Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wynik Lewego gra pozostałych 9 , on tylko stoi tam gdzie powinien. Jeszcze nie widziałem żeby walczył o piłkę. I nie porównuj zaangażowania Lewego do Messiego czy CR7. Ten zespół w takim składzie nie ma racji bytu. Nawet najlepszy trener nic z tym nie zrobi. W tych dyskusjach mówi się tylko który trener powinien i może coś zrobić. Ilu ich już było, a wyniki takie same. Wniosek nasuwa się sam. A Krychowiaka nawet nie wspominaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, cygan786 napisał(a):

Na wynik Lewego gra pozostałych 9 , on tylko stoi tam gdzie powinien. Jeszcze nie widziałem żeby walczył o piłkę. I nie porównuj zaangażowania Lewego do Messiego czy CR7. Ten zespół w takim składzie nie ma racji bytu. Nawet najlepszy trener nic z tym nie zrobi. W tych dyskusjach mówi się tylko który trener powinien i może coś zrobić. Ilu ich już było, a wyniki takie same. Wniosek nasuwa się sam. A Krychowiaka nawet nie wspominaj.

No patrz, a ja nie widziałem jeszcze nigdy meczu, w którym Lewandowski by się nie starał i nie walczył i przeszedł obok meczu, ponadto nie jest obrońcą, więc raczej kreuje asysty lub strzela bramki, dodatkowo aktualnie pomaga bardzo młodzieży w Barcelonie na treningach i w meczach, za co cały czas jest chwalony tam... nie wiem czy w Polsce jest zazdrość czy co, że nie potrafimy się cieszyć z sukcesu innych 🤔🤔🤔 Przed i po Lewym raczej za mojego życia już nigdy nikogo takiego nie będzie w Polsce...

Gdybym interesował się siatkówką to bym był w niebo wzięty aktualnie, Szacun dla chłopaków i super trenera i tam chyba Prezesem nie jest ogórek tylko Świderski (obym nie strzelił off topa 😀😀😀) (moje oglądanie siatkówki  na nim się zaczęło i skończyło sporadycznie) a tak tylko się cieszę z tego sukcesu i idę dalej, tak jak nie obserwuje poczynania skoczków narciarskich, nie kręci mnie to ale szanuje, żużel to samo itd itp.

Można być w formie lub bez, ale Lewego to przyszło po MŚ, a tak zawsze nie schodził poniżej x poziomu, za chwilę będzie znowu Top, niestety nie jego wina, ze nie potrafiliśmy go wykorzystać w 100% w reprezentacji...

Oczywiście, że można go porównać z CR7 i Messim, to nie Sobiech, Milik czy Świderski, a i złota piłkę we wcześniejszych latach powinien otrzymać dwu lub trzy krotnie.

Krychowiak był dobry, gdy grał w Sevilla, później miał przebłyski w Rosji, oddał trochę zdrowia za reprezentację i już powinien odpoczywać od dawna od niej, a że lepszego nikt jeszcze nie wymyślił na jego pozycji, to nie moja wina.

Wielką karierę np mógł zrobić Karol Linetty, pamiętam jego początki, niestety coś jest nie tak, najprawdopodobniej stres, bo gdy przychodzi walka o podwyższonym ryzyku, Karol wg mnie gra na 30% swoich możliwości, przykładów można mnożyć 🥃🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcaj się , a za wszystkie dobre i złe chwile z Lewym i reszta drużyny dziekujemy. Czas na radykalne zmiany i to powinien zrobić dobry trener. Najlepiej jakby za nimi latali małolaty z butla z tlenem , bo Robert gra w Barcelonie, tamten w Napoli, a następny w MU , i za to należy im się miejsce w reprezentacji. Nie dla mnie. Bo to widać na boisku. Liczy się całokształt w reprezentacji a co robią w swoich klubach ? Mam to gdzieś. Mnie nie interesuje co robi Robert w FCB tylko w reprezentacji tak samo i reszta. Jak się nie sprawdzają to out. Zatrudnisz mnie z dobrą pensją, ale nie będę nic robił? To dotyczy całego zespołu. Przecież nasze gwiazdeczki mogą czuć się odrzucone , ale jak to? I mamy popis na boisku aż żal patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, cygan786 napisał(a):

Nie nakręcaj się , a za wszystkie dobre i złe chwile z Lewym i reszta drużyny dziekujemy. Czas na radykalne zmiany i to powinien zrobić dobry trener. Najlepiej jakby za nimi latali małolaty z butla z tlenem , bo Robert gra w Barcelonie, tamten w Napoli, a następny w MU , i za to należy im się miejsce w reprezentacji. Nie dla mnie. Bo to widać na boisku. Liczy się całokształt w reprezentacji a co robią w swoich klubach ? Mam to gdzieś. Mnie nie interesuje co robi Robert w FCB tylko w reprezentacji tak samo i reszta. Jak się nie sprawdzają to out. Zatrudnisz mnie z dobrą pensją, ale nie będę nic robił? To dotyczy całego zespołu. Przecież nasze gwiazdeczki mogą czuć się odrzucone , ale jak to? I mamy popis na boisku aż żal patrzeć.

Wracamy do punktu wyjścia, piłka nożna to gra w 11tu, gra zespołowa, sam meczu jeszcze nigdy nikt w piłce przeciwko 11tu innym nie wygrał...

Nie jego wina ze ma za Prezesa Kuleszę nie mniej udolnego niż ten co rządzi krajem. Nie mam nic do fanów disco polo, ale burdel w związku od lat nie dorosl do Pana piłkarza, wystarczyło kilka trafnych decyzji i nikt by nie beczał po Albanii i Mołdawii...

Edit: gdyby tylko Boniek trafniej umiał przekonać i poszukać piljarskiego Grbicia, na reprezentację patrzylibysmy w różowych okularach na poczynania reprezentacji.

Nie tylko Lewandowski był źle wykorzystywany, ale także Zieliński i kilku innych, którzy mogli być kręgosłupem tej drużyny na lata...

 

 

FB_IMG_1694775249480.jpg

Screenshot_20230918-012214.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W moim rankingu Probierz miał najniższe notowania, mimo wszystko życzę mu szczęścia, bo to jest reprezentacja.

Chociaż na konferencji prasowej będzie ciekawie lub śmiesznie...

Kulesza out!!!

Myślałem swego czasu, że Lato to najgorszy prezes w historii PZPN, był jeszcze Marian Dziurowicz, ale fan Disco Polo może im podać rękę, są na równi lub Pan Czaruś jest "najlepszy" 😆😆😆

Ps. Lewandowski otrzymał podanie wczoraj gdzie miał dostać, uwolnił się i kolejna bramka, wystarczy umieć go wykorzystać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Z tą Legia to jak z nastolatkiem, który ciągle kłamie, wydając mu się, że wszystko wie najlepiej, nawet jak mówi prawdę to nie masz podstaw aby mu wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Legia to jak z nastolatkiem, który ciągle kłamie, wydając mu się, że wszystko wie najlepiej, nawet jak mówi prawdę to nie masz podstaw aby mu wierzyć...
Tego nastolatka to chyba pomyliłeś z
A swoją drogą nic się nie zmieniło w grze naszej reprezentacji. Na "szczęście" zaczęło padać i będzie na go zgonić 🫣
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...