Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się w tej kwestii nie zgodzę. Nazwa Stadion Narodowy ma swoją wymowę. Chyba, że Lech by ten stadion komercyjnie najął od operatora.
Narodowe to my mamy teraz wszystko. Dokładnie o takiej formie myślę, by wynająć stadion i zorganizować mecz jubileuszowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, elvis napisał:

Myślę że Narodowy mógłby być wykorzystany do obchodów tej rocznicy i nie byłoby w tym nic złego. Jednak takie rzeczy należy zaplanować i uzgodnić z odpowiednimi władzami, a nie robić przy okazji i na wariata.

Sprecyzujemy.

Rocznicę obchodziliśmy 19marca bodajże, byłem z synem. Wygraliśmy i tyle pamiętam, ale pamiętam też zajebista oprawę. 

Finał PP każdorazowo powinien być świętem piłkarzy, kibiców, sponsorów, działaczy i wszystkich ze sportem, piłka nożną, ludzi z tym związanych.

Ten Puchar miał być wyjątkowy, bo stulecie klubu można było obchodzić na narodowym w jakiś sposób dodatkowo. Nie pamiętam, a bywałem w kotle, aby od samej oprawy komuś krzywda się stała. Sam byłem wielokrotnie przeciwko racom, ale one nigdy nie zrobiły nikomu krzywdy celowo, może jakiś ochotnik coś tam się poparzył.

Na Lecha i np Legię jeździłem najczęściej "dla flag, kibicowania, emocji".

Tutaj chodzi o całokształt, nikt nie wymyślił czegoś ekstra, czego na meczach wcześniej nie było. Flagi i oprawa była, jest i będzie. No chyba że "gospodarz Trzaskowski" wita Poznań policja i pałami. Gdybym wiedział, że tak będzie, nie marnował bym na tą żenade jako całość czasu i nie psuł sobie majówki. Chciałem aby syn zapamiętał ten moment do końca życia, to zapamiętał tylko jedno: Trzaskowski, co , ty k... Śpiewane szyderczo i z nie chęcią przez tych co byli na stadionie, a nie pod.

PZPN i Trzaskowski są winni, bo można było poszukać rozwiązania i nikomu krzywda by się nie stała, a czy puchar byłby wygrany czy nie, większość uczestników na żywo na pewno wspominała u całokształt. Ultrasi z Rakowa razem z "piknikami" czyli neutralne trybuny ze mną i synem przez większość meczu krzyczeli tylko dwie wersje dopingu. Trzaskowski co ty ... Lub PZPN j.... J... PZPN. Nigdy z Rakowem nie było sztamy, a jednak do 60minuty dało się odczuć, że coś jest nie tak.

Ograniczenia, ograniczeniami, zasady wyciągnie z d... Przez Trzaskowskiego dramat.

Organizuje zlot na łowisku. @Ostap nie jest Vipem czyli nie może robić wywózek karpiowych, inni wg regulaminu nie mogą wjeżdżać aktualnie na cypel, a jednak każdy wjedzie i będzie łowił jak lubi. Od różnica w podejmowaniu decyzji.

Jeśli chodzi o uszczypliwości, nie odpowiadam, bo aby to zrozumieć, trzeba było być na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W końcu Papszun dostał w czapkę, jakoś go nie trawie.

Jeśli Kolejorz wypuści mistrzostwo z rąk, to jesteśmy frajerami.

Radomiak... Przecież to było do przewidzenia, niczym że Wisła spadnie z Brzęczkiem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

W końcu Papszun dostał w czapkę, jakoś go nie trawie.

Jeśli Kolejorz wypuści mistrzostwo z rąk, to jesteśmy frajerami.

Radomiak... Przecież to było do przewidzenia, niczym że Wisła spadnie z Brzęczkiem ???

nie wypuści, gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lech ma mistrza, trochę z pomocą sędziego, ale cóż taki mamy klimat Pogoń przestała grać w momencie, kiedy Kosta już wiedział, że idzie do Warszawy. Ale ja traktuję 3cie miejsce Pogoni jako sukces. Kto np 5 lat temu by pomyślał, że dwa razy będzie brąz na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

13:2 na zakończenie rundy i mamy lidera. Młody pierwsza bramka z połowy boiska (gra na obronie)???

IMG_20220511_165300.jpg

IMG_20220511_180302.jpg

IMG_20220511_165255.jpg

IMG_20220511_180304.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

13:2 na zakończenie rundy i mamy lidera. Młody pierwsza bramka z połowy boiska (gra na obronie)???

IMG_20220511_165300.jpg

IMG_20220511_180302.jpg

IMG_20220511_165255.jpg

IMG_20220511_180304.jpg

sędzina zdrowa? gratki dla młodego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, christhof70 napisał:

sędzina zdrowa? gratki dla młodego

Jak byłem sędzią przez około dwa sezony, to byłem na zgrupowaniu sędziów i sędzin, od B klasy do ekstraklasy w Międzychodzie na kilka dni. Tam była sędzina zdrowa i to tak zdrowa, że pamiętam ją do dzisiaj... Nawet Ekstraklasowy sędzia nie miał ze mną szans w uwodzeniu wybranej niewiasty ???

Jak te Panią dzisiaj zobaczyłem, to se przypomniałem stare, dobre czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Nawet fajnie by było gdyby Chrobry Głogów awansował do ESA. Kibicuję głównie jednemu Panu, ulubieniec za czasów Lecha Poznań - trener Ivana Djordevic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, że ten... Mecz trochę bez historii z dziwnym ustawieniem na początku bez skrzydłowych, a że wynik końcowy na plus, to krytyki nie będzie.

Kamiński i Zalewski, jeśli nadal będą się dobrze rozwijać i będą omijać ich kontuzje, to lewą stronę mamy zabezpieczoną na lata ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...