Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
31 minut temu, christhof70 napisał(a):

z czego sie k.................a cieszysz?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co mam płakać?  Mogliśmy zagrać w 15 obrońców i też byłby wpier.... Dramat, brawo i szacunek dla Mołdawii,, wyjść z 0:2 na 3:2 brawo, była energia tam, wiara etc. Wyglądaliśmy jak takie stare, zardzewiałe koło od Forda Eskorta, które powinno być dawna emeryturze.

 Za nich nawet filiżanki z kawą się nosi, a nie potrafią dać serca dla reprezentacji, jakby byli tam za karę. I mój ulubieniec Milik😇😇😇

received_914175883216707.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, mav3rick napisał(a):

.. A Niemcy jaki teraz wstyd czują... emoji1751.pngemoji1751.pngemoji1751.png

Edit: wygrana należała się Błaszczykowskiemu za całokształt i ktoś do góry tak to ułożył 😉

Niby dlaczego, tam było 69 czy ileś procent z gry dla nich. 10 strzałów celnych do jednego. Fuksło się Staremu Dziadowi i tyle.

Prawdziwe oblicze pokazaliśmy z Czechami, Albania i Mołdawią💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wypisz, wymaluj z życia wzięte...

@christhof70bo jak wiesz w tamtym tygodniu byłem na meczu z Pogonią Szczecin, z moim chłopakami ze "wsi" Oborniki, na zaproszenie Pogoni. Organizatorem był kolega, którego syn od nas gra w U-19 bodajże.

Przyjęci przez gospodarzy byliśmy rewelacyjnie. Przez około 2h zwiedzaliśmy cały obiekt, szatnie, gabinety odnowy, poznaliśmy historię itd itp, pokazano nam wszystko co można było. Przedsiębiorstwo Pogoń Szczecin zarządzane jest w 100% profesjonalnie i perfekcyjnie (bynajmniej z zewnątrz tak to wygląda). Piłkarz ma przyjść, odbyć jednostkę treningowa, zjeść, zrobić odnowę, trening, ponownie zjeść i do domu. I jeszcze mu za to płacą... No żyć nie umierać, raz w tygodniu pobiegać 90minut za miliony i to i aż to wszystko. Chcesz kawy z mlekiem i miodem, pewnie Pani z baru nawet Ci zamiesza łyżeczką, aby piłkarzyk się nie przemeczył..

Dzieciaki lat 12 rozegrały sparing z Pogonią - fajny zapis w CV, na murawie sztucznej o jakiej mogą pomarzyć (dużo widziałem w życiu, ale takiej murawy sztucznej jeszcze nie). Hmm i jak to było z wynikiem. Szybko APO Oborniki dostało dwie bramki, ale docelowo wygrali 3:2, coś jak Mołdawia z kim tam wczoraj wygrała? Z profesjonalistami....?

Chłopacy z Obornik dostali mega prezent od nas rodziców, myśleliśmy, że to pozytywnie wpłynie na ostatnie dwa mecze o utrzymanie i oba mecze wygrają, chodziło o morale podłamanych "dzieci".

Tylko co z tego, że rodzice się starają i na "wsi" Oborniki dzieci też mają mleko pod nosem. Oni niestety nie mają już 5/8/10 lat. Myślą, że są gwiazdami niczym Lewandowski i spółka. Przyszedł mecz o utrzymanie, więcej pyskowali, jak grali. W wieku 12lat jeden z grających od nas do Pani sędzi: "k... Zacznij patrzeć" dramat.

I teraz wchodzimy na reprezentację. Jeśli nie dojdzie do sytuacji, że na reprezentację przyjeżdżasz jak Luka Modric z Chorwacją, bo chcesz i masz w sercu reprezentowanie kraju, to będzie to zawsze wyglądać jak z Mołdawią. Reprezenci z Kiszyniowa też trenują i potrafią grać w piłkę, a że czasami wystarczy dać z wątroby...

Świat i popyt na piłkę nożną zmanierował ten sport do granic absurdu.

Nie podoba mi się to, pass, to wszystko jest przereklamowane. Nawet młodzież ze wsi potrafi zabić pasję, a co dopiero reprezentacja grająca w czerwcu za karę, zamiast leżeć na Bali i sączyć drinki... Co nie?😡😡😡

 

 

PXL_20230615_125936369.jpg

PXL_20230615_110942561.jpg

PXL_20230615_110642473.jpg

PXL_20230615_105458708.jpg

PXL_20230615_105351729.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czeka nas jakże ważny mecz z Wyspami Owczymi, które liczą ok. 52 tys. osób... Wnoszę optymistycznie, że mamy realne szanse na remis, biorąc pod uwagę 3,5-milionową populację Mołdawii.

To sarkazm, oczywiście. Kiedyś, za gówniaka, największą siarą dla mnie było 0:3 z Holandią u siebie. A tu się okazuje, że faktycznie: "Sky is the Limit". Smutne to, ale prawdziwe.

Naszła mnie też taka myśl, że wcześniejsze powoływanie weteranów wcale nie było takie bezzasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...