Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 10.05.2019 o 11:41, Zola67 napisał:

Ale Barcelona też gra nieco inaczej Oni zmuszają inne kluby do biegania bo zazwyczaj grają przy piłce i tikitaka muszą przeciwników do biegania. Tylko zapomnieli zmienić taktykę jak już było 2:0

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Tikitaka nie jest zła, ale jak widać po porazkach z Romą i FC Liverpool przy maksymalnym pressingu niewystarczająca na topowych przeciwników. Mam nadzieję, że Xavi zostanie nowym trenerem, choć zawsze lubiłem w tej druzynie walczaków typu Puyol:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Jaka liga taki miszcz emoji1787.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ej jaki W... Taki Ś...:221_see_no_evil:

A tak na poważnie to cieszę się że wygrał Piast. 

Fornalik pokazał, że ambicją, wiarą, konsekwencją i dość dobrym warsztatem szkoleniowym można wiele. 

W Lechu czy Legii rozkapryszone nabufoniałe pseudo gwiazdy nawet na treningu nie chciały sie dobrze spocić. Dzieci zarabiają setki tysięcy, wierzę że są niby wybrańcami i w głowie się trochę przewraca. Kariera jest krótka, oni sami strzelaja sobie w stope odpuszczając to i owo. Czasu nikt nie oszuka. To jedyna sprawiedliwość :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oglądał ktoś wczoraj Portugalia - Szwajcaria? Szacun dla Kryśki. Xhaka powinien dostać karę od UEFA za spiee... J do sędziego moim zdaniem

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A mnie się podobało... 

Technicznie nas zajeżdzali, ze strony Kedziory poszło tryliard wrzutek. Ale to co robił i jak się rozwinął Bednarek to kosmos. Zielu mimo, że nic nie wyczarował w końcu walczył. Dwie, trzy korekty są do zrobienia. Klich out, może w końcu Żukowski, Bereś na prawą stronę, Rybus na lewą i jeździmy na dupach od 1 do 90minuty, nie będziemy grali ładnie ale za to skutecznie.  Brawo za bramkę, bo mimo, że to było pół akcji to było widać determinację :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Klich odwalił kawał dobrej roboty to on skonstruował najladniejszą akcję którą kończył Grosik. Fakt faktem że więcej grał w defensywie jednak Krycha potrzebował pomocy trochę brakowało mi jego przejęć takich jak to robił w Euro.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 8.06.2019 o 09:17, Grendziu napisał:

A mnie się podobało... 

Technicznie nas zajeżdzali, ze strony Kedziory poszło tryliard wrzutek. Ale to co robił i jak się rozwinął Bednarek to kosmos. Zielu mimo, że nic nie wyczarował w końcu walczył. Dwie, trzy korekty są do zrobienia. Klich out, może w końcu Żukowski, Bereś na prawą stronę, Rybus na lewą i jeździmy na dupach od 1 do 90minuty, nie będziemy grali ładnie ale za to skutecznie.  Brawo za bramkę, bo mimo, że to było pół akcji to było widać determinację :champagne-2010:

@Grendziuto piłkarski geniusz czy prorok?

Gazety zwalnialy trenera za styl, teraz wynoszą pod niebiosa. Ehhh. Show musi trwać:221_see_no_evil:

Nadal podtrzymuje, że Brzęczka nie lubię, choć w tej drużynie jest jakaś wizja i przede wszystkim chęć walki o zaangażowanie, a z tym bywało różnie. I to oznacza, że jest tam niezły klimat i atmosfera, a nie za obiny jak u Adama N. Który pewnie jeszcze analizuje jak tu by się lepiej przygotować na MŚ w Rosji:221_see_no_evil:

Przede wszystkim nie miesza jak Nawałka. Ma dwa systemy 4-4-2 i 4-3-3, niektórzy mogą powiedzieć że 4-5-1...

Szkoda mi Bersiana lewej stronie, ale dopóki żre to niech będzie. 

Ponownie brawo Zielu, Bednarek, Fabian etc. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fajnie to wyglądało. Trudno doszukać się słabszego ogniwa. Brawo młodzież, conajmniej połowa z Was łącznie z trenerem powinna pukać do pierwszej reprezentacji:icon_arrow1:

Screenshot_20190616_212325.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...