Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grendziu super, że w końcu się udało, ciekawi mnie tylko czy dostanie 9ke na koszulce. Póki co ma ją Depay. Chociaż pewnie go "przekonają" by Lewu ją oddał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Te dzbany po "sukcesie" zawsze robią to samo, rozpierd... Wszystko w pi...u.

20220804_233415.jpg.577741b3d36e4d873749d0465f74d0e8.jpg

Jak ja ich nie cierpię, nie wiem po co się tym wq... Od zawsze jak są w Lechu to się wq... Tak samo było za Gargamela w Barcelonie. Kiedyś się Junior podda, aby to było jak najszybciej, Rutkowskiemu życzę spadku z ESA w tym roku.

Brawo Raków Częstochowa, mam nadzieję, że "nowa jakość zarządzania" nie przeleję się tylko na kominy płacowe i rok po roku będą się rozwijać bardziej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Grendziu napisał:

Te dzbany po "sukcesie" zawsze robią to samo, rozpierd... Wszystko w pi...u.

20220804_233415.jpg.577741b3d36e4d873749d0465f74d0e8.jpg

Jak ja ich nie cierpię, nie wiem po co się tym wq... Od zawsze jak są w Lechu to się wq... Tak samo było za Gargamela w Barcelonie. Kiedyś się Junior podda, aby to było jak najszybciej, to Rutkowskiemu życzę spadku z ESA w tym roku.

Brawo Raków Częstochowa, mam nadzieję, że "nowa jakość zarządzania" nie przeleję się tylko na kominy płacowe i rok po roku będą się rozwijać bardziej ???

i tego oprócz zmniejszonych mózgów trzeba się wstydzić, a nie brudnych łap od zanęty. degrengolada polskiej piłki akt 35

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, mav3rick napisał:

emoji23.pngc269e9ced0cee37b153c919a6cb43eb8.jpg

I niech biorą i nigdy w Poznaniu się nie pokazują, nawet od IV ligi karnet wykupie jeśli Rutkowskich nie będzie.

A tymczasem jest komu kibicować cały czas w Poznaniu, zawsze cicho byłem ich fanem (jak nie wiedzieć czemu Poloni Warszawa, w sumie to wiem, dzięki książce w podstawówce przeczytanej "Do przerwy 0:1), oczywiście za czasów Pyżalskich można było się wstydzić. Dzisiaj to nadal biedny Kopciuszek Poznania z nowym inwestorem czekającym na swój stadion, ale zarządzany w sposób do tej pory wzorowo jak na swój potencjał.  Mam nadzieję, że dla Warty idzie nowe i jeszcze lepsze. Trenera mają na lata, czas na doinwestowane drużyny i małymi kroczkami stały rozwój ???

https://weszlo.com/2022/08/04/paulina-sypniewska-warta-poznan-nowy-wlasciciel-kim-jest

https://gloswielkopolski.pl/paulina-sypniewska-nowa-wlascicielka-warty-poznan-budzet-bedzie-wiekszy-ale-ambicje-nie-beda-mocarstwowe/ar/c2-16547863

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...