Skocz do zawartości

Planujemy rok 2019 z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Niedługo pojawi się artykuł z finału Feeder Cup, zostanie jeszcze Spinnig Cup i w zasadzie wszystkie imprezy zostały zaliczone.
Wymagało to sporo pracy i zaangażowania, aby się udało wielu osób i sponsorów. Mam nadzieję, że jako Fundacja nie zwiedliśmy, a wszystkie błędy przyjmuję sam na klatę.

Od kilku miesięcy natomiast ewoluuję u mnie nowy pomysł zawodów Feederowych. Wspomniałem o tym już na wczorajszym finale. Generalnie chodzi o czas i cykl imprez, stąd będzie kilka modyfikacji. Łowisko było wyłączone w sumie przez 7 weekndów w sezonie, a to dość sporo, gdy pojawiały się telefony aby połowić rekreacyjnie, to wszyscy pytali, czy łowisko wolne, bo ciągle jakieś zawody są... Wychodzi na to, że przekaz nie był taki zły...

No ok, ale co następuję.
Z Feeder Cup przechodzimy na jedną lub maks dwie imprezy, ale pod hasłem (tutaj proszę o propozycję nazwy) Maraton z Feederem.

Zorganizujemy zawody feederowe drużynowe przez min 24h z następującym rozwiązaniem. Dla drużyny dwuosobowej przypisane będzie jedno stanowisko do wędkowania. Drużyna sama będzie decydować ile z TEAM-u dany partner będzie łowić, to drużyna będzie między sobą ustalać jaką strategie dobrać. W ten sposób np na 25 stanowiskach  50 osób do woli się nałowi. Oczywiście, w między czasie będą ważenia ryb, jakieś godzinne przerwy etc.

Jeśli będzie bardzo duże zainteresowanie to imprezę powtórzymy na jesieni. A tak zrobimy tylko jedne eliminacji o Puchar Fundacji dla Ryb. 

Ze spinnigiem podejmiemy decyzje po finale w listopadzie co i jak, czy robimy raz, czy dwa, czy może przez dwa dni np sobota/niedziela.

No i najważniejsze, jest do ustalenia to termin ZLOT-u dla Ryb. 

Oczywiście wszystkie imprezy odbędą się na naszym łowisku NO KILL Nienawiszcz, no chyba, że w następnym roku uda, się pozyskać nową wodę. W tym roku spróbowaliśmy poszerzyć zakres działania, niestety nie do końca nie wiadomo do dziś dlaczego nam się nie udało,. Ale to już innym temat, nie na ten wątek.

 Czekam na propozycję terminów i reguł zabaw. Zlot w tym roku był latem, kto chciał i przede wszystkim mógł był z nami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko organizujecie. Szacun za wkład i mnostwo pracy.
Żałuje ze dzieli nas spora odległość bo sam bym chcial w takich zawodach wziąć udział. Może kiedyś kto wie.
Mielismy juz zlot jesienią i latem, a teraz może wiosną. Przełom kwietnia i maja. W końcu chcialbym poznać Jurek, Mariusz, Staś, Semi, Emil, Stanley, Hubert i pozostałych aktywnych a na zlocie nie obecnych. Panowie zmotywujcie się. Liczymy na Was.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot. 2 połowa Maja. Zawody spinningowe? 2 dniowe. Na rozpoczęcie sezonu w maju(pierwszy wolny weekend) i na zakończenie, najlepiej przełom listopad/grudzień. Co do gruntowych, nie mam pomysła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cygan786 napisał:

Fajnie to wszystko organizujecie. Szacun za wkład i mnostwo pracy.
Żałuje ze dzieli nas spora odległość bo sam bym chcial w takich zawodach wziąć udział. Może kiedyś kto wie.
Mielismy juz zlot jesienią i latem, a teraz może wiosną. Przełom kwietnia i maja. W końcu chcialbym poznać Jurek, Mariusz, Staś, Semi, Emil, Stanley, Hubert i pozostałych aktywnych a na zlocie nie obecnych. Panowie zmotywujcie się. Liczymy na Was.

Jeśli chodzi o mnie Adamie, to uwierz ze gdyby nie przeciwieństwa losu, mojego imienia na tej liście już by nie było ?

Nie chce nic obiecywać siła wyższa niestety, ale uwierz  że bardzo chce Was wszystkich poznać.

Co z niektórymi znam sie już jakieś trzy lata a jeszcze nie miałem sposobności poznac osobiście ?

 

 

 

Co do planowania to się nie wypowiem ponieważ my z małżonka mamy już zaplanowaną wiosnę - marzec i maj. Dokładnej daty nie znamy jeszcze - o niej zostaniemy poinformowani listownie 

 

Ale jak tylko będzie sposobność - wcześniej lub pózniej nie omieszkam odwiedzić Gorzowa, Nienawiszcza i Wrocławia 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie Adamie, to uwierz ze gdyby nie przeciwieństwa losu, mojego imienia na tej liście już by nie było

Nie chce nic obiecywać siła wyższa niestety, ale uwierz  że bardzo chce Was wszystkich poznać.

Co z niektórymi znam sie już jakieś trzy lata a jeszcze nie miałem sposobności poznac osobiście

 

 

 

Co do planowania to się nie wypowiem ponieważ my z małżonka mamy już zaplanowaną wiosnę - marzec i maj. Dokładnej daty nie znamy jeszcze - o niej zostaniemy poinformowani listownie 

 

Ale jak tylko będzie sposobność - wcześniej lub pózniej nie omieszkam odwiedzić Gorzowa, Nienawiszcza i Wrocławia 

Na Mazowszu też będziesz mile widziany.

Zarówno u mnie, Adama czy Grzegorza.

 

Co do zlotu to maj może być trochę ciężki do ogarnięcia - komunie. Ja mam dwie i to tego samego dnia. Jedna u chrześnika żony, a druga u mojego.

Myślę, że czerwiec może być optymalny.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

U mnie Mati ma komunię. Nie wiem jeszcze kiedy.  Może jakoś w grudniu dopasujemy termin zlotu jak już np @MrProperbędzie mógł, wiedział i reszcie dopaduje.

Termin który podał @elvis tez jest fajny, początek czerwca, okolice dnia dziecka czy chwilę później  to fajny termin. Można w końcu rodzinami przyjechać:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Darek  ja naprawdę nie chce uczestniczyć w planowaniu, gdyż terminy. nie są zależne ode mnie, nawet nie wiemy na ile przed planowanym terminem kontroli żona dostanie jakąkolwiek informacje

Wiemy tylko tyle ze będzie to marzec i maj Wiec rozumiesz nie? No ?

 

@elvisDaniel, Adam, Grześ, dzieki za zaproszenie ☺️ Czeka nas z żoną Tour de Pologne ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...