Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj nie ma o czym myśleć . Utkwiliśmy w beznadziejności, bez sponsora , inwestorów i właścicieli . U nas się zdzwaniają :)

Śląsk z ligi nie spadnie .Będziemy się bujać w drugiej ósemce, a co jest efekt hiszpańskich zaciągów , wypożyczeń Zwolińskich na pół roku itp.

P.S Nic nie mam do Zwolińskiego , ale uważam że jest najlepszym przykładem jak dzisiaj Śląsk wygląda. Byle jak , byle gdzie , byle za co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, MacAir napisał:

Tutaj nie ma o czym myśleć . Utkwiliśmy w beznadziejności, bez sponsora , inwestorów i właścicieli . U nas się zdzwaniają :)

 

U nas jest podobnie. Dlaczego nie dogadaliscie się z Solorzem? W zasadzie poza pompką w pierwszym sezonie, gdzie Amica wrzuciła sporo kasy, ten klub nie ma też jakby sponsora, tylko właściciela który zarządza jak zarządza. Kiedyś byłem anty temu wszystkiemu, ale jednak udało im się wybić ponad przeciętność i być systematycznie w górze tabeli. Łatają budżet transferami.Na ekstraklasę to wystarcza, na podbój Europy już nie. Niestety Legia mimo wielkich chęci podboju Europy jak widać, przed Ajaxem też się osłabiła. 

Mnie cieszy jednak fakt, że Lechia stała się trzecia siłą ligi i na papierze i na boisku. Do tego Legia i Lech - każda z tych drużyn ma inny sposób, pomysł na rozwój i mimo błędów idą powoli do przodu. Dzięki temu liga jest ciekawsza.

Bielica, Magiera, Nowak to też inni niż do tej pory jakość trenerska, nikt z nich nie wymyśla historyjek z kapelusza. 

Co mi z sukcesów Lecha jeśli na wiosnę odejdzie np Kędziora i Kownacki?

Mamy reprezentację, może kiedyś doczekamy się także budżetów piłkarskich na wysokim poziomie, a co za tym idzie i sukcesów na arenie międzynarodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MacAir napisał:

Mecze z ogórami - Łęczna , Wisła Kraków i Wisła Płock

Zapisuję te słowa i przypomnę, jak te ogórki z Krakowa postawią trudniejsze warunki, jak to zrobiła Lechia. Wisła to klub, który ma troszkę lepszych napastników, niż Kuświk. Brożek nie da się powalić, bo gra inaczej, na granicy spalonego, a Ondrasek? Heh, chcę to zobaczyć, jak go Badnarek powali, oj bardzo chcę :)

Poza tym Głowacki. Skoro Kuświka klepał młodziutki Poznaniak, to co zrobi stary Poznaniak z Wisły?

Tak, Lech jest w sztosie i gra najlepszą piłkę. Tak, ma lepszy kalendarz od Legii. Tak, Lechia po prostu psychicznie nie podoła (dowód mieliśmy wczoraj), ale żeby tak Wisełkę od ogórków?? Wstyd!!!!

18 minut temu, Grendziu napisał:

Bielica, Magiera, Nowak to też inni niż do tej pory jakość trenerska, nikt z nich nie wymyśla historyjek z kapelusza. 

Nie za bardzo rozumiem dlaczego Magiera został okrzyknięty dobrym trenerem? Bo Liga Mistrzów? A co on tam takiego zrobił? Przecież skład już miał, wystarczyło chłopaków napompować, trochę przestawić i tyle (ok, aż tyle :) ). Teraz, gdy miał do przepracowania zimę i przemeblowany atak, to jest kiszka i to spora. Ja jakoś w cuda nie wierzę i uważam, że Magiera prędzej wypadnie z podium, jak wygra ligę.

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Magiera - bo jest normalny, pracowity i nie piszę baśni językiem. Masz rację, czy jest dobry czy nie, pewnie przekonamy się za okodwa lata, jeśli go L wcześniej nie pogoni. Bielica ma fajne CV w tym zestawieniu. Sam jestem ciekaw jak uporać się z pierwszym, większym kryzysem.

Mnie osobiście każdego dużego klubu szkoda, gdy spada. Wolałbym aby grały same uznane marki, ale nie płaczę jeśli ktoś robi wałki aby przetrwać i spada niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dominik napisał:

Tak, Lechia po prostu psychicznie nie podoła (dowód mieliśmy wczoraj), ale żeby tak Wisełkę od ogórków?? Wstyd!!!!

Do końca rundy zasadniczej podołają. 

 

Co do Wisły to mogę się mylić ale określenie "ogóry" nie dotyczyło drużyny słabej a nie regularnej .I tak jest Wisła od dłuższego czasu . Oczywiście to jest Ekstraklasa i bardziej kwadratowej, nieprzewidywalnej ligi chyba nie ma ale ...poczekajmy te 6 kolejek ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła wygrywa z Jaga. Jaga z Lechią. Legia przyjmuje trojke od Ruchu. Ale to Wisła jest ogórkowa. To liga jest ogorkowa, a nie Wisła, bo ta w 4 meczach zdobyła 9 punktow wpadając tylko ze Śląskiem będąc drużyną lepszą. Tylko Lech jest bardziej regularny. 

Nie licząc haniebnej wręcz serii 7 meczów w ryj z rzędu, co można w pewnym sensie usprawiedliwić burdelem za sterami, to Wisła przegrała tylko 3 mecze. Dla mnie to dosc regularnie grający zespół, choć rzeczywiście, styl mają dość wyjatkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, mav3rick napisał:

Poznaniacy wreszcie się doczekali by Jasiu Burić dostał polskie obywatelstwo :)

Za Boruca do kadry? :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dominik napisał:

Jaga z Lechią.

Przepraszam, pisałem z pamięci i teraz sprawdziłem. To Lechia wygrała z Jagą. :) No, ale miała remis z Termalicą, więc i tak jest mniej regularna od Wisły (ZRZP vs. ZPZZ).

A tak wygląda ogórkowa Wisła w tabeli z tego roku:

tabela.jpg.c20d8c576f00c1c02748bef690abc2e3.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu jak widzisz dzisiaj mecz Barcy? Ja myślę, że nie jest nie możliwe by odrobić straty. Jednego jestem pewien, że to jeden z najlepszych meczów tego sezonu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...