Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mimo, że oglądałem dzisiaj tylko do 30minuty, to szkoda mi Japonii, przez cały turniej imponowali mi dynamiką gry, dokładnością, pierwszym zawodem jeden na jeden -odwaga, poruszaniem się bez piłki,  różnorodnością akcji itd. Myślę, że Samuraje wracają do swojego kraju z podniesioną głową, mój Czarny Koń mistrzostw właśnie odpadł.

Przeważnie kibicowałem Hiszpanii gdy trzeba było, ale w tej chwili jest mi obojętne kto zdobędzie MŚ.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ostap napisał(a):

Teraz pytanie za 100pkt. Ilu szwajcarów jest w Szwajcarii? Chodzi o reprezentację.

Tylko spin.
 

Tylu, ilu francuzów we Francji ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nenad Bielica kandydatem po 711, jeśli 711 zostanie wywalony, ło, nie będę mógł krytykować. Widziałem kilka męczy pod jego wodzą jak byli w top formie na żywo przy Bułgarskiej i tam wszystko funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku. Jestem raczej na tak.

Fajne te mistrzostwa, bez grup, gra się o wszystko???

Maroko pokazuje Atletico Madryt, czyli jak bronić, jak po odzyskaniu piłki grać jeden na jeden i konstruować akcję, im piłka nie przeszkadza, gdy mają ją przy nodze. Taki defensywny futbol rozumiem, jeśli się jest słabszym, a nie laga do przodu od Szczęsnego i może coś wpadnie.

Jarzyniak obraziłeś się? Wartość dodana tego forum, to to, że każdy może wyrazić swoje zdanie, czasami zaiskrzy, ale urazy nie ma co chować ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 17.12.2022 o 17:07, NPC napisał(a):

Ciekawie się robi :) 

Wczoraj nie oglądałem, grałem w turnieju ???, świetny finał, oby Argentyna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...