wspaniałej oprawy na błoniach obok stadionu.
 

No właśnie nie. Pomysł z d...o zakazie i mini flagach, bez oprawy na stulecie klubu, totalnie bezsensu,. Właśnie oglądam mecz LM i tam są flagi, duże i długie  To miało być święto, ile razy obchodzi się 100lecie klubu?

popsuto je, jak tylko Warszawa umie i z chęcią Poznaniowi zawsze pod górkę zrobi. WAWA zawsze miała i będzie miała jakiś kompleks wobec nas.

Tv kłamię jak zawsze w przekazach.

Wszystko co było dalej, było konsekwencją jeszcze raz podkresle debilny decyzji Prezydenta Warszawy, PZPN też dał d... Przy organizacji. Warszawa zepsuła stulecie klubu, gdyby weszli, byłaby oprawa jak zawsze, nikomu nic by się nie stało.

No ale jak to możliwe, aby Poznań na *neutralnym" gruncie mógłby się bawić i świętować w Warszawie. Takich rzeczy się nie zapomina... Jestem murem za Ultrasami jak nigdy wcześniej.

 Kto był na meczu lub pod stadionem wie o co chodzi i to czuję, medialny przekaz totalnie mnie nie interesuje w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia, co chwilę Darek wspominasz o 100tu leciu Lecha, ok jest rocznica. Ale czy finał Pucharu Polski to miejsce na jego świętowanie? Zróbcie sobie to na swoim stadionie z oprawami, jakie tylko sobie kibice wymarzą i jakie wykonają. Mnie te 100 lat interesuje jak zeszłoroczny śnieg i nie widzę takiej prezentacji na finale Pucharu Polski.

Przez te próby wniesienia flag itp wielu kibiców nie obejrzało tego meczu. Wg mnie wina jest po obu stronach, tak samo władz Warszawy, jak i kiboli Lecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, mav3rick napisał:

Jedno mnie zastanawia, co chwilę Darek wspominasz o 100tu leciu Lecha, ok jest rocznica. Ale czy finał Pucharu Polski to miejsce na jego świętowanie? Zróbcie sobie to na swoim stadionie z oprawami, jakie tylko sobie kibice wymarzą i jakie wykonają. Mnie te 100 lat interesuje jak zeszłoroczny śnieg i nie widzę takiej prezentacji na finale Pucharu Polski.

Jeśli tego nie rozumiesz, to nie moja wina, tłumaczyć nie będę. Stulecie jako data już była, a puchar i mistrzostwo na stulecie to część reszty i coś innego. Nikt nikogo nie zabił oprawą, a Legia zawsze min. U nas robić je mogła bez ograniczeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, wg mnie najbardziej dał d... PZPN.
To on jest organizatorem i pośrednikiem. Kibice mogli wejść i weszli, ale kibole walnęli focha i zrobili zadymę przed stadionem.
Jeśli Lech chciał świętować swoje 100 lecie to powinien to uzgodnić z odpowiednimi osobami czy instytucjami znacznie wcześniej niż w dniu meczu. Być może chcieli zaoszczędzić na organizacji obchodów i myśleli, że Warszawka za wszystko zapłaci.
Żeby było jasne, nie bronię Trzaskowskiego, ale nienawidzę kibolów. Miałem z nimi do czynienia na Euro 2012 i przez kilka kolejnych lat jak pracowałem przez płot ze stadionem w Ząbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...