Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko prawdę napisałem, żeby nie Amica to Lech niewiadomo czy by nadal istniał za wały i długi ale przecież Darek wie lepiej, gdyby Czesiek jego słuchał, to Argentyna by miała pełne gacie teraz przed meczem z Polską

Ja dzisiaj liczę na zwycięzki remis oby ten Cześkowy plan wypalił
Emil, proszę bez osobistych wycieczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, mav3rick napisał(a):

Ja tylko prawdę napisałem, żeby nie Amica to Lech niewiadomo czy by nadal istniał za wały i długi emoji6.png ale przecież Darek wie lepiej, gdyby Czesiek jego słuchał, to Argentyna by miała pełne gacie teraz przed meczem z Polską emoji1787.png

Ja dzisiaj liczę na zwycięzki remis emoji123.png oby ten Cześkowy plan wypalił emoji482.png

Nikt nie ma mnie słychać, wyrażam swoją opinię , nie jestem chorągiewka co 5minut zmienia zdanie, nie atakuje tutaj nikogo osobiście -do teraz, mam nadzieję że poprzedni post doczytałeś ze zrozumieniem (choć mam wątpliwości czy zrozumialeś sens przekazu), bo nie ja go skasowałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek na każdym kroku wspominasz przeszłość Michniewicza, chyba nie czas i pora na to. Może Ci się nie podobać jego styl, mi też się nie podoba, ale jeśli dzisiaj ma to pomóc to niech pomoże. Nie mamy ekipy by grać mocno ofensywny futbol, te ślimaki z tyłu muszą mieć jakąś asekurację. Powoli nadchodzi zmiana pokoleniowa w kadrze, oby dała Nam radości.

A na marginesie, Kozłowski napisał swoją autobiografię gość ma 19 lat i już na książkę, chyba kupię by zobaczyć, jak opisali jego bogatą i pełną sukcesów karierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax!

Przed MŚ nasz remis z Meksykiem każdy brałby w ciemno. Bo każde inne rozwiązanie niż 9 pkt Argentyny nie wchodziło w grę. A więc mieliśmy się bić o 2 miejsce z kaktusami, bo Arabia to poganiacze wielbłądów. Jakoś się te stereotypy posypały. O ile nasi już zrobili swoje na papierze - tak, zrobili, przy tym Czesiu - o tyle jest to za mało.

Kurde, dajcie sobie wszyscy na wstrzymanie. Ten mecz ma tylko dwa hipotetyczne oblicza: albo kamień milowy naszej repry, albo wjeb, zakładany z góry, od razu po losowaniu, bo nikt nie jest tu idiotą.

Remis będzie naszym zwycięstwem, więc musimy walczyć i wierzyć. I tyle.

A przyklejanie łatek i ciągłe mulenie o fryzjerach jest po prostu słabe. Każdy z nas coś w życiu sp... Prawda, czy nie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ostap napisał(a):

Prawda.

Dzisiejsza taktyka Naszego trenera. To co Grenda lubi.

Uwaga.


Laga i do przodu!


Haha

Tylko spin.
 

Zaczniemy od wysokiego presa. Na bank. Przez pierwsze 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał(a):

Przed MŚ nasz remis z Meksykiem każdy brałby w ciemno. Bo

Nie każdy ??? wystarczyło obejrzeć kilka ostatnich meczów Meksyku, aby wiedzieć, że grali pioch ??? a ponoć mamy wielki sztab analityków ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy wystarczyło obejrzeć kilka ostatnich meczów Meksyku, aby wiedzieć, że grali pioch a ponoć mamy wielki sztab analityków
Ale my taki sam piach graliśmy przed i w trakcie meczu z Meksykiem.

Ale teraz trzymam kciuki i do boju Polacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...