Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Łoooo Matko, zapomniałem zapłacić karne 10zł za siebie i za sna, poprawię się w poniedziałek, pewnie z odsetkami :P

Dziś jest  mecz Lecha z Wisłą Kraków, jedyny która mnie interesuje :P Kolejorz przy nowym trenerze wchodzi powoli na odpowiednie tory, ja już ich nie wyzywam, nie krytykuję, mam klub w sercu od urodzenia, więc jest jak jest, trzeba ugryźć się w język i kibicować. Wisła potrzebuje punktów w lidze jak ryba tlenu w wodzie. Wiem, że wśród Nas jest jeden zagorzały kibic Białej Gwiazdy. Może zakładzik?

Reguły jak przy reprezentacji.

5zł za zły typ, 10zł za wygraną na konto fundacji, a w nagrodę niespodzianka. @suwi a propos poprzedniej wygranej, robi, się proszę o cierpliwość :P

2:0 dla Kolejorza!!!

lech.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, suwi napisał:

We wtorek 25 mój klub PROCH PIONKI gra o puchar POLSKI :)

http://www.proch.pionki.org/teksty,aktualnosci,4,1,pp,2182.html

Nie widzę Ciebie w składzie i @Elvis, a na zlocie krzyczał, że piłkę kopać potrafi :419_soccer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Mała napisał:

To może z Gdańska do Poznania i na meczyk się z@Ruda jeszcze załapiemy emoji16.png

emoji460.png 2:1 dla Kolejorzaemoji460.png

Miałem chwilowy pomysł na wyjazd, jak chcecie jechać to jadę na bank plus @MistrzLech chce jechać :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to siedzimy w domu i kibicujemy.
Ciekawy jestem czemu mój ulubieniec Majewski nie gra dziś w pierwszym składzie :P  No i "Formuła" wrrr :P Tak czy siak, wychodzimy eksperymentalnie i bardzo ofensywnie :beer-chugger:lech1.jpg

wis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wiem kogo nie lubię bardziej :P

Trudno jest kibicować Legii w takim meczu, nawet nie wiem czy jest sens to dziś oglądać :icon_arrow1: Jeśli ktoś wejdzie w zakład to coś obstawie, ale to już jakbym codziennie 5zł tracił na tej zabawie wychodzi :P

 

ss.jpg

ss1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...