Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Ja nie mogę się wypowiadać bo jestem skrzywiony ;) ?

Najprawdopodobniej poszło o to, że mieli sprzedać klub Arabom, tak jest wg Stanowskiego... No cóż lepiej bić się na naszym podwórku, niż się rozwijać. Nie mnie oceniać, gdzie leży prawda i słuszność ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu rano chodziła wersja, że poszło pub. Gość, który został jego nowym najemcom nie pozwolił kibolom wstawić swojej ochrony i dał od siebie ludzi, więc Ci mu lokal zrównali z, ziemią, a ochrona uciekła na trybuny i dlatego to wszystko się tam przeniosło. Cholera wie, gdzie teraz prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, mav3rick napisał:

Lech zapomniał bramkarza do Azerbejdżanu zabrać ze sobą... Ten co stoi między słupkami to chyba z jakiegoś castingu jest...

Poprzednicy od kilku lat nie byli lepsi.

Głupio, że przeciwko swojemu klubowi, ale coś się udało ugrać przy stanie 1:1...

Screenshot_2022_0712_191609.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejny rok, który świadczy o "jakości" polskiej ligi - jest jak sprzęgło w Maluchu: wiadomo, że się sp..., bo jest z Malucha.

Swoją drogą - nie ogarniam tego. Z parę lat temu byłem na meczu repra lubuskiego i wielkopolskiego kilkunastoletnich graczy. Akurat młodego powołali na rezerwę do kadry.

Inne światy: wielkopolskie - 2 trenerów do 3 bramkarzy, 2 asystentów trenera głównego, jednolite dresy, firmowy autokar. Lubuskie - każdy rodzic sam dowoził gracza do Słubic. Zlali lubuszan aż oczy puchły. Ale super grali. Gdzie to teraz jest?

Tak samo Zagłębie Lubin. Byłem tam z młodym na zaproszenie - jakieś testy, turniej. Kurde. Co te łebki z Zagłębia wyprawiały, to kopara opadała. Jaka intensywność, dokładność, precyzja.

Gdzie to teraz jest?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Linek727 napisał:

To jest kolejny rok, który świadczy o "jakości" polskiej ligi - jest jak sprzęgło w Maluchu: wiadomo, że się sp..., bo jest z Malucha.

Swoją drogą - nie ogarniam tego. Z parę lat temu byłem na meczu repra lubuskiego i wielkopolskiego kilkunastoletnich graczy. Akurat młodego powołali na rezerwę do kadry.

Inne światy: wielkopolskie - 2 trenerów do 3 bramkarzy, 2 asystentów trenera głównego, jednolite dresy, firmowy autokar. Lubuskie - każdy rodzic sam dowoził gracza do Słubic. Zlali lubuszan aż oczy puchły. Ale super grali. Gdzie to teraz jest?

Tak samo Zagłębie Lubin. Byłem tam z młodym na zaproszenie - jakieś testy, turniej. Kurde. Co te łebki z Zagłębia wyprawiały, to kopara opadała. Jaka intensywność, dokładność, precyzja.

Gdzie to teraz jest?

Poruszyłeś fajny temat...???

Generalnie napisałem tekst gdzieś na 10tys znaków, może więcej i... Skasowałem.  

Jest wiele aspektów, które należy zmienić w naszej piłce, udoskonalić, obrócić o 180 stopni, ale najnormalniej w świecie brak mi na to słów teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sołtys stan napisał:

 

Kurła ! To już jest szczyt chamstwa. W samochodzie miałem bilet na najbliższy mecz ligowy Lecha. Ktoś mi wybił szybę i wrzucił drugi.. xD 

Wyrzuć to natychmiast! Pójdziesz na mecz, a zaraz będziesz np. w klubie Ikei, ewentualnie przyjdzie wezwanie z Bociana za niezjedzone hot-dogi na stadionie. Ten klub jest mistrzem w przytulaniu kasy. I po tym blamażu bardzo mi żal, że to nie RCz zrobił majstra, choć powinien.

Lechowi nie życzę niczego - obecnie jest to klub bez jakichkolwiek perspektyw. Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja lubię tego Lecha, bo dawno żadna drużyna nie dała mi tyle zarobić u buka co Kolejorz.  Trzy kupony z meczem Lecha i wszystkie weszły elegancko. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...