Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
14 godzin temu, Grendziu napisał:

1. Jędrzejczyk gra w L na stoperze, w reprezentacji na siłę na lewej stronie.

2.Gramy nominalnie z jednym skrzydłowym Kurzawą, ktory nigdy nie będzie dobry. 

3. FC LIVERPOOL czy FC Barcelona  a nawet Bayern Monachium grają  jednym środkowym napastnikiem, my na siłe pchamy dwie 9tki na boisko. Po jakiego... jeśli mamy zajebistą 10tkę Zielińskiego, który u Brzeczka ma grać niby na prawej stronie. Totalnie bezsensu.  Gdyby w Barcelonie był Lewandowski, Suarez i inna 9tka, to zawsze grałaby jeden środkowy napastnik.  Nawet mi sie nie chcę oglądać pomysłòw Jerzego....

No i gdyby Brzęczek był geniuszem futbolu to bym się tym wpisem zbłaźnił przed meczem, a tak to Jerzy jest Januszem trenerskim - niestety nie wróży to dobrych nadziei dla reprezentacji na przyszłość... :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2018 o 23:11, mav3rick napisał:

To chyba zejście Zielińskiego odcięło Lewego, a nie Kuby. Kuba widać, że nie gra w klubie, do tego wiek robi swoje. Dla mnie powinien sam odpuścić kadrę. Szkoda pierwszej sytuacji Zielińskiego, po genialnym podaniu Lewego. Kurzawa nie było najgorzej, widać że jeszcze nie ma tego rytmu. Wreszcie Krychowiak zaczyna grać tak jak potrafi.

Emerytowi sie udalo ;) Zielinski zas ponizej oczekiwan wierze w chlopaka  , moze kiedys wystrzeli Jedza , Kurzawa dla mnie tragedia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie,  o ile się cofnęliśmy z systemem gry od czasu Nawałki i ME 2016. A wtedy Portugalia była z R7. I wtedy był też sztucznie naciagany rankingm No to co dopiero teraz. Na którym, tak naprawdę poziomie jesteśmy ?

Ja postawię tezę, że nie  wyższym niż III liga eurpejskich reprezentacji. Co się stało ?! Gdzie skrzydła ? Gdzie pomoc ? Trener jest nieobliczalny i szalony. Żeby mieć takie indywidualności - Zielu, Lewy, Piątek, Glik, Bereszyński, do tego w miarę solidny Krycha i nie stwarzać przez dziesiątki minut żadnego realnego zagrożenia, mając za sobą doping kilkudziesięciu tys. wiernych kibiców ? Co to za system gry reprezentacji ? Ja miałem wrażenie , że oto skrzyknęła się jakaś zbieranina !

Żal mi tylko Zielińskiego, takie eksperymenty taktyczne mogą każdego zabić :Angry-min:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Skrzydeł nie było, bo niby taka taktyka była . Pierwsze 20 minut było fajne. Szkoda było Zielińskiego, ktory walczył po prawej stronie w defensywie.  To nie jego pozycja. Uważam, że mimo wszystko to i tak był jego jeden z lepszych meczy w reprezentacji.  Nie wiem co ma w sobie takiego Klich czego nie ma Linetty, mimo, że nominalnie grają na rożnych  pozycjach, ale u Brzęczka przecież to bez różnicy.

Generalnie w ofensywie to graliśmy 3-5-2 do czasu aż nie weszli weterani skrzydłowi. W defensywie było to jakieś 4-3-1-2...

Najlepsze jest to, że gdy robiliśmy pressing napastnikami to nie było różnicy czy jeden to Piątek czy Lewy. Jakby klony przesuwały się mechanicznie.

Bez koncepcji, bez ładu. Co do Jędzy to Brzęczek  wpieprzył go na minę, Kurzawa nie robił nic w defensywie, więc Jędrzejczyk sie gubił i zagrał słabe zawody. To samo było z Włochami, tyle, że kapitalne zawody rozegrał Bereś  i do Kurzawy nikt az tak bardzo sie nie dowalał.

Nikt nie wiesza kotow na Fabiańskim, ale reż zagrał słabo.

Ponownie brakowało mi świeżości i młodości w postaci Żurkowskiego i Kownackiego.  Żurkowski wiado, wrócił po kontuzji... Kownaś za mało niby gra...

Itd itp. Najgorsze jest to że ta reprezentacja  nie ma pomyslu na grę

 W sumie za Nawałki tez nie było, bo Euro to był czysty fuks poparty walecznością, ktora teraz szwankuje...

Ciekawe jak byłaby prawdziwa wartość reprezentacji z np topowym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś gramy ze słabą Italią.

Krytyki nie ma co do ustawienia, bo na papierze jest niby lepiej personalnie niz z Portugalią , a powtarzać sie co do ustawienia mi się nie chcę.

Szkoda, że przez eksperymenty spadniemy niżej. Powtórzę, personalnie jesteśmy  mocni, niestety nie mamy trenera i to jest problem bardzo duży. 

Dziś  każdy wynik jest możliwy. 

Edit: byłem tak pewny, że gra Pìątek... odwołuję to co napisałem "personalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jest beznadziejnie i tyle. Szkoda strzępić język. Boniek się nie przyzna do błędu, że zatrudnił słabego trenera, a to może skutkować tym, że na Euro nie pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację ! Szkoda słów.! III liga - tam nasz poziom. MŚ ciąg dalszy. Milik bomber? Milik pudło ! Jak zawsze !

Kilka podań Ziela to dyskwalifikacja !

Takiej żenady, takiego ogrywania, takiej słabości i bezradności w bezpośrednich pojedynkach, nie wspominając o.   s y s t e m i e.  g r y.  to dawno nie widziałem u kogokolwiek , w meczu o stawkę.

20 latkowie ogrywają naszą obronę jak chcą. Bez wyjątku. Z inernacjonałem Glikiem na czele. !>:(

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Jurek napisał:

Macie rację ! Szkoda słów.! III liga - tam nasz poziom. MŚ ciąg dalszy. Milik bomber? Milik pudło ! Jak zawsze !

Kilka podań Ziela to dyskwalifikacja !

Takiej żenady, takiego ogrywania, takiej słabości i bezradności w bezpośrednich pojedynkach, nie wspominając o.   s y s t e m i e.  g r y.  to dawno nie widziałem u kogokolwiek , w meczu o stawkę.

20 latkowie ogrywają naszą obronę jak chcą. Bez wyjątku. Z inernacjonałem Glikiem na czele. !>:(

 

 

Bardziej ostry niż ja :D
Ziele chociaż próbuję do przodu, bo Góralski, Szymański czy Linetty nic w tym kierunki nie zrobili :P Lewy znowu bez strzału, no faktycznie możemy mieć w ataku z pięciu Lewych, ale jak nikt im nie poda to jak mają strzelić bramkę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...