Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede ukrywal nigdy nie bylem fanem Pana Nawalki ... Za kadencji tego dżentelmena nie pamietam naprawdę dobrej piłki ... Zawsze tlumaczylem sobie to tak styl słaby ,ale punkty sie zgadzaja coz wymagac .. Teraz mam problem pic dalej z zalu i nie pamiętać czy nie pic  isc spac a  jutro na ryby :-).

Edytowane przez KaZuYa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, KaZuYa napisał:

Nie bede ukrywal nigdy nie bylem fanem Pana Nawalki ... Za kadencji tego dżentelmena nie pamietam naprawdę dobrej piłki ... Zawsze tlumaczylem sobie to tak styl słaby ,ale punkty sie zgadzaja coz wymagac .. Teraz mam problem pic dalej z zalu i nie pamiętać czy nie pic  isc spac a  jutro na ryby :-).

Też nigdy nie byłem, ale dziś np Nawałka spróbował zagrać najbardziej kreatywnym duetem w środku pola jakim mamy - Zieliński i Linetty (wypadli bardzo słabo), to że Mąki się nie nadaję to wiem od zawsze. Legia cała zagrała pioch - bez uprzedzeń, są bez formy. Grosik był totalnie nieobecny, Glik sam jakby bez Pazdana nic nie mógł zrobić, Piszczek ze sraczką - i  w ten oto sposób mamy analizę gry :P  Duńczycy musieli, my mogliśmy. @KaZuYa głowa do góry, czyż to człowiek nie uczy się najlepiej na porażkach :P
Jak na Odrze nie bierooo, to się poddajesz, czy szukasz rozwiązań aby było lepie? Miejmy nadzieję, że w poniedziałek będą trzy punkty :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra była katastrofalna, ale przyda się taki zimny prysznic. I dobrze, że w takim rozmiarze. Teraz chłopaki niech biorą się do roboty i Kazachstan tłuką na Narodowym. Co do Pazdana. Czas na zmianę klubu, bo na (L) widać już się wypalił i dało to o sobie znać w dzisiejszym meczu. Niestety. Nie mam pojęcia co było dzisiaj z Glikiem, jakby był na kacu... Grosik też bez błysku, ale on ostatnio bardziej żył transferem, niż kadrą i dzisiaj to było widać... W poniedziałek może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie cięzko kogokolwiek pochwalić

Lewy niby odcięty od podań , ale jakby nie on .

Grosik chyba do końca liczył że  trafi do Premier w lidze super mecz rozegrał

Zieliński w Napoli wychwalany po stokroć a tu nie istniał

Cionek tragedia po raz kolejny 

Pazdan w Legii ostatnio kompletnie spadek formy wczoraj też słabo !

Glik we Francji jeden z lepszych obronców tutaj chyba do dziś odkreca korki z murawy tak go wyjechali

Mączyński cały czas jest przez Nawałke faworyzowany a tak naprawdę to nie zawodnik na reprezentację

Fabian  zabrakło szczęscia niby za wiele nie zawalił oćć przy tym wybiciu się nie popisał ...Piłkę odbija się w bok. Ogolnie nie pamietam , żeby ten bramkarz jakaś 100 wybronił w reprze ,

Jędza  kiepsko

Kuba on w ogole byl na boisku ? . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał:

Grendziu bez włosów można żyć A bez zębów i ze złamaną przegrodą będzie gorzej emoji6.png

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Kiedyś jeździłem na kocioł, nikt mi ząbków nie prztrącił. :champagne-2010:

Na Sywka raz piłem z kim nocami Legii i to tymi najbardziej krewkimi... Ale to już historia do opowieści przy :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...