Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mav3rick napisał:

Roma wyrzuca Barcę z LM, mega sensacja, ale z przebiegu dzisiejszego meczu Włosi w 100% zasłużyli na ten awans.

Nie mam canal +, ale chciałbym zobaczyć miny Messiego, Iniesty - po meczu.

Chociaż,  wpadki podobnej wagi  mieli już okazję zaliczyć !:D

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Jednym okiem patrzyłem na Liverpool, drugim pisałem umowę, to co robi Salah i spółka - chapeau bas - teksańska masakra piłą łańcuchową się chowa :champagne-2010: - zawsze lubiłem fazy pucharowe, że przegrany odpada, a nie jakieś grupy srupy, tutaj się gra, a nie kalkuluję.
Liverpool Jurgena Kloopa to coś w stylu Dortmundu za czasów Lewandowskiego - pięknie, szybko i do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc fajny mecz w Monachium ogolnie z gry Bayern lepszy swietny mecz Franka I Kimmicha szkoda 2 kontuzji . Troche znowu na Lewego pomarudze niewidoczny I 2 znakomite okazje niewykorzystane ... Fajnie jakby trafil do tego Realu , ale z 2 strony na ich miejscu szukal bym pilkarzy pokroju Dembele , Mbbape . Ronaldo caly mecz niewidoczny , ale jak byla okazja wykorzystal. Rewanz w Madrycie I wszystko , moze sie zdarzyc Real nie taki straszny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KaZuYa To chyba ja oglądałem inny mecz ! :hmmm-min:

Dla mnie Real był lepszy w przeważającej części drużynowego rzemiosła piłkarskiego;  Bayern, co najwyżej,  w dwóch-trzech płaszczyznach mu raptem dorównywał.

 Hubercie !  " Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń ! ", ale to tekst piosenki.!!!  W Madrycie zaś wydarzy się to, że będzie z 3:0 dla Realu.

Tak, na marginesie :

Jeżeli Lewy nie poprawi o 50% swojej skuteczności,  to na mś nie wyjdziemy z grupy. A niby czemu miałby poprawić, skoro w takim meczu, takiej rangi, nie potrafi wykorzystać "setki" ? Dla mnie jest oczywiste,  że tę jednostronną grę Lewego,  wszyscy już rozczytali i rozpisali .:(

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Jurek napisał:

@KaZuYa To chyba ja oglądałem inny mecz ! :hmmm-min:

Dla mnie Real był lepszy w przeważającej części drużynowego rzemiosła piłkarskiego;  Bayern, co najwyżej,  w dwóch-trzech płaszczyznach mu raptem dorównywał.

 Hubercie !  " Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń ! ", ale to tekst piosenki.!!!  W Madrycie zaś wydarzy się to, że będzie z 3:0 dla Realu.

 

HAHAHAHAHAHAHAHAH :P Obu drużyn nie lubię od dzieciaka i mi to loto kto awansuję. Salah i spółka ich ograją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym meczu to ja nie wiem czy Real dalej jest zainteresowany Lewym.Nie zdziwiłbym się gdyby teraz zagieli parol na Salaha. Nasz as jest znakomitym pilkarzem,ale niestety skuteczność nie jest jego najmocniejszą stroną... Szczególnie  to widać w najważniejszych meczach.Oby było inaczej na Mundialu,bo w przeciwnym razie cienko widzę nasze szansę na wyjście z grupy...A real zdobędzie LM po raz 3 z rzędu,co nie ukrywam bardzo mnie cieszy,bo od zawsze im kibicuje  :D 

Dzisiaj gra Liga Europy .

Liga Europy została stworzona po to, aby na pytanie żony:
– Dzisiaj znowu mecze?!
Odpowiadać:
– Tak, dzisiaj znowu, ale dla ciebie kochanie odpuszczę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie rozumiem po co pastwić się nad Lewym. Jest fenomenalnym zawodnikiem. Nie jest maszyną, nie zawsze musi trafić. Gdyby kluby kupowały na podstawie jednego meczu zawodników.... Ehhh. Cieszmy się tym kogo mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...