Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kołcz uczy naszych kopaczy innego ustawienia, bo ma w tym cel - będzie taka potrzeba, to będzie trzeba tak zagrać. Lepiej teraz ponieść koszty i być skrytykowanym, niż na MŚ zagrać mecz otwarcia, mecz o wszytko i mecz o honor (tfu ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No I kolejny przecietny mecz pierwsza polowa dosyc zas 2 poziom KAZACHSTANU ...Kompletnie Nawalka nie uczy sie na bledach mecz trwa 90minut a nie 45 nie wiem co jest przeczyna brak zmiennikow, kondycja , taktyka ... Trzon druzyny ciagle na tych samych zawodnikach sie opiera ... Najbardziej rozczarowuje Zielinski mimo tylu pochwal I pieknej bramki nie potrafi wziac gry na siebie kolejny slaby mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KaZuYa napisał:

No I kolejny przecietny mecz pierwsza polowa dosyc zas 2 poziom KAZACHSTANU ...Kompletnie Nawalka nie uczy sie na bledach mecz trwa 90minut a nie 45 nie wiem co jest przeczyna brak zmiennikow, kondycja , taktyka ... Trzon druzyny ciagle na tych samych zawodnikach sie opiera ... Najbardziej rozczarowuje Zielinski mimo tylu pochwal I pieknej bramki nie potrafi wziac gry na siebie kolejny slaby mecz.

Hubert nie sądzisz, że coś jednak jest na linii Piotrek - reszta starych wyjadaczy ? To jego ostentacyjne chłodne podejście, brak radości, mina jakby miał chory ząb na ropie ! Nie wiem, bo nie znam go bliżej, ale czy tak się zachowuje młody, pełen talentu sportowiec ? Widać, że Nawałkastoi za nim murem, natomiast "starzy" jakoś nigdy go nie chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zielu pokazał potencjał, od wirtuoza nie można wymagać aby biegał i harował jak wół - nie ta rola, ma przetrzymać, rozegrać, asystować, podjąć ryzyko krosowym lub prostopadłym podaniem.
Dla mnie ta taktyka jest bezsensu, nawet jeśli jest to zasłona dymna, zresztą znając Nawałkę to będzie grać bardzo defensywnie i tyle. No chyba, że Linetty będzie łącznikiem.
@Jurek oglądaliśmy ten sam mecz, na pytanie kto tak jeszcze umie podawać w Polsce - odpowiadam JA :221_see_no_evil::221_see_no_evil::221_see_no_evil:
Grosik robił wrzutki na nos - super, no i Rybus lepszy od  łysego przereklamowanego Kurzawy w mediach, które próbują szukać na siłę coś nowego :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Jurek napisał:

Hubert nie sądzisz, że coś jednak jest na linii Piotrek - reszta starych wyjadaczy ? To jego ostentacyjne chłodne podejście, brak radości, mina jakby miał chory ząb na ropie ! Nie wiem, bo nie znam go bliżej, ale czy tak się zachowuje młody, pełen talentu sportowiec ? Widać, że Nawałkastoi za nim murem, natomiast "starzy" jakoś nigdy go nie chwalą.

Nie ma co na siłę szukać, może ma taki charakter i już. Ważne aby grał, bo kreatywnych ludków z lupą szukać? 

Argentyna dostała lanie, że aż miło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Zieliński to ogólnie taki cichy, wręcz mrukowaty jest. Tak samo widać to w Napoli.

Tyz prowda ! :Angry-min:

@KaZuYa Hubert, i jeszcze to : nikt tak, jak ten młodzieniec, nie potrafi mocno, a jednocześnie "technicznie" strzelić na bramkę z 19-16m; do tego z dowolnej nogi.  To samo z podaniami z pierwszej piły ! To jest diament ! Wczoraj na zbliżeniach było widać,  jak już świetnie, "po zachodniemu" potrafi skutecznie zasłaniać się ciałem przy przyjmowaniu piły; jak przy tym,   jednym zwodem ciała potrafi zostawić rywala 2m z tylu. pomyśl, on liczy dopiero 22 lata ! Wielu naszych o wiele bardziej doświadczonych reprezentantów tego nie potrafi !! Ma jeszcze spore braki w efektywnym przeszkodzeniu przeciwnikowi , bądz w skutecznym uniemożliwieniu przeciwnikowi akcji, zwłaszcza we własnym polu karnym. Ale tu nie musi być wirtuozem, a podstawy sobie na pewno przyswoi. :D

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, Jurek napisał:

Tyz prowda ! :Angry-min:

@KaZuYa Hubert, i jeszcze to : nikt tak, jak ten młodzieniec, nie potrafi mocno, a jednocześnie "technicznie" strzelić na bramkę z 19-16m; do tego z dowolnej nogi.  To samo z podaniami z pierwszej piły ! To jest diament !

Jurku kiedy ostatnio byłeś na jakimś meczu na żywo? Taki diamentów na ligach podwórkowych od B klasy wzwyż jest sporo, ale nielicznym z różnych, różniastych powodów się nie udaję :P

 

Ale mu słodzisz, rozpuściłbyś Go :P Ten nasz lider środka pola za czasów młodości w social media popełnił sporo błędów, ale wiadomo, kto ich nie popełnia?
Zresztą, czy się cieszy, czy nie cieszy, czy integruję czy nie z drużyną, jaki ma iloraz inteligencji etc - nie interesuję mnie to, jeśli chcę grać dla kadry i daje jej jakość to powinien w niej grać i tyle )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Darku okokok.

Z tym, że u niego jest już widoczny ten profesjonalizm w piłkarskim abecadle.

Jak nasze drużyny grają z zachodnimi to

te gwiazdki rodzimej kopanej giną w takim abecadle. Byle jaki klub z Zachodu

jest w tym od razu z przewagą, nawet z naszymi najlepszymi klubami. Przecież to od razu się uwidacznia.

 

A teraz z innej beczki. Zawsze uważałem, że jesteś skromnym, sympatycznym młodym człowiekiem ( z naciskiem na : "skromny" ) . I mnie nie zawodzisz. !! :grin-min: :P

 

Edytowane przez Jurek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...