Skocz do zawartości

Planujemy rok 2019 z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w pracy propozycje urlopowe na 2019 do końca listopada mamy złożyć. Ja jak zwykle wezmę miesiąc wolnego od połowy kwietnia do połowy maja, jednak zlot w tym czasie wcale być nie musi, lepiej zgrać się w czerwcu, gdy będzie cieplej. Ja mam 72 dni urlopu do wykorzystania w 2019r (za Chiny tego nie wykorzystam), o nadgodzinach nie wspomnę, więc powinienem w każdej chwili znaleźć czas na zlot, no chyba że nie daj Boże jakaś katastrofa się zdarzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Grzes77 napisał:

U mnie w pracy propozycje urlopowe na 2019 do końca listopada mamy złożyć. Ja jak zwykle wezmę miesiąc wolnego od połowy kwietnia do połowy maja, jednak zlot w tym czasie wcale być nie musi, lepiej zgrać się w czerwcu, gdy będzie cieplej. Ja mam 72 dni urlopu do wykorzystania w 2019r (za Chiny tego nie wykorzystam), o nadgodzinach nie wspomnę, więc powinienem w każdej chwili znaleźć czas na zlot, no chyba że nie daj Boże jakaś katastrofa się zdarzy.

72 dni zlot? O qurła jaka wątroba to wytrzyma:champagne-2010:

@Kotwictez jakoś wspominał przez tel. że czerwiec mu pasi. Czyli powoli coś, jakoś się rysuję :39icon:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z tego roku zostało 28 dni roboczych i 36 z 2019. Jakby mi dali na raz to 3 miesiące laby. Porozpisywałem sobie po kilka dni i cały sierpień, także może i ja się wybiorę na zlocik jak nic nie wypadnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grendziu napisał:

11-16czerwca 2019, termin zlotu wstępnie ustalony. Pogadam z gospodarzem wody i ją zarezerwuję dla Nas:221_see_no_evil:

Nie zapomnij zabrać załącznika ! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

11-16czerwca 2019, termin zlotu wstępnie ustalony. Pogadam z gospodarzem wody i ją zarezerwuję dla Nas:221_see_no_evil:

Dareczku 6 dni ? Nie przeszarżowałeś ? :o

 

Druga sprawa, choć odzewu specjalnego jeszcze nie było, nie wiem czy do końca dobrze rozumiem zasady tego 24 maratonu feederowego.

Jedna miejscówka dla drużyny 2 osobowej, tak gdzieś pisałeś.

Czyli jak - wędkują na przemian (tzn. albo jeden, albo drugi zawodnik drużyny) czy też mogą jednocześnie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Tench_fan napisał:

 

Jedna miejscówka dla drużyny 2 osobowej, tak gdzieś pisałeś.

Czyli jak - wędkują na przemian (tzn. albo jeden, albo drugi zawodnik drużyny) czy też mogą jednocześnie ?

 

Jutro podam ostateczne daty to raz. Zlot mozemy miec tydzień nie ma problemu, ja pewnie będe od srody, czwartku.  Maraton z Feederem okolice 18lipca,  spinn drugi weekend sierpnia.

Łowi jedna osoba z Teamu, druga w tym samym czasie nie może jesli chodzi o feeder. Wy zdecydujecie, kiedy co jak, jako drużyna.

Zaczerpnięty pomysł z Italii. Ja bym poszedł dalej, łowił bez siatek, współczynnik razy miara ryby, lista, zdjecie, miara, wypuszczamy. Wtedy mozemy do punktacji dopuścić jesiotry. Rybyvjak płotka punktować od wymiaru +15/20cm aby nie było itd. Itp.

Ale to na luzie do uzgodnienia. 

Miejsc będzie 30 przygotowanych. I jeśli drużyn będzie mniej niż 15, to wtedy każdy zawodnik losuję. Np 14 drużyn = 28 miejsc. I wtedy drużyna decyduję czy i ile łowi na danej miejscòwce pod warunkiem, że nadal jednocześnie łowi tylko jeden z drużyny.

Jeśli natomiast będzię z 20 drużyn tp ustalimy czy bedzie zmiana miejsc po x czasu czy nie. 

Np gdyby zawody były 48h po 24h robimy godzinę przerwy i nowe miejscòwki.  Ale na ta chwilę idziemy w 24h jakby co. Pomysły muszą być na wczoraj, bo w weekend może pojawia się pomysly graficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym wolał aby to były stanowiska sąsiadujące ( w ramach teamu).

Łatwiej wtedy o dopracowanie wspólnej taktyki i zwykłe "pogaduchy". ;)

Tak czy siak, ani jeszcze terminu nie znam, ani żaden "teamowy partner" się nie zgłosił. :D

 

Czy zapadła ostateczna decyzja w sprawie terminu zlotu, czy nadal się wahamy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

 

 

Czy zapadła ostateczna decyzja w sprawie terminu zlotu, czy nadal się wahamy ?

 

14-16 czerwca klepnięty:champagne-2010: dla tych co chcą to od 11tego:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...