Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 minuty temu, Ostap napisał(a):

Jedno jest pewne. Argentyna emoji1033.png awansuje bo mecz wygra. A Polska emoji1200.png ? Zobaczymy.

Tylko spin.
 

Pewne jest jedno, że Czesław M. uwielbiał Fryzjera, gdy trzeba było ???

Miałem milczeć, ale jego gęba niestety mi przeszkadza ???

Oczywiście murem za Polską, co bym tutaj kiedykolwiek nie napisał ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne jest jedno, że Czesław M. uwielbiał Fryzjera, gdy trzeba było
Miałem milczeć, ale jego gęba niestety mi przeszkadza
Oczywiście murem za Polską, co bym tutaj kiedykolwiek nie napisał
 
Ty tak zniesmaczony tym Cześkiem, a jak tam Lech? Taki czyściutki był przed przejęciem przez Rutkowskich? Szczególnie Piotruś Reiss by mógł poopowiadać, jak to kiedyś było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, mav3rick napisał(a):

Ty tak zniesmaczony tym Cześkiem, a jak tam Lech? Taki czyściutki był przed przejęciem przez Rutkowskich? Szczególnie Piotruś Reiss by mógł poopowiadać, jak to kiedyś było emoji6.png

Spójrz na swoje podwórko. Reiss nie jest moim idolem i nigdy nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które moje? Jedziesz po Cześku, a Lech tak samo się sprzedawał jak Bułgarka przy ekspresówce. Takie były czasy, każdy handlował meczami. Ale to już było, trzeba patrzeć co jest. Czesiek idealnym trenerem jest, ale kto by mógł lepiej prowadzić kadrę niż on jeśli chodzi po Polaka? Papszun jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, mav3rick napisał(a):

Które moje? Jedziesz po Cześku, a Lech tak samo się sprzedawał jak Bułgarka przy ekspresówce. Takie były czasy, każdy handlował meczami. Ale to już było, trzeba patrzeć co jest. Czesiek idealnym trenerem jest, ale kto by mógł lepiej prowadzić kadrę niż on jeśli chodzi po Polaka? Papszun jedynie.
 

Każdy klub się sprzedawał, nie każda twarz jest umoczona. Jak ktoś ma umoczoną mordę i kłamię w mediach to nie będę go kochać, tylko dlatego że umie rozmawiać z mediami i jest kolegą Stanowskiego.

A czemu mial być ktoś z Polski, tak było od zawsze i zawsze będzie ??? Zupa się wypiął to fanowi Disco Polo zabrakło jaj aby zaryzykować? Piłka nożna w Polsce to dno, dna od lat i nic się nie zmienia, nie chce mi się o tym pisać po raz nty.

Czesław jest beznadziejny i tyle, prawdopodobnie przegrał te mistrzostwa w najgorszy możliwy sposób, pierwszy mecz remisując, gdzie powinniśmy gra w piłkę (to nie jest skomplikowane) i wygrać mecz z Meksykiem. A każdy wiedział, że jeśli Argentyna umoczyła przez przypadek mecz z Arabią to zrobi wszystko aby z  nami wygrać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie to nic nie jest skomplikowane, przecież u Ciebie powinni o rady pytać czy to w piłkę czy w tenisa mamy to co mamy, trzeba trzymać kciuki i tyle. Też jestem za trenerem z zagranicy, ale to musi przyjść ktoś, kto dostanie czas na budowę zespołu od zera, a nie za pięć dziesiąta przed mundialem. Żaden trener z gówna bata nie ukręci, jak nie będzie miał czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko prawdę napisałem, żeby nie Amica to Lech niewiadomo czy by nadal istniał za wały i długi ale przecież Darek wie lepiej, gdyby Czesiek jego słuchał, to Argentyna by miała pełne gacie teraz przed meczem z Polską

Ja dzisiaj liczę na zwycięzki remis oby ten Cześkowy plan wypalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...