Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 godzin temu, mav3rick napisał(a):
7 godzin temu, Grendziu napisał(a):
Ciekawe czy Bednarek dostanie podwyżkę i zostanie Legenda z Wronek 🫠🫠🫠

Dobrze dzisiaj bronił? Czy to ironia? Bo pierwszy mecz to na jego konto ta porażka...

Wszystkie jego mecze to totalna porażka, człowiek który nigdy nie powinien zostać bramkarzem, piłkarzem, sportowcem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Nie oglądam, ale tak jakoś mi się przypomniało, bo w tamtym roku na 100lecie klubu nie wpuszczono większość kibiców...

Gdzie te zakazy na Narodowym co do flag na finale PP?

Cała Warszawa....💩💩💩

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Grendziu napisał(a):

Nie oglądam, ale tak jakoś mi się przypomniało, bo w tamtym roku na 100lecie klubu nie wpuszczono większość kibiców...

Gdzie te zakazy na Narodowym co do flag na finale PP?

Cała Warszawa....💩💩💩

 

Odnosząc się do Warszawy, bo trochę ją znam, zawodowo, i ludzi, przejaskrawiasz, jak zwykle. Równie dobrze mógłbym napisać coś o Poznaniu, ale tego nie zrobię, bo jednoznacznym osądem mógłbym skrzywdzić wielu, fajnych ludzi - a też znam takich w Poznaniu, jak i w Warszawie.

Co nie zmienia faktu, że pyry to pyry. I poza personalnymi wyjątkami oba miasta są do, jak dla mnie, do dupy.

Edytowane przez Bebzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Bebzon napisał(a):

Odnosząc się do Warszawy, bo trochę ją znam, zawodowo, i ludzi, przejaskrawiasz, jak zwykle. Równie dobrze mógłbym napisać coś o Poznaniu, ale tego nie zrobię, bo jednoznacznym osądem mógłbym skrzywdzić wielu, fajnych ludzi - a też znam takich w Poznaniu, jak i w Warszawie.

Co nie zmienia faktu, że pyry to pyry. I poza personalnymi wyjątkami oba miasta są do, jak dla mnie, do dupy.

Jasne masz rację, znajdą się tam fajni ludzie, chodzi bardziej o fakty i sytuację, stąd mój wpis ogólny.

Nie robi się tak, że się psuje stulecie klubu g....m zakazem, który ma się nijak w egzekucji jak gra stołeczna na narodowym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Mega ważny powrót na szczyt, z drugiej strony Messi plus Lewandowski w nowym sezonie, trochę obawiam się tego projektu...

 

FB_IMG_1684181202729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega ważny powrót na szczyt, z drugiej strony Messi plus Lewandowski w nowym sezonie, trochę obawiam się tego projektu...
 
FB_IMG_1684181202729.jpg.05e387c50d56f0d7fde57aa0c67c5e89.jpg
Wątpię by Messi wrócił na Camp Nou. Chyba pójdzie zarobić ostatni raz w karierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, mav3rick napisał(a):
45 minut temu, Grendziu napisał(a):
Mega ważny powrót na szczyt, z drugiej strony Messi plus Lewandowski w nowym sezonie, trochę obawiam się tego projektu...
 
FB_IMG_1684181202729.jpg.05e387c50d56f0d7fde57aa0c67c5e89.jpg

Wątpię by Messi wrócił na Camp Nou. Chyba pójdzie zarobić ostatni raz w karierze.

Wróci choć osobiście twierdzę, że będzie to błąd. Osiągnął wszystko, nie ma głodu zwycięzcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróci choć osobiście twierdzę, że będzie to błąd. Osiągnął wszystko, nie ma głodu zwycięzcy....
No zobaczymy, może masz rację. Za kilka tygodni będzie wiadomo wolałbym żeby nie wracał, bo jestem ciekawy jak Robert sobie poradzi w drugim sezonie. Teraz bez formy, a 31 bramek już ma we wszystkich rozgrywkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Nic nie trwa wiecznie, plan był taki, aby na meczu z Realem być w tym sezonie, z synem. Niestety nie zdążyłem na stare Camp Nou, zawsze coś...

Dzisiaj też było pożegnanie Busiego i Alby, stara gwardia się wykruszyła w najlepszym klubie świata, ale jest młodzież typu Balde, Gavi, Pedri... bym zdążył jakkolwiek zobaczyć Lewego w koszulce Blaugrany 💪💪💪 

https://blaugrana.pl/69713-Fiesta-na-pozegnanie-starego-Camp-Nou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...