Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Semi napisał(a):

Chyba nie ta drużyna, aż miło popatrzeć jak chłopaki latają, pomimo stracenia bramki. ta bramka na remis to był majstersztyk. Brawo Świderski.:EWBTE-min:

racja, ale to trza wygrać rwa mać, bo bedzie kompromitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
40 minut temu, christhof70 napisał(a):

racja, ale to trza wygrać rwa mać, bo bedzie kompromitacja

No jest niestety, ciekawe ilu dzisiaj zatęskniło za Lewym 😵💫😵💫😵💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, cygan786 napisał(a):
59 minut temu, Grendziu napisał(a):
No jest niestety, ciekawe ilu dzisiaj zatęskniło za Lewym emoji43.pngemoji94.pngemoji43.pngemoji94.pngemoji43.pngemoji94.png

Chyba tylko po to żeby go zobaczyć i z trybun zrobić kilka fotek.

Zawsze jest Milik, ze średnią jednego gola na rok😄😄😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest Milik, ze średnią jednego gola na rok
Olać eliminacje, tylko na papierze mamy szansę. Dajmy szansę młodym , ambitnym , nieskalanym sukcesem piłkarzom. Niech pokażą ile są warci. Ci weterani już pokazali. Dziękujemy im za wszystko. Ale czas na zmiany. Zapewne gdyby Lewy grał ( z całym szacunkiem do niego i jego umiejętności) nic by to nie zmieniło. Jak w polityce , od 30 lat te same gęby, to nie nazwiska grają, choć na swoje musieli zapracować to warto postawić na świeżość, coś z tego zbudować.
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, cygan786 napisał(a):

Olać eliminacje, tylko na papierze mamy szansę

W najsłabszej od lat grypie mamy problem aby awansować.

Probierz zagrał nowymi i młodzieżą, ale to Frankowski i Wszolek byli dziś najlepsi.

Gdyby był Lewy najprawdopodobniej byłyby bramki, nie to co z Milikiem, a gdybyśmy wygrali z Lewym ledwo, bez jego pięciu bramek znowu byłby lament i narzekanie. To nie Lewandowski prze całą karierę był problemem reprezentacji, tylko cała otoczka z PZPN,  nie dorośliśmy do Pana piłkarza, Boniek nie zrobił reformy aby dźwignąć ESA, sam dokonywał słabych wyborów, ale przynajmniej miał klasę i reprezentował nas jakoś na szczeblu międzynarodowym, teraz za Disco Polo cofnęliśmy się do czasów Prezesury Lato.

Odejdzie Lewy i będzie to tak właśnie wyglądało, będziemy remisować ze 159 drużyna na świecie, a jeśli uda się wygrać z amatorami na wyjeździe to będzie to sukces.

Quwa ja się z tym nie zgadzam i tyle. Szło to zrobić o wiele lepiej.

Z czego budować? Z jakiej młodzieży? Jestem fanem talentu np. Kamińskiego, ale On na razie nic nie daję reprezentacji, Marchwinski przepadnie w każdej lidze poza ESA. Zachwyty nad Pedą po Wyspach Owczych? To byli amatorzy, nie reprezentacja Hiszpanii... Itd, itp.

Jest dramat większy niż nam się wydaje. Podpisuje się pod tym. Dobranoc.

Screenshot_20231016-004216.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, co ma piernik do wiatraka. Disco Polo ( też nie jestem fanem) przecież nie gra na boisku. Czyli według ciebie , on wybiera skład i każe grać na najniższym możliwym poziomie a selekcjoner jest tylko marionetką. Ja mam tak że jak podejmuje się jakiegoś zadania to daje z siebie wszystko żeby to zrobić na maksymalnym poziomie. Rozumie świętość Lewandowskiego, ale on nie jest wieczny. Tyle dekad się nie udawało, bo? ..........
Nosz f...( tu brzydkie słowo) bo jedynym priorytetem było wyjście z grupy. Wyjść to Można z grupy na fejsbuku. Większość gra w europejskich klubach a z kelnerami kłócą się o napiwek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, cygan786 napisał(a):

Sorry, co ma piernik do wiatraka. Disco Polo ( też nie jestem fanem) przecież nie gra na boisku. Czyli według ciebie , on wybiera skład i każe grać na najniższym możliwym poziomie a selekcjoner jest tylko marionetką. Ja mam tak że jak podejmuje się jakiegoś zadania to daje z siebie wszystko żeby to zrobić na maksymalnym poziomie. Rozumie świętość Lewandowskiego, ale on nie jest wieczny. Tyle dekad się nie udawało, bo? ..........
Nosz f...( tu brzydkie słowo) bo jedynym priorytetem było wyjście z grupy. Wyjść to Można z grupy na fejsbuku. Większość gra w europejskich klubach a z kelnerami kłócą się o napiwek.

No właśnie ma. To Prezes związku, klubu decyduje o tym jakie reformy wprowadza, w jaki sposób przyciąga sponsorów do reprezentacji, ligi, klubu, to on dobiera współpracowników i zarządza wszystkim odgórnie. To oni ustalają promocje sportu wśród dzieci i młodzieży, szkolenia, wynagrodzenia, systemy promowania, zarządzania kapitałem ludzkim w taki sposób, aby w przyszłości zbierać tego owoce, aby nie było spóścizny po Lewandowskim, Szczęsnym czy Zielińskim. To dzięki dobremu zarzadzaniu powinno zbierać zaj... Plony 

To jak wygląda wizerunek Prezes PZPN na zewnątrz powinno mieć wpływ na finanse i wpompowanie lub nie większej kasy do klubów, w taki sposób, aby Liga Mistrzów była codziennością rok po roku a nie przypadkiem raz na 20lat.

Zarządzanie sportem jest jednym z najtrudniejszych a zarazem najbardziej ekscytujących rzeczy jakie można sobie wyobrazić, bo oprócz poukładania klocków na papierze, potem w realu o wszystkim decyduje rywalizacja sportowa i nikt nie jest wstanie przewidzieć jaki będzie wynik końcowy.

Ale jeśli można oszacować i zrobisz powtarzalność w sukcesie sportowym rok po roku, cykl po cyklu z małą tolerancją błędu to wtedy jesteś zwycięzcą.

Probierz miał tylko wygrać te dwa mecze, to go przerosło, kto go wybrał, Disco Polo, to on zje... Na tyle te eliminacje, że wyszły afery samolotowe, premiowe itd itp. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...