Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
16 minut temu, mav3rick napisał:
24 minuty temu, Grendziu napisał:
Nie idzie na to patrzeć.

Aż tak ttagicznie? Czyli tylko wynik ok?

Żuraw z Holandii to mało powiedziane, inna sprawa, że brak odpowiednich wzmocnień, ale o tym już pisałem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Pierwszy raz nie oglądałem klubu z Poznania, którym zarządzają Wronki, co od 15lat jest mega policzkiem dla klubu z tradycjami i całego prawdziwego Poznania. Nadal życzę im spadku i zamiany właściciela. Wtedy wrócę do kibicowania jednemu słusznemu klubowi, ale Rutkowski musi się poddać i wyp.... Swoją drogą, może i dobrze że ledwo co pokonali Luxemburg, bo dalej będzie tylko Eurowpierdol i Ektraklasawpierdol???

Szkoda Rakowa, walczyli z sercem, pokazali charakter, niestety Slavia była półkę wyżej. Szacun dla Częstochowy, bo klub z Poznania, którego nazwy nie wolno mi wymieniać poległby w Pradze z kretesem.

Barcelona z Bayernem - już tuptam ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, christhof70 napisał:

przypadkowe te losowanie. k......a same przypadki

Tak czy inaczej idę na "kwarantanne" z kibicowaniem dla klubu z Poznania zarządzanego przez wieś. 

Jak się jeden d...k podda to wrócę z kwarantanny, najwyżej zostanę tam na zawsze. Aktualnie w Ekstraklasie przywdziewam barwy Biało Zielone Warty Poznań ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99

Donnarumma G. (B)

2

Hakimi A.

3

Kimpembe P.

5

Marquinhos (C)

7

Mbappe K.

25

Mendes N.

30

Messi L.

10

Neymar

4

Ramos S.

18

Sanches R.

6

Verratti M.

26

Aguilar R.

5

Badiashile B.

10

Ben Yedder W. (C)

4

Camara M.

6

Disasi A.

19

Fofana Y.

17

Golovin A.

12

Henrique C.

3

Maripan G.

16

Nubel A. (B)

31

Volland K.

REZERWOWI

14

Bernat J.

15

Danilo

22

Diallo A.

44

Ekitike H.

26

Mukiele N.

1

Navas K. (B)

8

Paredes L.

19

Sarabia P.

33

Zaire-Emery W.

21

Akliouche M.

30

Didillon T. (B)

36

Embolo B.

14

Jakobs I.

11

Jean Lucas

41

Magassa S.

77

Martins G.

18

Minamino T.

23

Sarr M.

WYKLUCZENI Z GRY

Draxler J.

(Kontuzja kolana)

Gueye I.

(Kontuzja)

Icardi M.

(Kontuzja)

Pembele T.

(Kontuzja kolana)

Vitinha

(Zawieszenie)

Boadu M.

(Kontuzja mięśnia)

Vanderson

(Czerwone kartki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W niedzielę chciałem jechać na ryby od rana, bo to była w końcu "moja pogoda". Wieczorem syn do mnie, Tato proszę (chyba z 4x poprosił) jedź zobacz jak gram. Pojechałem na mecz, był kapitanem, strzelił pierwszą bramkę w lidze, delikatne łzy radości  i duma Młodego bezcenne ???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, Grendziu napisał:

Jednym plus pierwszej połowy to Zieliński

Zieliński jednym zagraniem potrafi zrobić dym. To jest top absolutny. Ale nie można oceniać zawodnika tylko po efekciarstwie. Mam wrażenie, że brakuje mu takiej stabilnej pewności siebie. Czasem snuje się jak pierd po gaciach.

Mecz z Holandią był, jaki był. Po prostu - zwykły, kolejny wpierdol. Szkoda. Ale przy takich graczach? Którzy momentami potrafili pozamiatać Holendrów?

Dla mnie to tak - Papszun na trenera, twardy kontrakt na 4 lata, żeby była stabilizacja, do tego umowa ze szkółkami i banda łowców, która op... co tydzień juniorskie ligi. Uwierzcie - w tym kraju marnują się talenty większe od Lewego, który akurat talentem na brazylijską miarę nigdy nie był.

A poza tym - chyba czas, żeby niektórzy piłkarze odpoczęli. Np. Szczęsny - nie wkurza mnie to, że jest cymbałem po ojcu i potrafi się rzucać na ziemię. Wkurza mnie to, że Fabian przez tego zjebka skończył z reprą, bo patolowanie Szczęsnego było ważniejsze jako element cementowania drużyny niż faktyczne umiejętności. A gra w Juve mnie akurat dupy nie urywa. Byli lepsi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...