Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, elvis napisał(a):

Czesio wypełnił zadanie, czyli wyjście z grupy, więc jego kontrakt automatycznie zostanie przedłużony.
Nie wróży to dobrze polskiej piłce nożnej emoji17.png

Niekoniecznie; mówi się, że to nie jest prawda. Sam Cezary Kulesza stwierdził, że na 80% to nie jest prawda. Zresztą już media huczą po wypowiedzi naszego Kapitana. Jego wypowiedź interpretuje się: albo ja, albo Czesio. Mam nadzieję, że Cezary K. wie co ma robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie; mówi się, że to nie jest prawda. Sam Cezary Kulesza stwierdził, że na 80% to nie jest prawda. Zresztą już media huczą po wypowiedzi naszego Kapitana. Jego wypowiedź interpretuje się: albo ja, albo Czesio. Mam nadzieję, że Cezary K. wie co ma robić
Ja wypowiedź kapitana bezpośrednio po meczu zrozumiałem tak: jeśli mamy grać tak jak teraz na mistrzostwach to ja dziękuję, co mniej więcej znaczy to samo.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, elvis napisał(a):

Ja wypowiedź kapitana bezpośrednio po meczu zrozumiałem tak: jeśli mamy grać tak jak teraz na mistrzostwach to ja dziękuję, co mniej więcej znaczy to samo.

I oby to była prawda. Niestety po Disco Polo nie spodziewam się mądrych decyzji, mógł naprawdę kupić serca kibiców, gdy Zupa zrezygnował. Nie patrzę tutaj na medialność, bo Boniek umie się w mediach sprzedać jak i 711 , ale zarówno Rudy za bardzo nie miał pomysłu na prezesurę jak i Kulesza... Choć Zibi medialnie i organizacyjnie na początku kadencji trochę związek pociągnął do góry po Lato...

Chcę dodać na zakończenie tylko tyle, że w meczach grupowych zagraliśmy tak słabo, że wielu kibiców dzisiejsza porażkę kupiło jak zbawienie.

A ja uważam, że oprócz chwilowego dobrego pressingu dużo lepiej nie było, choć jak widać, oddawaliśmy strzały?

Bereszynski i Szczęsny Top, z dwa lub trzy nazwiska co mogą grać dalej, reszta powinna być out, tylko jak zrobimy OUT i przyjrzyjmy się kto ma grać w zamian, to naprawdę nie mamy za bardzo kim grać.

Dużo pochwał poszło do Zielińskiego, ma magiczne zwody, ale też podania dzisiaj były bardzo słabe a tym bardziej dostosowania ze stałych fragmentów gry to była ?

Glikowi, Krychowiakowi, Grosickiemu bym podziekował i wpuścił młodą krew...

Tak wiem, mamy 38mln trenerów reprezentacji ???

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj Grenda. Miałeś to szczęście być świadkiem historii. Trener zostanie na dłużej. Przyzwyczaj się albo przestań go obrażać. Wyszedł z grupy, do jaja nie przegrali z mistrzem świata.
Sowitą pajdę za to przytuli. A i chlebkiem i czymś mocniejszym przywitają na lotnisku.

Tylko spin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Ostap napisał(a):

Miałeś to szczęście być świadkiem histori

Największej ??? jaka pamiętam. Jak zostaje robię Stop. Nie chcę bić piany więcej, niech się bawią, z 711 lepiej nie będzie, Kulesza może pokazać swoimi decyzjami jeszcze, że coś potrafi i wtedy można o nim zmienić zdanie. 711 jest ponadto umoczony, więc dla mnie skończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wielu z Was to czytało, lub może trafiłoby na ten artykuł. Świetne podsumowanie mundialu w wykonaniu biało-czerwonych. Tak jak mówiłem - Czesio711 musi odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Ostap napisał(a):

Chyba zostać. Za 4 lata musi Nas poprowadzić do wyjścia z grupy. Coś tam skapnie za to delikatnie.

Tylko spin.
 

I dać mu u21, u18 i pozostałe roczniki oraz niech trenuje "L", reaktywować Fryzjera lub/i dogadać się z Infantilo, będzie moc????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał(a):

I dać mu u21, u18 i pozostałe roczniki oraz niech trenuje "L", reaktywować Fryzjera lub/i dogadać się z Infantilo, będzie moc????

A ja mam to wszystko w D...E.

Było, minęło, idę ogarnąć sprzęt. Jeszcze żaden z piłkarzy, czy działaczy, nie odpalił mi nawet kawałka pajdy za moje stresy. I nie obchodzi mnie, kto będzie trenerem, bo to będzie dalej polskie kino ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dać mu u21, u18 i pozostałe roczniki oraz niech trenuje "L", reaktywować Fryzjera lub/i dogadać się z Infantilo, będzie moc
No masz rację, doLecha by pasował, większe tradycje mają
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...