Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Sam się zastanawiam od czasu do czasu co jest w Polsce gorsze, stan naszych wód ogólnie, czy poziom ekstraklasy. Masakra jakaś dzisiaj w Wawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, mav3rick napisał:

Nie wiem, hazardem się nie interesuję emoji14.png ale pewnie 1:2 xD

Może powinieneś, a nóż za 10zł staniesz się milionerem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie wyniki nie zachęcają, ale kibicować ktoś musi Jedziemy całą ekipą na mecz Lecha Mamy nadzieję, że wynik będzie do przodu... a jeśli nie to i tak świetnie będziemy się bawić Niech moc będzie z nami

dodano 47 minut temu

Malutka szczęście przynosi 2:0 dla nas... Lech, Lech, Lech
Emocje i radość moich córek bezcenna

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie wyniki nie zachęcają, ale kibicować ktoś musi Jedziemy całą ekipą na mecz Lecha Mamy nadzieję, że wynik będzie do przodu... a jeśli nie to i tak świetnie będziemy się bawić Niech moc będzie z nami

dodano 47 minut temuMalutka szczęście przynosi 2:0 dla nas... Lech, Lech, Lech
Emocje i radość moich córek bezcenna


Widziałem tą radość. Bezcenny widok.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Mała napisał:

Może faktycznie wyniki nie zachęcają, ale kibicować ktoś musiemoji5.png Jedziemy całą ekipą na mecz Lecha emoji460.png Mamy nadzieję, że wynik będzie do przodu... a jeśli nie to i tak świetnie będziemy się bawić emoji5.png Niech moc będzie z nami emoji123.png

dodano 47 minut temu

Malutka szczęście przynosi emoji38.png 2:0 dla nas... Lech, Lech, Lech emoji106.png
Emocje i radość moich córek bezcennaemoji6.png

Nie chcę marudzić, ale sędzia wydrukował mecz. Nie uznał w doliczonym czasie gry prawidłowej bramki dla Piasta, a potem poszła kontra. Powinien być remis, mimo, że Lech był lepszy w tym meczu. Nie czaję, dlaczego Urban upiera się na duet T&T w środku pola, zamiast Majewskiego postawić na 8mce. A propos Majewskiego, to pierwszy jakościowy transfer do klubu od czasu Rudnievsa - czyli dramat. Zawsze jestem zwolennikiem trzymania trenerów jak najdłużej, ale wg mnie Urban już się skończył. Nie ma pomysłu na grę. Druga strona medalu, to to, że Lech non stop systematycznie się osłabia, zamiast wzmacniać.

Ubolewam na sytuacją Wisły Kraków, mam nadzieję, że się odrodzą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 godzin temu, Grendziu napisał:

Nie chcę marudzić, ale sędzia wydrukował mecz. Nie uznał w doliczonym czasie gry prawidłowej bramki dla Piasta, a potem poszła kontra. Powinien być remis, mimo, że Lech był lepszy w tym meczu. Nie czaję, dlaczego Urban upiera się na duet T&T w środku pola, zamiast Majewskiego postawić na 8mce. A propos Majewskiego, to pierwszy jakościowy transfer do klubu od czasu Rudnievsa - czyli dramat. Zawsze jestem zwolennikiem trzymania trenerów jak najdłużej, ale wg mnie Urban już się skończył. Nie ma pomysłu na grę. Druga strona medalu, to to, że Lech non stop systematycznie się osłabia, zamiast wzmacniać.

Ubolewam na sytuacją Wisły Kraków, mam nadzieję, że się odrodzą :(

Chociaż raz w życiu mnie posłuchali, Urbana już nie ma w AMICE Lechu Poznań, co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ostatni dzień transferowy. Oczywiście w Poznaniu niczym nie zaskoczyli. Obiecali wymianę składu, rewolucję. No tak wysprzedaż była, ale do klubu już nikt godzien nie przyszedł. Rudkoludki out!!!!

 

hłe hłe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...