Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dla mnie mecze reprezentacji to świętość. Zawsze jest, było napięcie. Nie to samo co z wiecznie budowanym od nowa Kolejorzem, czy też "nudnie" wygrywającą Barceloną. 

Tak było też wczoraj, niestety coś we mnie pękło... Grajki zarabiające setki tysięcy, miliony, naród jakby wybrany, a potyka się o własne nogi jak Piątek czy Milik... Klich podający w kosmos, nie wiadomo gdzie, Gumny kiwający się na boku i oddający za darmo piłki... 

Dramat i to mają być ludzie wybrani z milionów uprawiających ten sport, ja prd... 

Przestaje robić tutaj wpisy bo zrzędzę ????

Po 30 minutach, gdzieś po 1 bramce przestałem oglądać. Nie pamiętam kiedy przegapiłem mecz reprezentacji. Coś we mnie pękło, piłka nożna jest nudna, przereklamowana. 

Nie wierzę, że to piszę, ale tak czuję. 

A jeszcze "kilka wpisów" temu cieszyłem się, że podczas oglądania Lecha mam frajdę. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mecze reprezentacji to świętość. Zawsze jest, było napięcie. Nie to samo co z wiecznie budowanym od nowa Kolejorzem, czy też "nudnie" wygrywającą Barceloną. 
Tak było też wczoraj, niestety coś we mnie pękło... Grajki zarabiające setki tysięcy, miliony, naród jakby wybrany, a potyka się o własne nogi jak Piątek czy Milik... Klich podający w kosmos, nie wiadomo gdzie, Gumny kiwający się na boku i oddający za darmo piłki... 
Dramat i to mają być ludzie wybrani z milionów uprawiających ten sport, ja prd... 
Przestaje robić tutaj wpisy bo zrzędzę
Po 30 minutach, gdzieś po 1 bramce przestałem oglądać. Nie pamiętam kiedy przegapiłem mecz reprezentacji. Coś we mnie pękło, piłka nożna jest nudna, przereklamowana. 
Nie wierzę, że to piszę, ale tak czuję. 
A jeszcze "kilka wpisów" temu cieszyłem się, że podczas oglądania Lecha mam frajdę. 
 
 
Jaki był wynik i kto z kim grał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Dla mnie mecze reprezentacji to świętość. Zawsze jest, było napięcie. Nie to samo co z wiecznie budowanym od nowa Kolejorzem, czy też "nudnie" wygrywającą Barceloną. 

Tak było też wczoraj, niestety coś we mnie pękło... Grajki zarabiające setki tysięcy, miliony, naród jakby wybrany, a potyka się o własne nogi jak Piątek czy Milik... Klich podający w kosmos, nie wiadomo gdzie, Gumny kiwający się na boku i oddający za darmo piłki... 

Dramat i to mają być ludzie wybrani z milionów uprawiających ten sport, ja prd... 

Przestaje robić tutaj wpisy bo zrzędzę ????

Po 30 minutach, gdzieś po 1 bramce przestałem oglądać. Nie pamiętam kiedy przegapiłem mecz reprezentacji. Coś we mnie pękło, piłka nożna jest nudna, przereklamowana. 

Nie wierzę, że to piszę, ale tak czuję. 

A jeszcze "kilka wpisów" temu cieszyłem się, że podczas oglądania Lecha mam frajdę. 

 

 

A Ty co? W palnik dałeś?

OK. Masz prawo do swoich odczuć. Więc napiszę Ci, że gdybyś za każdym razem łowił szczupola-metrówę, to już byś sprzedawał sprzęt, łódkę i przepocone gacie. Kupuję wszystko, oprócz gaci :D

Oglądałem ten mecz. Byłem porażony szybkością przeciwników i ich techniką na małym polu.

I co z tego? Nie potrafili strzelić gola na bodajże 18 celnych strzałów. A nasi klepali sobie w swoim polu karnym. Piłkarski absurd.

Moim zdaniem: wynik - super, mecz - szkoleniowy. Natomiast wejście Modera, szarpanie Jóźwiaka, nawet Płacheta, ale też Góralski i Skorupski...

Ja Brzęczkowi biję pionę, bo ma odwagę, żeby postawić "starą gwardię" do pionu. I w sumie jest to jakby w dużej części akademia Lecha, która goni stare koty. Tym bardziej nie rozumiem Twojej frustracji.

PS. Lina też trzeba wyczekać.B|

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał:

OK. Masz prawo do swoich odczuć. Więc napiszę Ci, że gdybyś za każdym razem łowił szczupola-metrówę, to już byś sprzedawał sprzęt, łódkę i przepocone gacie

Raczej bym płakał ze szczęścia. 

 

2 godziny temu, Linek727 napisał:

Ja Brzęczkowi biję pionę, bo ma odwagę, żeby postawić "starą gwardię" do pionu. I w sumie jest to jakby w dużej części akademia Lecha, która goni stare koty. Tym bardziej nie rozumiem Twojej frustracji.

To nie był atak na Brzęczka, jednak zwolennikiem jego nigdy nie będę nawet jakby wygrał MŚ. A może faktycznie on podczas wywiadów przyczynił się do tego, że piłki mam dość... Nie wiem. 

To że testuje młodych to nic wielkiego nie odkrył, przy modernizacji rozgrywek reprezentacji, że gramy po 3 mecze każda drużyna, każdy trener szuka nowych rozwiązań. 

Nie, nie dałem w palnik, przesilenie jesienne? Może, nie wiem. 

Dzisiaj grałem w Fife z synem, bardziej się tam odnajduję niż w oglądaniu milionowego nic nie wnoszącego meczu w moim życiu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grendziu napisał:

Raczej bym płakał ze szczęścia. 

 

To nie był atak na Brzęczka, jednak zwolennikiem jego nigdy nie będę nawet jakby wygrał MŚ. A może faktycznie on podczas wywiadów przyczynił się do tego, że piłki mam dość... Nie wiem. 

To że testuje młodych to nic wielkiego nie odkrył, przy modernizacji rozgrywek reprezentacji, że gramy po 3 mecze każda drużyna, każdy trener szuka nowych rozwiązań. 

Nie, nie dałem w palnik, przesilenie jesienne? Może, nie wiem. 

Dzisiaj grałem w Fife z synem, bardziej się tam odnajduję niż w oglądaniu milionowego nic nie wnoszącego meczu w moim życiu... 

Grendziu, spoko. Z tym palnikiem to był żarcik ;)

Śledzę kopaną na poziomie repry od MŚ w Hiszpanii. I napiszę to, co pewnie wielu osobom się nie spodoba: mamy fajne pokolenie piłkarzy, mamy w końcu zaplecze techniczne, mamy następców z własnych akademii (w tym Lecha). Ale przy okazji mamy też ciągłe pretensje do świata, że nie wygrywamy z każdym 10:0. Tak się nie da. :D NIGDY nie będziemy grali jak Brazylia czy Hiszpania. Ale mamy już potencjał, żeby z takimi drużynami pograć bez wstydu.

A co do Brzęczka - wyniki go bronią i z tym się chyba zgodzisz. Oby tak pozostało :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wiem, że żartowałeś. Luz mam z tym. Lubię się posprzeczać. Nadal mam dość piłki kopanej, nie przeszedł mi ten chwilowy stan... Wydaje mi się, że nic więcej już nie wymyślę i nie zobaczę ciekawego, odkrywczegow kolejnych 90 minutach. 

Co do Brzęczka, nie chce mi się o nim gadać, to coś jak z opcją polityczną, albo go popierasz albo nie, ja jestem w opozyji i uważam, że inni z tej drużyny wyciągnęliby jeszcze więcej. 

To samo jest z klubami, od zawsze nie lubię Bayernu Monachium i mimo, że jestem wielkim fanem talentu Roberta to zawsze jestem przeciwko temu klubowi, no chyba że gra z Realem Madryt, to wtedy w sumie nie lubię obu drużyn... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Obejrzałem w końcu reprezentację i chyba doszło do mnie dlaczego nie chcę jej oglądać. To jest Brzęczek, jak są zbliżenia na niego podczas meczu to nie tylko ręce opadają i  cycki, ale wszystko na maksa.

Niestety wybronił się tym meczem, choć w zasadzie dla mnie nie. Ale Rudy nigdy nie przyzna się do błędu i go nie zwolni. Pierwszy raz chciałem abyśmy dostali lanie, takie porządne jak np Barcelona z Bayrnem, aby doszło do rewolucji. No i niestety ale lecimy z Brzęczyszkiwiczem dalej. Żuraw też nie jest medialny z Lecha Poznań, ale broni się futbolem na tak oraz wynikami, mimo, że zawodników ma słabych, to potrafi z nich wycisnąć maska. To są te właśnie detale...

Ja nadal uważam, że mamy naprawdę fajne pokolenie piłkarzy i można byłoby grać jak równy z równym z innymi reprezentacjami z topu piłkarskiego, tylko nam potrzeba trenera z charyzmą, z jajem, z wyczuciem, z kimś, kto ma pojęcie o nowoczesnym futbolu i wie jak poradzić sobie i dotrzeć do gwiazd typu Lewandowski, Szczęsny etc. Szkoda, że nie dowiemy się tego ile można byłoby osiągnąć w piłce z prawdziwym trenerio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...