Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tego nie rozumiesz, to nie moja wina, tłumaczyć nie będę. Stulecie jako data już była, a puchar i mistrzostwo na stulecie to część reszty i coś innego. Nikt nikogo nie zabił oprawą, a Legia zawsze min. U nas robić je mogła bez ograniczeń.
 
Tylko jaki puchar, jakie mistrzostwo? Póki co to Lech nic nie ma. Wątpię by, Raków mistrza wypuścił z rąk.

I co Darek tutaj rozumieć? Kurde ustalono jakieś zasady, Częstochowa się do nich dostosowała, ale nie wielki Lech, bo jak to? Poznań?! Na stulecie klubu? Skandal... Te stulecie to też tak naciągane, bo Lech to od dawna nie istnieje.

Wczorajszy mecz to Wam przede wszystkim trener przegrał, skąd on miał wizję takiego składu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stulecie klubu niech lech robi sobie na swoim stadionie i ze swoimi kibicami. Każdy normalny człowiek te 100 lecie miał w dupie. Na wszystko jest czas i miejsce no ale jak to Arek pisał. Ciężko jest wytłumaczyć, że kartofel to nie pyra, tylko zwykły kartofel.

Tylko spin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Ostap napisał:

Stulecie klubu niech lech robi sobie na swoim stadionie i ze swoimi kibicami. Każdy normalny człowiek te 100 lecie miał w dupie. Na wszystko jest czas i miejsce no ale jak to Arek pisał. Ciężko jest wytłumaczyć, że kartofel to nie pyra, tylko zwykły kartofel.

Tylko spin.
 

Każdy finał powinien być świętem, a że organizator i lokalizacja do dupy to było jak było, słoiki nigdy nie nadążają za trendem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nadal niczego nie rozumiesz.

Tylko spin.


Bo my nie rozumiemy, Lech przyjechał, miało być tak jak oni chcieli. Kij z tym, że Częstochowa się potrafiła dostosować, dla Lecha to ujma, tym bardziej w Warszawie. To tylko lodówki, mają swój świat
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mav3rick napisał:

Bo my nie rozumiemy, Lech przyjechał, miało być tak jak oni chcieli. Kij z tym, że Częstochowa się potrafiła dostosować, dla Lecha to ujma, tym bardziej w Warszawie. To tylko lodówki, mają swój świat emoji23.png

No, trudno się z Tobą nie zgodzić. Już widzę, jakby Stal miała coś fetować na stadionie Falubazu albo odwrotnie. Chyba że wygraną w meczu, ale rocznicę klubu? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Narodowy mógłby być wykorzystany do obchodów tej rocznicy i nie byłoby w tym nic złego. Jednak takie rzeczy należy zaplanować i uzgodnić z odpowiednimi władzami, a nie robić przy okazji i na wariata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Narodowy mógłby być wykorzystany do obchodów tej rocznicy i nie byłoby w tym nic złego. Jednak takie rzeczy należy zaplanować i uzgodnić z odpowiednimi władzami, a nie robić przy okazji i na wariata.

A ja myślę, że nie, bo to finał Pucharu Polski, a nie finał Lecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elvis napisał:

Myślę że Narodowy mógłby być wykorzystany do obchodów tej rocznicy i nie byłoby w tym nic złego. Jednak takie rzeczy należy zaplanować i uzgodnić z odpowiednimi władzami, a nie robić przy okazji i na wariata.

A ja się w tej kwestii nie zgodzę. Nazwa Stadion Narodowy ma swoją wymowę. Chyba, że Lech by ten stadion komercyjnie najął od operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nie, bo to finał Pucharu Polski, a nie finał Lecha.
Ale ja nie napisałem że mieliby świętować przy okazji Finału, a wręcz przeciwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...