Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dramat. Jeśli Meksyk jest słaby, to kim my jesteśmy? Pomysł Michniewicza, gramy na Szczęsnego i laga do przodu, a tam tracimy piłkę, bo jest Lewy i ktoś przeciwko 6 przeciwników ???

Jak bronimy to wszyscy oprócz Lewego na 35m bez pressingu. Ja prd???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytaczając słowa Stanisława Anioła: "schodzimy w dól, żeby się odbić"

@mav3rick   też tak uważam. Choć kląłem jak szewc, kiedy Lewy nie strzelił karnego, to jednak nie należała się nam dzisiaj wygrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elvis 77 napisał(a):

Póki co nie jestem rozczarowany, bo tego się spodziewałem, ale rozczarowują mnie trochę Meksykanie. Choć pod koniec pierwszej połowy ładnie nas zamknęli.

widzę, kibic Meksyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, christhof70 napisał(a):

widzę, kibic Meksyku

Nie, kibic z Polski, ale nie komentator ani ekspert TVP, który zakłamuje rzeczywistość. Gorzej i bardziej prymitywnie grać się nie dało. Winny głównie buraczany trener, który wierzy nawet w to, że zagraliśmy dobrze, a prawda jest taka, że wystarczyło pograć, poklepać piłka jak Arabia Saudyjska z jajem, zaangażowaniem, pressingiem w odpowiednim momencie na 70metrze i słaby Meksyk był do ogrania. Na tą chwilę przypominamy jakością gospodarza turnieju, a Katar gra na poziomie europejskiego San Marino. Uważam, że mamy lepszych piłkarzy niż Walia, a gramy jak Gibraltar. Aktualnie największy problem kadry to Michniewicz!!!!!???

Podpisuje się pod tym.

https://weszlo.com/2022/11/22/reprezentacja-polski-brzydka-gra-analiza/

FB_IMG_1669187739515.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, kibic Meksyku
Nie kibicuję nikomu. Co najwyżej trzymam kciuki. Nie jestem psycho-fanem piłki nożnej, a tym bardziej polskiej reprezentacji. Lubię oglądać ładne mecze, niestety Polska piłka nożna to obraz nędzy i rozpaczy. Co innego siatkówka, piłka ręczna czy nawet ostatnio koszykówka.
Dla mnie mogliby i przegrywać wszystkie mecze, byle by coś grali.
Jak stwierdzili zagraniczni komentatorzy, gramy prymitywny futbol.
Zero własnej inicjatywy, przez 100 minut czekamy na błąd przeciwnika, a jak się zdarza ta jedyna okazja to ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@elvis czemu jesteś pod Nikiem 77? 
Dałeś fajny przykład koszykówki z tego roku, dzięki walce i zaangażowaniu odnieśliśmy sukces, tam trener miał jaja i pomagał, bo szczęściu w sporcie trzeba pomóc, nie przeszkadzać. Jeśli masz najlepszą 9tk na świecie to logicznym jest to, że próbujesz ustawić drużynę pod niego, nie trzeba być jakimś wielkim znawcą futbolu, aby to odkryć i próbować zrelizować. Oprócz wiecznej Nawałkowej analizy wystarczy być odpowiednim psychologiem i pchać do przodu piłkarzy (bez względu na to czy pojechał Grosicki czy Kownacki) A Michniewicz te piłkę zabił - patrz mecz z Chile i Meksykim.|
Pamiętam taką reprezentację, która grała defensywnie i zdobyła Mistrzostwo Europy - ale ona miała tam jakiś styl oprócz tego. Ostatni sparing przed ME miała z Polską w Szczecinie, była to Grecja... My wyglądamy aktualnie gorzej jak za Brzęczka, Smudy i Janasa niestety - wymienieni "selekcjonerzy" oddają całkowicie obraz gdzie jesteśmy!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...