Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, cygan786 napisał:

"Żeby nie Ursus , żeby nie Radom to byś wpie.... chleb z marmoladą. " Jeszcze pokaże kolejożowi ( tak to się chyba pisze) jak się piłkę kopię. Pozdro Grendziu.

Kolejorz umarł gdy Amica ich przejęła niestety ??? ostatnio kibicuje chyba bardziej Warcie, bo jest bardziej Poznańska niż Lech niestety. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejorz umarł gdy Amica ich przejęła niestety ostatnio kibicuje chyba bardziej Warcie, bo jest bardziej Poznańska niż Lech niestety. 
Patryjotyzm lokalny. Aż tak nie jestem zagorzałym kibicem ale cieszę się że są w ekstraklasie. Ale wygrana w niedziele 2-0 nad Kielcami cieszy podwójnie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, cygan786 napisał:

Patryjotyzm lokalny. Aż tak nie jestem zagorzałym kibicem ale cieszę się że są w ekstraklasie. Ale wygrana w niedziele 2-0 nad Kielcami cieszy podwójnie.

Ja tamten wpis żartem, nic nie mam do Radomiaka Radomia, ani zwaśniony klub dla mnie, ani jakiś pozytywny, są w ekstraklasie i super. Gratulacje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tamten wpis żartem, nic nie mam do Radomiaka Radomia, ani zwaśniony klub dla mnie, ani jakiś pozytywny, są w ekstraklasie i super. Gratulacje
Ja też żartem, teraz będzie ciekawy mecz. Hiszpania- Szwecja. Oglądam,nie kibicuje nikomu, chce zobaczyć ciekawy mecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, cygan786 napisał:
14 minut temu, Grendziu napisał:
Ja tamten wpis żartem, nic nie mam do Radomiaka Radomia, ani zwaśniony klub dla mnie, ani jakiś pozytywny, są w ekstraklasie i super. Gratulacje emoji123.pngemoji123.pngemoji123.png

Ja też żartem, teraz będzie ciekawy mecz. Hiszpania- Szwecja. Oglądam,nie kibicuje nikomu, chce zobaczyć ciekawy mecz.

Ciekawie będzie gdy Polska będzie grać z Hiszpanią, bo to obie drużyny, ktore potrafią grać i w piłkę i ofensywnie ???(żart). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie będzie gdy Polska będzie grać z Hiszpanią, bo to obie drużyny, ktore potrafią grać i w piłkę i ofensywnie (żart). 
Z Hiszpanami sobie poradzą, ze Szwedami również. Trzymam kciuki
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie sobie co chcecie, ale Grzesiek mi dzisiaj zaimponował. Pierwsza czerwona kartka tych Mistrzostw należy do Krychowiaka !

Tak się kur,,a przechodzi do historii i buduje legendę ! ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słyszę, jak suchy obwieszcza, że mamy jeszcze 6 pkt do zdobycia, to brak mi słów. Mentalność sprzedawcy garnków na pokazie w DPS-ie. Zaklinanie rzeczywistości? O co tu chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Linek727 napisał:

Jeżeli słyszę, jak suchy obwieszcza, że mamy jeszcze 6 pkt do zdobycia, to brak mi słów. Mentalność sprzedawcy garnków na pokazie w DPS-ie. Zaklinanie rzeczywistości? O co tu chodzi?

 

Próbują się oszukiwać że ta reprezentacja coś znaczy Starają się wszystkim w mawiać  ,że są kimś a są totalnym ZEREM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, suwi napisał:

Próbują się oszukiwać że ta reprezentacja coś znaczy Starają się wszystkim w mawiać  ,że są kimś a są totalnym ZEREM

No, właśnie, że nie są! To nie jest potencjał na majstra, ale na wyjście z grupy - tak. Taki solidny średniak.

Tam coś nie bangla i coś czuję, że to chodzi o lewego. Poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...