Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 godzin temu, cygan786 napisał(a):

Pass. Na boisku był Probierz z Kuleszą. Odpuszczam . Miłego wieczoru.

Sorry, ale nie wiem czego nie rozumiesz 

1. Kuleszę wybrały leśne dziady, które działają infantylnie od dziesięcioleci na rzecz "dobra" piłki nożnej w Polsce.

2. Kulesza wybrał Probierza, wcześniej dziada Santosa.

3. Probierz wybrać sztab prawie 30 osób do pomocy przy reprezentacji.

4. Probierz wysłał powołania i ustalił taktykę, gdzie nie potrafił swoimi decyzjami, doborem personalnym wygrać meczu za pomocą swoich wyborów, np Milik, Dziczek, Kędziora itd,

5. Taktyka 3-4-3 która nigdy w reprezentacji się nie sprawdziła, no chyba że patrzymy na Wyspy Owcze...

Lewandowski winny czy wina Tuska? 🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cygan786 napisał(a):

Pass. Na boisku był Probierz z Kuleszą. Odpuszczam . Miłego wieczoru.

racja. disco srysko. nikomu chyba nie zależy żeby przegrywać, ale popełniono błędy i nie mnie je oceniać. nie chciano Nawałki po mś, Brzęczka i Czesia, bo to, bo sramto, bo styl i dp i nieudowodnione coś. uważam, że za jednego czy drugiego byśmy nie tylko nie przegrali ani jednego meczu, ale nie stracilibyśmy więcej ni z dwa gole. wszyscy osiągnęli postawione cele, ale się znawcom nie podobało. no to jest jak jest. to jest w wielkim skrócie moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać. aaaa dp i rodzimego rapu nie cierpię, ale na boisku nie gra muzyka tylko piłkarze, a prywatnie mam gdzieś co kto słucha, no chyba żeby mi Zenka i spółkę mi do łba przy😁stawił to bym był zły. 

Edytowane przez christhof70
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jasne, wszyscy macie rację, ja na sport patrzę z innej perspektywy, nie będę już powielać wpisów o co mi chodzi, może kiedyś przy piwie jak się spotkamy.

Właśnie oglądam Anglia - Włochy, na razie po pierwszej połowie MECZYCHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator
W dniu 16.10.2023 o 19:46, christhof70 napisał(a):

racja. disco srysko. nikomu chyba nie zależy żeby przegrywać, ale popełniono błędy i nie mnie je oceniać. nie chciano Nawałki po mś, Brzęczka i Czesia, bo to, bo sramto, bo styl i dp i nieudowodnione coś. uważam, że za jednego czy drugiego byśmy nie tylko nie przegrali ani jednego meczu, ale nie stracilibyśmy więcej ni z dwa gole. wszyscy osiągnęli postawione cele, ale się znawcom nie podobało. no to jest jak jest. to jest w wielkim skrócie moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać. aaaa dp i rodzimego rapu nie cierpię, ale na boisku nie gra muzyka tylko piłkarze, a prywatnie mam gdzieś co kto słucha, no chyba żeby mi Zenka i spółkę mi do łba przy😁stawił to bym był zły. 

Alw trochę się doczepie, ino się nie obraź.🥃🥃🥃 Na luzie . Gdzie dziś i po reprezentacji, co zrobił Nawałka? Dlaczego Brzeczka nikt na ławce nie chcę? Jak długo 711 wytrzymał u kolegów z Arabii? 

"Zupa" to samo, nigdzie cudotwórcą nie został 

Gdyby któryś z nich był hiper, super, to bez problemu po reprezentacji powinien zrobić wyniki 🤔

Od tego jest prezes aby trenerem dać plus do reprezentacji a nie dołować jakością trenerską 🫡🫡🫡😉

A związek było stać i na Bielice i na aktualnego trenera Portugalii, a nie leśnego dziadka, którego wygonili po mistrzostwach, może kiedyś był dobry, jednak jego czas minął dawno😉😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Alw trochę się doczepie, ino się nie obraź.🥃🥃🥃 Na luzie . Gdzie dziś i po reprezentacji, co zrobił Nawałka? Dlaczego Brzeczka nikt na ławce nie chcę? Jak długo 711 wytrzymał u kolegów z Arabii? 

"Zupa" to samo, nigdzie cudotwórcą nie został 

Gdyby któryś z nich był hiper, super, to bez problemu po reprezentacji powinien zrobić wyniki 🤔

Od tego jest prezes aby trenerem dać plus do reprezentacji a nie dołować jakością trenerską 🫡🫡🫡😉

A związek było stać i na Bielice i na aktualnego trenera Portugalii, a nie leśnego dziadka, którego wygonili po mistrzostwach, może kiedyś był dobry, jednak jego czas minął dawno😉😉😉

masz rację, ale wyniki w reprezentacji były takie jak oczekiwano. ze stylem gorzej, ale my nie brazil. dajmy szansę Michałowi. trza być cierpliwym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, christhof70 napisał(a):

masz rację, ale wyniki w reprezentacji były takie jak oczekiwano. ze stylem gorzej, ale my nie brazil. dajmy szansę Michałowi. trza być cierpliwym

Nie żebym znał @christhof70 i żebym się podszywał pod Niego, ale też tak uważam. Pan Kaziu G. bodajże przep...ł wszystkie, przygotowawcze mecze przed MŚ. A naszym, polskim trenerom obcięto p..... zanim zaczęli szcz...... Tak się nie robi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, christhof70 napisał(a):

masz rację, ale wyniki w reprezentacji były takie jak oczekiwano. ze stylem gorzej, ale my nie brazil. dajmy szansę Michałowi. trza być cierpliwym

Dostał Probierz szansę, moim zdaniem nie wykorzystał, tam trzeba było zrobić 6 punków zamknietymi oczami, oczywiście trzymam kciuki za niego i chce się mylić i niech mu wyjdzie.🥃🥃🥃 Powołania git, brak Milika super, reszty nie obserwuje jak gra, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...