Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał:

A Ty wiesz, że posty są wyłapywane wg algorytmów?

Wiem, ale ja nic nie wiem jak coś, to nie moja ręka pisała te posty ?

Koniec Wielkiego klubu, największego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wierzyłem w projekt Xavi i Laporta, niestety podczas sezonu trochę już mniej... Nie rozumiem dlaczego uparli się na Dembele, wystarczy jedno hasło, to jest Francuz i do tego....

Dzieci Xaviego to Pedri i Gavi, któż ich nie uwielbia, są fenomenalni, ale nie aż na tyle, aby juniorzy ogrywali starych wyjadaczy... W meczu z Internetem, było to co przewidziałem, po wejściu De Jonga środek zaczął funkcjonować...

Eric Garcia - kryminał, odpuścił lot piłki, patrząc co zrobi przeciwnik, gdyby skoczył do główki, nie byłoby bramki...

I to co powiedział Lewy w wywiadzie, zabrakło cierpliwości, a przede wszystkim równowagi pomiędzy obrona a atakiem, nie można bronić na dwóch przy takim przeciwniku jakim jest Inter, no i za te wszystkie grzechy należy winić Xaviego. Jego pomysły nie sprawdziły się z mocnymi drużynami. Na otarcie łez El Classico w weekend.

 Chciałbym wierzyć, że Barcelona nigdy nie zejdzie poniżej pewnego poziomu, ale aktualnie tonie jak Titanic, przede wszystkim w długach...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Administrator

Czym dłużej Michniewicz jest trenerem, tym bardziej mnie drażni. Grosicki!!!! Jędrzejczyk!!! 

I potem jest jeszcze kilka osób, które są od zawsze...

Przerabialiśmy to już kilka razy na poprzednich mistrzostwach, niestety nic się nie zmieniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Mogę stękać, narzekać, ale jak gra reprezentacja Polski w piłce nożnej to serducho zawsze bije mocno???

Do boju Polsko!!!

stęka to się przy czym innym pacanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie szło na to patrzeć, wiem, że awansowali Ci czy tamci, ale ponad 50% zawodników nie nadaje się aby jechać do Kataru. Albo są bez formy i nie grają w klubie, albo grają od dziesięcioleci i nic się nie zmienia. Nie chcę wymieniać nazwiskami, ale wizualnie grali gorzej jak ja w tenisa jako amator z nadwagą

 Dla mnie dramat i fuksem bramka uratowała wynik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Nie szło na to patrzeć, wiem, że awansowali Ci czy tamci, ale ponad 50% zawodników nie nadaje się aby jechać do Kataru. Albo są bez formy i nie grają w klubie, albo grają od dziesięcioleci i nic się nie zmienia. Nie chcę wymieniać nazwiskami, ale wizualnie grali gorzej jak ja w tenisa jako amator z nadwagą

 Dla mnie dramat i fuksem bramka uratowała wynik.

Jak nigdy zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. 

Na szczęście drugiej połowy nie oglądałem, bo zapomniałem że grają. Przełączyłem na ostatnie 5 minut jak strzelili bramkę i nie żałuję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i wystartowały najbardziej kontorwersyjne MŚ. 260mld dolarów wydane, a reprezentacja Qataru gra jak Polska z Chile, tylko wynik jakiś inny. Z tym że, nich wydane 260mld dolraów przez Karczyków to jak dla PL pewnie 260mln dolarów - swoją drogą ile dzieci chorych czy niedożywionych można byłoby pomóc... Ehhh ten świat już dawno zszedł na psy....
Ok, ale dwa słowa o piłce, bo to niby jej święto. Ekwador pokazał jak można ładnie dla oka, konsekwentnie, siłowo, dobrze taktycznie wygrać mecz, więc ja nie wiem czego Michniewicz nie rozumie ze swoimi grajkami. We wtorek będę trzymał kciuki, choć dużo we mnie pesymizmu przed pierwszym meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

No i wystartowały najbardziej kontorwersyjne MŚ. 260mld dolarów wydane, a reprezentacja Qataru gra jak Polska z Chile, tylko wynik jakiś inny. Z tym że, nich wydane 260mld dolraów przez Karczyków to jak dla PL pewnie 260mln dolarów - swoją drogą ile dzieci chorych czy niedożywionych można byłoby pomóc... Ehhh ten świat już dawno zszedł na psy....
Ok, ale dwa słowa o piłce, bo to niby jej święto. Ekwador pokazał jak można ładnie dla oka, konsekwentnie, siłowo, dobrze taktycznie wygrać mecz, więc ja nie wiem czego Michniewicz nie rozumie ze swoimi grajkami. We wtorek będę trzymał kciuki, choć dużo we mnie pesymizmu przed pierwszym meczem.

a h...nie bede komentował. 38 milionów trenerów rwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...