Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przyszedł Skorża, którego zwolennikiem nigdy nie byłem, a Lech biję się faktycznie o Majstra. Tiba i atmosfera wokół klubu staję się być lepsza, to i teraz już nie wiadomo, o co Kibole walczą. Są jakościowe transfery, jest nr 1 w lidze i wola walki, jak na naszą ligę wystarczy. |

Co prawda Rutek wyszeł z cienia i był tylko remis, jest tak zawsze gdy wychodzi z nory, ale na 100lecie chyba jednak ten Majster będzie. Szkoda, że w wywiadzie uświadomił nam, że Kamyk i jemu podobni zawsze będą odchodzić, że nie zmieni się nic w Ekstraklasie i żyć będziemy z transferów. Wydaliśmy z prowizjami około 3mln Euro, czyli też tylko około 15% przychodu z transferów, więc ja się tym nie cieszę mimo wszystko, w Poznaniu też przyjdą chude lata, bo po Kamińskim nie będzie na tą chwilę kogo sprzedawać, no chyba że jakiś talent faktycznie wystrzeli... I na bank nie będzie to Marchwiński.

Nowy Prezes PZPN? Czym częściej go słucham, tym bardziej mam mieszane uczucia, oby nie był niewypałem jak swego czasu Żuraw w Poznaniu, na razie mu życzę wszystkiego dobrego, może  w działaniach jest lepszy, jak w publicznej sprzedaży swojego wizerunku?

Sousa zaczyna irytować, choćby tym że nie widać go na meczach w Ekstraklapie czy też w Europie, on powinien oprócz "analizy" zaliczać dwa mecze na żywo dziennie, do bólu jeśli się tylko da. 9pkt jak zdobędzie w następnych 3 meczach, to wszystko zostanie zapominanie i wybaczone, 7pkt to minimum, a jeśli nie, to czas podziękować i szukać nowego selekcjonera. No i oby to nie był Stokowiec, bo zmienie obywatelstwo. Michniewicz???

Barcelona gra słaby futobol, najważniejsze, że punktuję, Koeman za to irytuję. Oj cieżko jest tam poukładać klocki po poprzednikach, a niechciane w klubie piłkarzyki się śmieją i dolary pogrążając klub z chęcią przyjmują. Umtiti, Griezmann, Pjanić to tylko trójka, która pobiera pensję, a za wiele nie wnosi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeden ze słabszych męczy za Sousy? Możliwe, za dużo przestojów, nerwowości, szarpanej gry. Ale też przeciwnik grał bardzo agresywnie i dynamicznie. 

Ale jak dla nas kibiców 4:1 to powinno cieszyć???

Grande Lewandowski, Grande Linetty, Grande Buksa, reszta do lekkiej lub większej poprawy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Leci hejt po Sousie za wygraną 7:1... No akurat co do straty bramki to nie jego wina, że Piątkowski podał przeciwnikowi :)

Natomiast totalnie nie rozumiem po co nam 3-5-2 jak nie umiemy tak grać, dlaczego przy 3-5-2 najpier Bereszyński był środkowym obrońcą, a teraz nominalny prawy obrońca przez całe  życie jest lewym środkowym obrońcą - Kędziora. Za to już jest kryminał, bo czas eksperymentów dawno powinien się skończyć. No i pytanie do Pana Sousy, dlaczego Linetty tak mało gra, jeśli zawsze coś daje in plus. Ten Buksa na razie szacun.

Nie podniecajmy się za bardzo, bo jakościowo tylko Lewy coś znaczy na Świecie, a reszta jest dobra lub mniej.  Mecz z Anglią nawet jeśli wygramy to nic nie zmieni, zagramy w barażach, bo kto Anglii odbierze punkty, które straciliśmy z Węgrami?

Słabo wyszedł debiut Kamińśkiego, ale ja bym go nie skreślał, kiedyś myślałem że Jóźwiak zrobi mega karierę, ale to Kamyk ma potencjał aby być top.

Slisz w reprezentacji? - to już chyba wolę Krychowiaka z szalikiem na oczach..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z Anglią remis po meczu walki, z Hiszpanią remis po meczu walki, a co niektórzy będą pamiętać bramkę straconą z San Marino ???

Dzięki za emocje???

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt.
brzydzę się Lewandowskim, pan Piłkarz Harry Kane potrafi huknac aż piłka nabiera takiej rotacji, że cały stadion narodowy po golu ucichl a ja myślałem, że głos jest wyłączony w tv, bobek tylko rynce założył na biodra i podziwiał jak pan Piłkarz Harry Kane celebruje gola z kolegami panami piłkarzami z premier league, a bobek już się szykuje na mecz z hoffenhejmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądam chłopaków w AMP od pierwszego meczu. Kurde, normalnie tak mi szkoda, że przegrali z Hiszpanią, bo gryźli własne kule i gorsi nie są. Sport, życie, jedna akcja, tak jak jeden wypadek, który przestawia człowieka o 180 stopni.

Ale za tę mentalną siłę, wolę walki, za te cuda na kijach, tempo, które tylko potwierdzają, że nie ma niemożliwego - wielki szacun. Może oni się uczą piłki od tych w pełni sprawnych, ale na pewno my, dwunożni, powinniśmy się uczyć od nich tego, jak należy żyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja wczoraj na spotanie w ostatniej chwili pojechałem z Młodym na mecz. Było warto ?????

Grali bardzo dobrze. Mati w domu jak wróciliśmy :  ja to z emocji już nie zasnę, 3 sekundy później padł jak kawka ???

20210917_161428.jpg

IMG_20210917_201025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie Amice trzeba przyznać, że naprawdę konkretną piłkę gra, wielkie brawa. Ciekawe co będzie z Legią, czy tak jak zawsze cienizna na starcie, a na koniec ogień. Tylko jeśli Amica będzie grała, tak jak gra, to mistrz w Poznaniu bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...