Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie widziałem tego meczu.

Dużo się plotkuje, mówi i gdyba o zainteresowaniu Robertem Realu.

Prawda, czy nie, faktem jest, że przydałyby mu się nowe wyzwania i ukoronowanie kariery.

Emeryturę może sobie tam spędzać w Stanach, czy tam Chinach ale stać go jeszcze na 2-3 naprawdę dobre sezony w dużym klubie.

Kto wie, przy jego prowadzeniu może nawet ciut dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W końcu się doczekałem. Dziecko ma pod tym względem bardzo wymagajacego tatusia...

A juz myslalem, że będzie słabak jak ja....

20180403_204013(0).jpg

20180403_204013.jpg

20180403_204059.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, elvis napisał:

Gratulacje dla Was obu. emoji471.pngemoji122.pngemoji482.png

Dzięki, ale moja zasługa w tym niestetey mała, prawie nigdy nie mam czasu dla syna. Etat, nieruchomości, fundacja...O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o golu " żelka " ?

Przy jego wzroście coś takiego ? Jaką

to trzeba mieć sprawność ? Ile to trzeba trenować ? Kudy Lewemu do niego !!?

A zachowanie kiboli Juve ? Kopara mi opadła !!!!:Angry-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Jurek ja takie bramki strzelałem zamkniętymi oczami w Leśniku Margonin podczas treningów, jeno żelu na włosach nie miałem to kariery nie zrobiłem :P

 

12 godzin temu, Ruda napisał:

@Grendziu, no to teraz dajesz... "Jako kibic, cieszę się, ale wcale dobrze nie grali i ble ble ble..." ?

 

FB_IMG_1523219689294.jpg

Nie będę brynczeć, bo byłem za Bielicą do końca, co innego... Muszę być cicho teraz, bo niedługo na meczach czasami będę musiał z Nimi piątki przybijać, ale to tajemnica :221_see_no_evil:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Grendziu napisał:

@Jurek ja takie bramki strzelałem zamkniętymi oczami w Leśniku Margonin podczas treningów, jeno żelu na włosach nie miałem to kariery nie zrobiłem :P

 

 

Istotą konfabulacji jest przekonanie, iż fakty zaledwie  oglądane,  jawią się jako 

przez siebie dokonywane,  o ile w przeszłości było się uczestnikiem takich samych okoliczności  t o w a -

r z y s z ą c y c h  oglądanemu zjawisku.

Z reguły delikwent taki zatrzymuje te swoje przemyślenia wyłącznie dla siebie, np. podczas rozmyślania o swojej przeszłości.. W momencie gdy zaczyna wychodzić z tymi rewelacjami poza swe osobiste przemyślenia, staje się bardzo

uciążliwy dla otoczenia . :P

 

Ps.

1. Wiem, wiem, że @ArekH ,  straszny mod z Gorzowa,  to Twój przyjaciel; ale zanim by dojechał do Kępna, to już w okolicach Poznania zapomni po co ta wyprawa; wapieńko w tętniczkach zablokuje mu pamięć  ! :cry-min:

2. Darku! Sam żel to jeno połowa sukcesu, bo trzeba jeszcze wiedzieć gdzie jest przedziałek !  :grin-min:

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jurek napisał:

1. Wiem, wiem, że @ArekH ,  straszny mod z Gorzowa,  to Twój przyjaciel; ale zanim by dojechał do Kępna, to już w okolicach Poznania zapomni po co ta wyprawa; wapieńko w tętniczkach zablokuje mu pamięć  ! :cry-min:

No co? Latka uciekają. :(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...