Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak ja ich lubię. Świetne podsumowanie gry Grosika.

"Możliwe, że był to najlepszy mecz w kadrze Kamila Grosickiego. A już na pewno skrzydłowy Rennes zagrał najlepszą połówkę w narodowych barwach. Napisać, że wyglądał tak, jakby przed meczem wciągnął słynne wiaderko witamin, to niedopowiedzenie. Bo wyglądał tak, jakby suplementy dostarczali mu bracia Zielińscy! Jak mawia klasyk – jebło go turbo. O ile zazwyczaj na jeden jego błysk przypadały dwa zagrania w maliny i jedna strata, o tyle dzisiaj praktycznie za każdym razem, gdy ruszał, to śmierdziało golem."
Źródło: weszlo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie wpłaciłem 10zł za mnie i za syna jak obiecałem :P

Jutro mecz POLSKA _ARMENIA - ustalam zasady do zabawy

1 typ dokładnego wyniku od jednego forumowicza (wyjątki to granie z rodziną i info w postach poniżej)

Ten kto wygra (typy mogą się powtarzać) otrzymuję niespodziankę od FUNDACJI "dla Ryb" ale, za to że wygrał wpłaca 10zł na szczytne cele fundacyjne.

Przegrani wpłacają 5zł.

Mój typ to 3:0 dla POLSKI.  Czy syn da typ powiadomię innym postem.

Czas strat Panowie i Panie - kibicujemy Polsce, dobrze się bawiąc :beer-chugger:
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

EHHH :( Tak zagramy - znowu 2 x z 9tką :(

Łukasz Fabiański – Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Łukasz Teodorczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...