Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jurku kiedy ostatnio byłeś na jakimś meczu na żywo? Taki diamentów na ligach podwórkowych od B klasy wzwyż jest sporo, ale nielicznym z różnych, różniastych powodów się nie udaję
 
Ale mu słodzisz, rozpuściłbyś Go  Ten nasz lider środka pola za czasów młodości w social media popełnił sporo błędów, ale wiadomo, kto ich nie popełnia?
Zresztą, czy się cieszy, czy nie cieszy, czy integruję czy nie z drużyną, jaki ma iloraz inteligencji etc - nie interesuję mnie to, jeśli chcę grać dla kadry i daje jej jakość to powinien w niej grać i tyle )
Darek, ale nie bez powodu ikona Napoli Marek Hamsik widzi w Nim swego następcę. Piotrek ma potencjał i to duży i w przeciwieństwie do takiego np Teodorczyka nie grozi mu sodówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Jurek napisał:

A teraz z innej beczki. Zawsze uważałem, że jesteś skromnym, sympatycznym młodym człowiekiem ( z naciskiem na : "skromny" ) . I mnie nie zawodzisz. !! :grin-min: :P

 

Jestem, jestem nie martw się, zgrywam się z moją grą, zawsze byłem przeciętniakiem, liznąłem tylko coś tam piłkarskiego abecadła, ale d.... umiejętnościami nie urywało :)

Co do Zielińskiego, ma chłopak talent, jestem jego fanem jak i Kownasia czy Linettiego, oby nie przepadli, bo bardzo duże pieniądze, uwielbienie tłumu, bycie idolem w tak młodym wieku może być zgubne, co i wcale nie może dziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

16 minut temu, Grendziu napisał:

Jestem, jestem nie martw się, zgrywam się z moją grą, zawsze byłem przeciętniakiem, liznąłem tylko coś tam piłkarskiego abecadła, ale d.... umiejętnościami nie urywało :)

Co do Zielińskiego, ma chłopak talent, jestem jego fanem jak i Kownasia czy Linettiego, oby nie przepadli, bo bardzo duże pieniądze, uwielbienie tłumu, bycie idolem w tak młodym wieku może być zgubne, co i wcale nie może dziwić...

O Linettego boję się najmniej, nie sprawia wrażenia, że woda sodowa....

Pod tym względem, to najbardziej o Kownasia.  Wiem, że napastnik powinien mieć "ofensywną" osobowość, bo jak nie

to staje się takim niedocenianym Teodorczykiem, vel - kiedyś Rasiakiem.

Ale przegięcie też dobrze nie wróży. W tej chwili przykładem takiego przeginania arogancji jest dla mnie goolkiper młodzieżówki, niejaki Grabara.

 

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Jurek napisał:

 

Pod tym względem, to najbardziej o Kownasia.  Wiem, że napastnik powinien mieć "ofensywną" osobowość, bo jak nie

 

 

O niego z  kolegą zawsze kłócę się najbardziej. Jestem jego fanem od czasi gdy był jeszcze dzieciakiem. Pobijał rekordy we wszystkich rocznikach. Był eksploatowany za bardzo w każdej katagorii wiekowej. To jeden z niewielu przypadków, któremu wyjazd wyszedł na dobre. Mam nadzieję, że okres sodówki i imprez w Poznaniu już mu dawno przeszły, cole, sprite i inne mocniejsze trunki - sam kiedyś powiedział i chyba zrozumiał, że też ta masa kontuzji w jego młodym wieku była spowodowana brakiem profesjonalizmu w każdej dziedzinie sportowca. Oni mają swoje 5 minut w życiu, potem w większości przepadają...
Co do bramkarzy  - zawsze byli inni, zawsze dobry bramkarz musiał mieć swój świat, jeśli tak jest, to oznacza, że coś z niego może być :champagne-2010: Niestety nie kojarzę kolesia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Darku, to  bramkarz reprezentacji, w której gra Kownaś. Reporter przeprowadzający z nim wywiad, zapytał go : " Który z mistrzów fachu bramkarskiego jest Twoim  wzorem ? "   A koleś na to, że ...Grabara !:grin-min:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Jurek napisał:

@Grendziu Darku, to  bramkarz reprezentacji, w której gra Kownaś. Reporter przeprowadzający z nim wywiad, zapytał go : " Który z mistrzów fachu bramkarskiego jest Twoim  wzorem ? "   A koleś na to, że ...Grabara !:grin-min:

Już go lubię :)
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=31168

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=854]Jurek[/mention]  chodzi o to ,ze ogladam czasem jego mecze w Napoli I jak dla mnie tam gra lepiej nie boi sie wziac ciezaru gry na siebie u nas zaginiony w akcji .
Coś w tym Hubert jest, jak by mu ten Orzełek na piersi ciążył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, KaZuYa napisał:

@Jurek  chodzi o to ,ze ogladam czasem jego mecze w Napoli I jak dla mnie tam gra lepiej nie boi sie wziac ciezaru gry na siebie u nas zaginiony w akcji .

 

6 godzin temu, mav3rick napisał:
8 godzin temu, KaZuYa napisał:
[mention=854]Jurek[/mention]  chodzi o to ,ze ogladam czasem jego mecze w Napoli I jak dla mnie tam gra lepiej nie boi sie wziac ciezaru gry na siebie u nas zaginiony w akcji .

Coś w tym Hubert jest, jak by mu ten Orzełek na piersi ciążył.

A czy Napoli czasami nie gra ogólnie lepiej i nie jest bardziej ustawione ofensywnie podczas meczu? Czasami piłkarz dostosowuję się do poziomu reszty zespoły, jeśli jest dynamika i fizyczność w całej drużynie to bardzie się starasz, a nawet jak lekko odstajesz to tego za bardzo nie widać :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...