Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Patrzę trochę na ten skład z niedowierzaniem, 8 nominalnie defensywnych piłkarzy w meczu o wszystko u siebie? Szkoda,  że Lewy że Świderskim to nie obrońcy 🫣🫣🫣🫡🫡🫡🫤🫤🫤 Ktoś zrobił 💩 tuż przed meczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu  po pierwsze gratuluję uzdolnionego syna, miło się czyta takie wpisy, a co dopiero mieć takiego zawodnika w domu, bravo 👏

Co do meczu naszej reprezentacji, to muszą mieć mocne tyły, by znów na początku szybko goła nie stracić, czy ten skład, to mocne tyły, hm... nie mnie to oceniać, okaże się za dwie godziny, czy trener miał rację.

Co do wyboru Świderskiego na przód do Lewandowskiego, to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, bo Świderski potrafi wejść na pełnym gazie i nie odstawia nogi, do tego jest wyższy, niż inni, którzy mogliby się pałętać przy Lewym z przodu.

Obstawiamy koledzy? Ja uważam, że wygramy 3:1, minimum 2:1, no a wtedy w następnym meczu i Mołdawia i Czechy muszą wygrać, więc w ich meczu będzie remis 0:0 lub 1:1, no a wtedy przechodzimy dalej 😁🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał(a):

Patrzę trochę na ten skład z niedowierzaniem, 8 nominalnie defensywnych piłkarzy w meczu o wszystko u siebie? Szkoda,  że Lewy że Świderskim to nie obrońcy 🫣🫣🫣🫡🫡🫡🫤🫤🫤 Ktoś zrobił 💩 tuż przed meczem?

@Grendziu  Nie bądź kolejnym Janem Tomaszewskim polskiego internetu.

Ponieważ myślenie nigdy nie było moją mocną stroną, to ufam mądrzejszym. O, masz! Gol! Ale jak to? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Bebzon napisał(a):

@Grendziu  Nie bądź kolejnym Janem Tomaszewskim polskiego internetu.

Ponieważ myślenie nigdy nie było moją mocną stroną, to ufam mądrzejszym. O, masz! Gol! Ale jak to? 

 

Cieszę się z bramki, jest ok, oby do końca, bo jest jakaś gra i nie klepią się po czołach, w te stronę lubię się mylić. Zdania nie zmieniam, trzech nominalnych defensywnych pomocników przy Szymańskim i jeśli prawda chorym Zielińskim, więc wybór był... Zalewski i Frankowski grywają na obronie w klubach plus trzech obrońców=8 pisane przed meczem na luzie, bez spiny. Już pisałem wyżej, życzę Probierzowi niech się uda.

Zalewski Top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A porównanie do Tomaszewskiego, to mimo wszystko największą z możliwych obelga dla mnie piłkarska, spoconego Janka totalnie nie trawie💩💩💩

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał(a):

Cieszę się z bramki, jest ok, oby do końca, bo jest jakaś gra i nie klepią się po czołach, w te stronę lubię się mylić. Zdania nie zmieniam, trzech nominalnych defensywnych pomocników przy Szymańskim i jeśli prawda chorym Zielińskim, więc wybór był... Zalewski i Frankowski grywają na obronie w klubach plus trzech obrońców=8 pisane przed meczem na luzie, bez spiny. Już pisałem wyżej, życzę Probierzowi niech się uda.

Zalewski Top.

"Niech się uda"? Pięknie podsumowałeś trenera.🤣 Ale są "prawdy" niepodważalne, bo są prawdziwe: "Po owocach go poznacie". Problem w tym, że w pierwszym roku owocują np. pomidorki koktajlowe. Zasadź orzecha... Plan, spokój, konsekwencja, czas - tak się buduje na lata, cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał(a):

A porównanie do Tomaszewskiego, to mimo wszystko największą z możliwych obelga dla mnie piłkarska, spoconego Janka totalnie nie trawie💩💩💩

No, fakt. To było za grube 😆 Sorki, ale chciałem Cię uszczypnąć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał(a):

A porównanie do Tomaszewskiego, to mimo wszystko największą z możliwych obelga dla mnie piłkarska, spoconego Janka totalnie nie trawie💩💩💩

Większość go nie trawi, nie bój się jeszcze dużo Ci do niego brakuje, chociaż podążasz w dobrym kierunku 😁🤣🤣🤣🤫🤫🤫🍻🍻🍻

Tak poważnie to mój plan się sprawdza, teraz około 70 minuty strzelimy na 2:1 i na koniec pójdziemy z kontrą na 3:1 😁😉🍻

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...