Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i w tym momencie mam koniec piłki nożnej na następny rok. Chciałem napisać że została reprezentacja, ale nie z Brzeczkiem.
Koniec, bo kibicujesz nie tym co trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kocham naszą ekstraklasę.Właśnie wygrałem w zakladach bukmacherskich,obstawiając obecną kolejkę za 10 zł,prawie 700 zł. To głównie dzięki patałachom z Łazienkowskiej,nieudacznikom z Lecha i wygranej Miedzianki z Jagą. :D To moja druga wygrana w obecnym sezonie naszej ligi.Na inaugurację sezonu wygrałem 320 zł. :D Chyba znowu będą zakupy wędkarskie.Fajne bo nie planowane :D 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech, czy Jaga, to jeszcze jakieś małe zaskoczenie jest, ale porażka Legii była oczywista. Płock musiał się w końcu przełamać, a gdzie znajdzie ku temu lepsze miejsce, jak na Łazienkowskiej?

Legia po prostu nie ma piłkarzy. Poza Carlitosem i Kante nie ma nikogo sensownego (Kucharczyk, to gracz przypadkowy, a Szymański jeszcze nawet nie zagrał jednej solidnej rundy, więc nie liczę). Obrona nie umie bronić, bo niby kto ma umieć? Pazdan, który jest na zakręcie? Astiz lub Jędrzejczyk, którzy są na dobrze płatnej emeryturze? O innych nie ma sensu pisać, bo oni w przeciwieństwie do tej trójki nie mieli nawet solidnych pojedynczych sezonów. Do tego trener z dupy. Totalnie z dupy. Zatrudnienie tego Sa Pinto można porównać do zatrudnienia Bakero w Polonii. Duże nazwisko i tyle. Jaką ten Sa Pinto ma wiedzę nt. polskiej piłki? Żadną! On może i na prowadzeniu zespołu się zna, ale nie na takim, gdzie piłkarze nie potrafią grać w piłkę. Legia obecnie jest w sytuacji pożaru sportowego i to takiego solidnego. Zamiast ratować dobytek dzwoniąc po straż pożarną, to oni zatrudnili PR-owców, by gasili pożar wizerunkowy (zarzucają nam, że Jozak, czy Klafuric nie byli trenerami, to damy im takiego, co swoim CV przebije wszystkich w lidze). Mogliby spróbować iść drogą Lechii, Jagi, czy Górnika zatrudniając starannie wyselekcjonowanego trenera, czy Wisły i Lecha biorąc człowieka obytego w klubie i lidze, z ambicjami trenerskimi? Mogli. Nie, oni poszli na bogato, bo przecież nie będzie jakiś Ojrzyński Miodkowi po Łazienkowskiej z różańcem biegał. Sa Pinto jest na 3-letnim kontrakcie za konkretną kwotę. Jak nie będzie Legii szło, a on straci perspektywy zawodowego awansu, to zacznie robić taki gnój, jakiego jeszcze w PL nie było. Bo chyba nie sądzicie, że po prostu pozwoli na obustronne rozwiązanie kontraktu bez wypłaty 100% jego wartości :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...