Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Druga połowa to 💩 i niestety wyszło na moje, brakowało kreowania gry w środku pola i na skrzydłach, jakiś schematów wypracowanych, już o ustawieniu trójka obrońców się nie wypowiadam, bez sensu... Probierz w Cracovii też grał defensywnie, na szczęście nie gra aż tak defensywie jak "711".

@Bebzonmasz wybaczone, bo przeprosiłeś, ja nie musiałem robić wpisu przed, ale chciałem Was rozbudzić jakoś.

@Grzes77 obstawiałem na kartki i też wtopiłem 🫤🫤🫤

Co do Syna, dumny jestem, ale też mega krytyczny wobec Niego, bo chcę go czegoś extra nauczyć, gdyby był zadziorna jak Tatuś podczas gry gdy byłem w Jego wieku, to osiągnąłby o wiele więcej, a i tak na innych płaszczyznach osiągnął już więcej 🥃🥃🥃 po ostatnim meczu chwaliłem, bo nie zrobił ani jednego błędu i grał cały mecz, szkoda, że nie chce choć trochę uczyć się na moich błędach, ja traktuję Jego przygodę jako zabawę i mam nadzieję, że On docelowo też🥃🥃🥃

Lewy dziś słaby, nadal bez formy niestety zarówno tutaj jak i w Barcelonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, cygan786 napisał(a):

To nie reprezentacja zawiodła, a prezes , to przez niego. emoji6.png

W końcu zgoda🥃🥃🥃(wiem, że żartujesz) w naszej grupie jest zajebisty trener, notabene był też zajebistym zawodnikiem Syvinho w Mołdawii, uważam, że z nim byśmy zrobili awans, tyle w temacie pana Disco Polo i PZPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zgoda(wiem, że żartujesz) w naszej grupie jest zajebisty trener, notabene był też zajebistym zawodnikiem Syvinho w Mołdawii, uważam, że z nim byśmy zrobili awans, tyle w temacie pana Disco Polo i PZPN.
A, co? Niezgoda była? Ja tak nie uważam. Wymieniliśmy kilka poglądów. Mamy prawo mieć odmienne opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, cygan786 napisał(a):
Godzinę temu, Grendziu napisał(a):
W końcu zgodaemoji1634.pngemoji1634.pngemoji1634.png(wiem, że żartujesz) w naszej grupie jest zajebisty trener, notabene był też zajebistym zawodnikiem Syvinho w Mołdawii, uważam, że z nim byśmy zrobili awans, tyle w temacie pana Disco Polo i PZPN.

A, co? Niezgoda była? Ja tak nie uważam. Wymieniliśmy kilka poglądów. Mamy prawo mieć odmienne opinie.

Nie było "nie zgody"😄😄😄 jasne, że możemy się nie zgadzać, czy ktoś tu tutaj komuś coś broni?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno zastanawia, kurde pokazali w pierwszej połowie, że potrafią grać, nawet to dość optymistycznie wyglądało, ale później jak by para z nich schodziła i się zaczyna to co zwykle. Skąd taki spadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, mav3rick napisał(a):

Mnie jedno zastanawia, kurde pokazali w pierwszej połowie, że potrafią grać, nawet to dość optymistycznie wyglądało, ale później jak by para z nich schodziła i się zaczyna to co zwykle. Skąd taki spadek?

A może brak elementu zaskończenia i jakości... Nie wiem, nie znam się, wina Tu.. i moja 🫤🙄🙄🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Mam wrażenie, że to kolejne deja vu. Po "klątwie Bońka" pierwsza repra wpadła w marazm. A przecież, tak jak obecnie, mieliśmy wtedy świetnych grajków, włącznie z olimpijczykami.

Wiem jedno: nie kopie się leżącego. Chłopaki sami się skopali. Zmiana trenera niczego zmieni - on też się uczy repry, ale grają piłkarze, już nauczeni. Wierzę, że Probek to odbuduje, ale trzeba czasu. Włosi też dołowali, i Niemcy.

Historycznie to przyrównałbym tę sytuację do wojen. W pewnym momencie zawsze głodni i zdesperowani barbarzyńcy lali w tyłek syte i zadufane w sobie cywilizacje. I dlatego w nogę powinny grać łobuzy, a nie żelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...