Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał(a):

O dziwo ze wszystkim się zgadzam co Darek napisał. Jedynie jedna nieścisłość jest, Bednarek to akurat jest w rytmie meczowym, od powrotu do Southampton praktycznie cały czas gra całe mecze. Tutaj bardziej wyszedł brak zgrania.

No to sorry za off ropa, widziałem go raz jak wszedł z ławki po powrocie i grał tam dramatycznie, a piłki ostatnio nie oglądam prawie wcale, oprócz Grand Derby dawno nic nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sorry za off ropa, widziałem go raz jak wszedł z ławki po powrocie i grał tam dramatycznie, a piłki ostatnio nie oglądam prawie wcale, oprócz Grand Derby dawno nic nie widziałem.
Gra całe mecze, ale jakości jakieś mega nie pokazuje. On to takie drewno jest. No i jego samobój z przed kiki tygodni to mistrzostwo



A Kiwior jeśli "zatrybi" w Kanonierach to będziemy mieli obrońcę na lata, ale póki co to odległa przyszłość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Też jestem fanem talentu Kiwiora, Piątkowskiego i nawet Dawidowicza jeśli jest w optymalnej formie, nie da się bez gry w meczach, być top na boisku w ważnym meczu o punkty. Rytm meczowy jest najważniejszy, a potem powinno się układać inne klocki i decydować czy ktoś może zagrać w danym meczu i momencie czy nie dla reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze Skóraś od Was z Lecha się podoba, jeśli chodzi o młodzież i nie tylko obronę. No i bym chciał by w końcu Seba Szymański odpalił, bo mam też papiery na grę. Powoli trzeba już tą kadrę odmładzać.

Linetty powinien dostać bana na kadrę, ten gość to czasami, jak turysta wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, christhof70 napisał(a):

do przerwy 0-1,

Moja ulubiona książka z podstawówki taki miała tytuł 💪💪💪

 

PXL_20230327_175015855.jpg

PXL_20230327_174906811.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...