Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skończą się dywagacje czy Messi jest lepszy od Maradony. Diego to nieśmiertelna legenda, ale Messi piłkarsko go przerasta.

Byłem za Francją, ale z przebiegu meczu Argentyna zasłużyła na ten tytuł.

Sędziowanie Marciniaka bezbłędne i przede wszystkim bardzo pewne, pokazał obu drużynom, że to On rządzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłużone zwycięstwo!
Były zwroty akcji, dramaty...
Francja nie zasłużyła nawet na dogrywkę taką grą.
Sędzia lepiej niż wczoraj ale jeden karny naciągany moim zdaniem.

Tłumaczyłem synkom, że są świadkami legendarnego momentu i tak było. Jeden w koszulce Messiego a drugi z Mbape.

Argentina grała pięknie prawie cały turniej.

Wygrali lepsi.

Tylko spin.



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Finał faktycznie super, Marciniak TOP, choć Francuzi generalnie są innego zdania, no ale wszystkich nie zadowolisz.

Messi przeszedł do historii, piłkarsko pewnie przebił Diego wynikami, a czy uwielbieniem to czas pokażę.

Z drugiej strony "Embempe" w swoim wieku miażdży osiągami ... Kto wie, może doczekaliśmy nowej ery Halland vs Mbappe, z tym że ten pierwszy z reprezentacją tak jak Lewy za dużo nie wywalczy.

Ogólnie dziwne to były mistrzostwa (słowo korupcja lała się drzwiami i oknami), pewnie też pożegnaliśmy kilka gwiazd, ciekawe co będzie za 4lata.

Osobiście czekam na decyzję Prezesa PZPN co dalej z reprezentacją i trenerem, fajnie by było także poznać Jego koncepcje i strategię uzdrowienia ekstraklapy. Mimo, że jakoś na razie nie przepadam za fanem Disco Polo, to jednak trzymam kciuki aby podejmował decyzje rozsądne i z dobrym skutkiem dla całej piłkarskiej Polski.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 22:43, Grendziu napisał(a):

Ile razy nie zrobią zbliżenia na Brzęczka to mam dość i chce przełączyć na inny kanał. Wystarczy zrobić zamianę z U21 i Michniewicz z kadrą zrobiłby o wiele więcej. Jednak Rudy to taki typ, że nigdy nie przyzna się do błędu. U21 gra petarda, widać, że im się chciało, Brawo... 

dobre co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 23:15, Grendziu napisał(a):

Troche dziwne uczucie, gdy mój ulubiony trener w Polsce, który kiedyś śpiewał, że jego serce należy do Lecha obejmuje stery w Legii. 

to też. gdzie fryzjerka i 711 wtedy była? takich kwiatków na tym forum jest tyle ile pali mazda. myślałem, że motywem przewodnim są tu jednak ryby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał(a):

Filmik - gówno pierwszej klasy. Ty tak poważnie, czy żartobliwie?

No tak głupi, że może i prawdziwy ?

 

3 minuty temu, christhof70 napisał(a):

to też. gdzie fryzjerka i 711 wtedy była? takich kwiatków na tym forum jest tyle ile pali mazda. myślałem, że motywem przewodnim są tu jednak ryby. 

No kiedyś nim był, do czasu aż nie zaczął kłamać , a może zawsze kłamał, a tego nie wiedziałem. Byłem i świętowałem na Starym Rynku z nim sukces jak osiągnął w Poznaniu. Od czasu jak był w reprezentacji tylko schody, jak to było, tylko krowa nie zmienia zdania, czy coś?

Pamiętam na jego plus, że trzymałem kciuki jeszcze za niego w Jagiellonii, w L się przyglądałem. Potem co by nie zrobił to szedł smród za nim. Chyba cały szacunek gdzieś u mnie stracił po hejtparku u Stanowskiego jak zaczął kłamać, a "znienawidziłem" totalnie gdy zobaczyłem jak przygotował nas taktycznie z Urugwajem. Większej ??? nie widziałem, resztę "czasy nowożytne" wszyscy mogą analizować na bieżąco.

Sousy się nie wypieram, bo do czasu rezygnacji, byłem za nim na tak...

Coś jeszcze wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sprzedawał, jeśli sprzedawał, a mam mocne info od niedługiego czasu (po hejtparku chyba), że tak było, bez plotek dziennikarskich za czasów gdy był w Poznaniu. Na jego plus, że nie poległ jeszcze to to, że żaden piłkarz i osoba w to zamieszana nie chce się przyznać - brak dowód to tylko poszlaki niestety, tak jest skonstruowane prawo, z którym nie do końca można się zgodzić.

Ma gadanie w mediach etc, wprost proporcjonalnie co do Brzęczka, ale ponoć warsztat trenerski bardzo słaby - takich informacji wcześniej nie zdobywałem, bo do szczęścia nie było mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...