Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Splot napisał:

To wczoraj był jakiś mecz ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Okna pozamykałeś to nie wiesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czyste podsumowanie po meczu-
Spojrzałem chyba przed na dwie opinie po meczu i oczom nie wierzę, ja chyba oglądałem innym mecz :(


Generalnie pioch - słabo to wyglądało jak w większości meczów u Nawałki., z tym że kiedyś wcześniej on mecze wygrywał, a jak nie ma skrzydłowych.... Ponownie bardzo defensywnie, bez kreowania. Szkoda, że Linetty tak szybko odpadł, bo chłopak naprawdę ma potencjał aby stać się liderem.

Nigeria - in plus to bardzo dobra gra w obronie i przemieszczanie się w sektorach  w defensywie gdy grali bez piłki. Rewelacja, jak bym widział Chelsea za czasów Murinho, a nie kraj afrykański. Ponadto niemalże wszyscy zawodnicy byli szybsi i dynamiczniejsi od naszych grajków, wyjątkiem oczywiście był Robert, ale On w pojedynkę jak u Smudy sam meczu nie wygra.

Fabiański - trudno się doczepić do czegokolwiek, może tylko to że za długo zwlekał przy wznawianiu, no ale to był niby mecz towarzyski.
Piszczek - to nie był On tylko sobowtór jakiś, który zrobił kilka zrywów, kilka zagrań w swoim stylu i dał się ograć kilka razy jak dziecko - w sumie raz na mecz w bundeslidze też mu się to zdarza, ale nie tak często.
Glik  - swój poziom ale bez zaciętości jak cała drużyna o 30/40% mierniejsze zaangażowanie co mnie wcale nie dziwi, bo to był tylko sparing.
Kamiński - kurcze pamiętam go z meczów na żywo w Lechu jeszcze to był jakiś fajtłapa, tutaj (ponoć prawidłowy karny) największy plus meczu - patrząc na żywo.
Kurzawa - czytam te opinie w necie i wszyscy się nim podniecają jakoś, kuźwa, z cały szacunkiem ja w piłce nie widzę nic sensacyjnego przecież jeśli ktoś umie podawać, przecież to element czysto piłkarski. Koleś generalnie chyba nie zrobił ani jednego sprintu w meczu, człapał jakby miał z 40kg nadwagi, to taki typowy przeciętniak lewgo pomocnika, który już w jest na wymarciu. 
Krychowiak - nawet w najsłabszej formie haruję na tym boisku jak wół, bez niego nas nie ma, to są płuca tej reprezentacji. Szacun.
Frankowski - Ehhh, nie jest to poziom na rprezentację;
Góralski - mój faworyt, dużo obiecywałem sobie po jego grze, a zarazem największe rozczarowanie.
Zieliński - kurna koleś zaraz prześpi całą karierę, niewidoczny wcale w pierwszej połowoie
Kownacki - już na rozgrzewce było widać, że jest w gazie, jakby wiadro witaminek wziął, a tak w meczu nie za wiele pokazał, choć kto wie czy nie będzie to odkrycie MŚ w naszej drużynie.
Lewy - sam nie wygra, W Monachiium gra całą drużyna na niego, ma bardzo dużo sytuacji, tutaj jedną....? 

Jeśli będziemy grać znowu że Krychowiak plus drugi defensywny pomocnik, to wydaje mi się, że nawet jeśli Błaszczykowski, Maki i Grosik będą w formie to wiele nie zdziałamy. Tnm mecz idealnie się ułożył pod to właśnie aby za Linnetiego wszedł Mierzejewski lub inny kreatywny zawodnik, bo Mierzej to bardziej 10tka niż 8mka....

Do Moskwy wątpię czy pojadę, szanse spadły do 5% niestety :(

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu  Darku ! Widzę, że oglądaliśmy ten sam mecz. :D Dałem temu wyraz we wcześniejszym komentarzu, choć z perspektywy telewidza to Lewy niczego mie pokazał. Kilkakrotnie odebrali mu piłę, a i niewykorzystanie 2 setek top napastnikowi nie przystoi. Tak samo, jak nie oddanie piłki Zielińskiemu ! :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jurek napisał:

@Grendziu  Darku ! Widzę, że oglądaliśmy ten sam mecz. :D Dałem temu wyraz we wcześniejszym komentarzu, choć z perspektywy telewidza to Lewy niczego mie pokazał. Kilkakrotnie odebrali mu piłę, a i niewykorzystanie 2 setek top napastnikowi nie przystoi. Tak samo, jak nie oddanie piłki Zielińskiemu ! :(

Zgodze sie ... Oby nie bylo.powtorki z rozrywki z ME fakt... Caly swiat ustawia sie pod Lewego I mozna troche go wytlumaczyc ...Jest podwajany ciagle ...Kierunek Real jak dla mnie blad occ Zycze mu spelnienia marzen .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby przytoczyć Darka @Grendziurecenzję, a między jego wiersze wpisać cytaty mojego P, podczas wczorajszego meczu (których z oczywistych przyczyn napisać tu nie mogę ?), to uważam, że zostaliby co najmniej komentatorami roku ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od predyspozycji fizycznych. Zauważalne było że Nigeryjczycy są szybsi,czy to z piłką czy bez. Przez to mieli sporą przewagę. Z Senegalem będzie ciężko.

Druga sprawa, to był mecz towarzyski i do takiego podchodzi się inaczej,to był test i sprawdzenie nowych zawodników. Wierzę że w Rosji dadzą  z siebie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Krótko i na temat;
Jest zachwiana równowaga pomiędzy defensywą, a ofensywą. Koniec kropka. 
A  i jeszcze w tym śmiesznym ustawieniu na 3 obrońców środkowych wspomaganych bocznymi obrońcami i defensywnymi pomocnikami taki Piszczek nie wie co z Jędrzejczykiem zrobić,  bo im się dublują pozycję. 

Trochę więcej zaangażowania było widać, ale po co nam te chore ustawienie i eksperymenty na trójkę środkowych?

Nawet Barca za Luis Enrique grała w takim ustawieniu fatalnie.... Ehhh :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Krótko i na temat;
Jest zachwiana równowaga pomiędzy defensywą, a ofensywą. Koniec kropka. 
A  i jeszcze w tym śmiesznym ustawieniu na 3 obrońców środkowych wspomaganych bocznymi obrońcami i defensywnymi pomocnikami taki Piszczek nie wie co z Jędrzejczykiem zrobić,  bo im się dublują pozycję. 

Trochę więcej zaangażowania było widać, ale po co nam te chore ustawienie i eksperymenty na trójkę środkowych?

Nawet Barca za Luis Enrique grała w takim ustawieniu fatalnie.... Ehhh :(

Podzielam. Nie wierzę jednak, że trener robi to bez planu. Widocznie nie chce próbować takiego ustawienia dopiero na mistrzostwach. Ale wydaje mi się, że do gry takim systemem  zmusi nas tylko jakiś nieszczęśliwy zbieg okoliczności, np. kontuzje kilku graczy.

Swoją drogą, ciekawy jest wątek Piotra Zielińskiego. Brak radości po strzeleniu gola przez Lewego może świadczyć o jakichś kwasach  między nimi. Wczoraj wreszcie dostrzegłem w nim nadzieję polskiej piłki nożnej na światowej klasy pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Kilka podań miał "palce lizać". Nikt tak w Polsce nie jest w stanie zagrać z pierwszej piły  !

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...