Skocz do zawartości

Planujemy rok 2019 z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
10 minut temu, Tench_fan napisał:

Trzeba będzie wydeptywać ścieżki u szefa na urlop.:D

 

Pamietaj też że sezon wędkarski zaczyna się od Rybomanii w Poznaniu :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Fajnie, fajnie, tylko ostatnio się od żony dowiedziałem, że w czerwcu to:

- jej siostra ma 40 urodziny, 

- jej siostra ma 20 lecie ślubu,

- no i nasz syn przecież ma urodziny.

Na te imprezy 3 weekendy muszę zarezerwować, nawet nie wiem, które dokładnie. Boję się, że mogę nie mieć możliwości dotarcia na zlot, no ale może mi się uda to ogarnąć, ciekaw jestem jak w pracy podejdą do tych moich weekendów, będzie ciężko.

Edycja: zapomniałem jeszcze, że w czerwcu teściowa ma też urodziny, mam nadzieję, że jakoś to połączy z córką, albo nie będzie nic organizować.

 

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, Grzes77 napisał:

Fajnie, fajnie, tylko ostatnio się od żony dowiedziałem, że w czerwcu to:

- jej siostra ma 40 urodziny, 

- jej siostra ma 20 lecie ślubu,

- no i nasz syn przecież ma urodziny.

Na te imprezy 3 weekendy muszę zarezerwować, nawet nie wiem, które dokładnie. Boję się, że mogę nie mieć możliwości dotarcia na zlot, no ale może mi się uda to ogarnąć, ciekaw jestem jak w pracy podejdą do tych moich weekendów, będzie ciężko.

Edycja: zapomniałem jeszcze, że w czerwcu teściowa ma też urodziny, mam nadzieję, że jakoś to połączy z córką, albo nie będzie nic organizować.

 

Ej, ja ma urodziny swoje, ojca, teściowej i będę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie dowiedziałem, albo słyszałem wcześniej i puściłem mimo uszu, że Ani chrześniak się żeni w 1 tydzień czerwca. Ciekawe czy dostanę wolne i na ślub i na zlot. O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Ej, ja ma urodziny swoje, ojca, teściowej i będę :P

Ty "Wujek" zapewniam Cię i Was, że na uszach stanę i postaram się dotrzeć na zlot. Chyba wezmę miesięczny urlop na czerwiec, a nie jak planowałem na maj, "modlę się" tylko, by zlot nie pokrył się z jedną z rocznic siostry mojej żony, bo wtedy pojawi się prawdziwy problem, oby terminy się zgrały :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Termin zlotu nie leżał mi bardzo, bo to ostatni tydzień semestru i pewnie jeszcze zjazd z zaocznymi, to nic nie pisałem, a tu siurprajs i zaocznych kończę z początkiem czerwca. Teoretycznie ostatnie zajęcia mam w czwartek do 9 rano, a potem luzik arbuzik. Może jedynie będę musiał wziąć laptopa, by spóźnialskim posprawdzać projekty i wpisać oceny, ale wszystko do ogarnięcia zdalnie, byle zasięg Playa był :) A więc pojawiła się szansa, że będę na zlocie :) 

Rybomania, to nie moja bajka, ale połowić na Nienawiszczu, to bym chciał. Mam nadzieję, że nie złamię regulaminu, jak to niecnie planowałem w czasie Rybomanii łowiąc z Kotwicem z lodu.

Co Wy @Kotwic i @suwi na to? Jedziecie?

A tak BTW, to kiedy planujemy zrealizować nasz zakład z @Grzes77 i @Grendziu z czasów, gdy myśleliśmy, że będziemy, jak już nie młodzi, to chociaż szczupli?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do zakładu jestem do dyspozycji @Grzes77 bo On wygrał czyli organozacyjnie wybiera łowisko np Bydgoszcz Łódź Wawa Ełk i jedziemy ?

Opłaca nam wpisowe, a my dajemy Jemu jeść i pić aby w anoreksję nie wpadł. :D

Co do zlotu @Kotwic raczej tak jak z nim rozmawiałem :39icon: Bez Dr. Z... to nie zlot przecież:champagne-2010:

Pamiętam jak dziś jak na Ługach Go przechwytwaliśmy z autobusu i....? Kogo nie było na Ługach, niech żałujeB|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Co do zakładu jestem do dyspozycji @Grzes77 bo On wygrał czyli organozacyjnie wybiera łowisko np Bydgoszcz Łódź Wawa Ełk i jedziemy ?

Opłaca nam wpisowe, a my dajemy Jemu jeść i pić aby w anoreksję nie wpadł. :D

Najchętniej bym połowił na lokalnych łowiskach Grzesia, niech za przewodnika robi :)

Jeśli chodzi o termin, to u mnie lipa będzie z kwietniem, bo mam robotę, Harpagana, Święta i zawody w kole. Także kalendarz weekendowy napięty, jak plandeka na Żuku. Wstępnie marcowy weekend rozpoczynający kalendarzową wiosnę mi pasi. Tzn, jak pamiętam, to miało być od czwartku do soboty i to dla mnie OK. W niedzielę muszę tyrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...