Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie wiem, bo nie pamiętam jak grał, na YT nie oglądam historii...

Parę razy widziałem lub bardziej słyszałem w TV.

https://weszlo.com/2022/12/27/stanowski-zegna-andrzeja-iwana/

Co do Stanowskiego i tego artykułu, pamiętam jak zakładał weszło, wtedy czytałem wszystko co tam było napisane

.... Pióro Krzysiu ma nieziemskie, szkoda , że tak rzadko już piszę te swoje felietony, a stał się "gwiazda TT" i YT.

Andrzej Iwan R. I. P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Zaraz będzie, że robię prywatę, ale co tam, chociaż tutaj mogę się zabawić w krytykę i wybory ...

1. Kulesza mówi, że mu chodzi po głowie Probierz, oby to był fejk, bo nie chciałbym aby PZPN przypominał Jagiellonię Białystok, ale powoli niestety tak to już wygląda. Co do Michała Probierza to mam ten sam, lub bliźniaczo podobny problem co z Michniewiczem, z tym, że bardziej rozkłada się to w czasie. Kiedyś Probierza bardzo lubiłem, z tym, że to było bardzo dawno temu, najbardziej jak był ekspertem w Canal Plus, po i w trakcie Cracovii już raczej nie....

2. Papszun - mam mieszane uczucia co do niego, za dwa lata jak zdobędzie dwa MP i pokażę że w pucharach też umie grać to czemu nie?

3. Jan Urban - nie dał rady z "Padalińskim" w Górniku, z jakiegoś powodu go zwolnili z Zabrza, długo nie był w Legii (pisze z głowy) co z nim nie tak, nie wiem... Czy by się sprawdził w kadrze?

Chciałbym abyśmy zrobili w końcu krok do przodu i jeśli nie ma to być krok wstecz, to należy  wybrać kogoś dobrego z zagranicy, kogoś kto będzie po za układem leśnych Engelowskich dziadów z PZPN.

Czytając to i owo to chyba nr 1 to Petkovic, był długo na stanowisku trenera reprezentacji Swiss, zbudował jeden model, (także obiekt sportowy), schemat grających reprezentacji drużynowych w danym roczniku. Lubi grę ofensywną. Mały minus, to że gra systemem 1-3-4-1-2, pytanie czy nasze " gwiazdeczki umią" w takim bloku obronnym funkcjonować, za Michniewicza i Sousa to nie funkcjonowało.

Herve Renard - podobało mi się jak grała Arabia Saudyjska na MŚ, ale poza filmikiem motywując w przerwie z Argentyną nic o nim nie wiem, może to i dobry wybór....

Nenad Bielica - mój cichy faworyt, pamiętam jak dziś, jego mecz przy Bułgarskiej Lecha z Jagiellonią bodajże, jak tam wszystko funkcjonowało na pelnej ...uwie, czytaj dynamice,  byłem w totalnym szoku, że drużyna z ekstraklasy może tak grać. Nenad w każdym klubie robił wyniki, zna naszą mentalność, umie nasz język, niestety nigdy długo nie zaznał miejsca w klubach w różnych krajach, why?

Kto wg Was powinien być trenerio kadry i dlaczego nie Stokowiec? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A jednak ktoś inny... Jeden wyżej post napisałem, że nie będzie krytyki, no nie będzie, bo każdy zasługuje na początku na kredyt zaufania...

Tylko aby ten trenerio miał charyzmę, energię i odpowiednie zaangażowanie w tym wieku co ma.

Pamiętam reprezentację za Leo, d... Nie urywało wg mnie, nie przepadałem za "starym Holendrem" a ten nasz nowy, z super doświadczeniem ma 68 lat, Leo miał 63 jak go zatrudniano???

Powodzenia ??? oby to był dobry ruch Pana "Disco Polo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wrzucam kamyk do ogródka.

Mamy nowego selekcjonera. Ok, z nazwiskiem, z doświadczeniem, z sukcesami etc etc.

Od pierwszego dnia podpisania kontraktu pensja mu kapie. No problem. Twierdzi nawet, że "jest Polakiem" - super. Będzie mieszkał na stałe w w Warszawie przez czas trwania kontraktu - rewelacja. No i...

Rusza ekstraklapa, a on jest na wakacjach ???

Ciężką pracę zaczynamy od wakacji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Nie oglądałem Barcy wczoraj, bo mi się net zacinał, ale tego się obawiałem, że odpadną, że Xavi będzie pukać słabych w Laliga a jak spotka kogoś dobrego na swojej drodze jak MU Bayern to będzie 💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pierwszy raz od czasu jak zerwałem więzadło, czyli jakieś 4/5 lat temu. Było lepiej niż w tenisa 🎾🫣🫠🫠🫠

PXL_20230301_172936662.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...