Jump to content

Gwarancje, reklamacje, serwis.


ArekH
 Share

Recommended Posts

Na ostatniej zasiadce spotkała mnie bardzo przykra przygoda. Siedziałem na kamienistym brzegu, gdzie z wieczora przybór lubi podtopić kamienie pod nogami. Wstając z fotela, zaliczyłem uślizg i wyłożyłem się akurat na wędzisko i podpórki. Pękła mi neoprenowa fajka, wygieła się solidna, aluminiowa podpórka Shakespeare, którą miałem kilka sezonów, ale o dziwo wytrzymała wędka, przynajmniej tak myślałem. W domu wędzisko poddałem oględzinom pod lupą. Niestety, drugi skład ma pęknięcie na złączu, niewielkie, ale jednak. Myślę że i tak posłuży, ale nie daje Mi to spokoju. Napisałem do Drapieżnika skąd pochodzi mój kij, z zapytaniem czy można dokupić drugi skład. Nie odesłali Mnie z kwitkiem. Obiecali kontakt z serwisem w UK. Kij jest po gwarancji. Może to nic takiego, ale kiedyś połamałem szczytówkę w Sangerze Econ Feeder. Kij zakupiłem w Askari a krótko po, pękła szczytówka. Napisałem zapytanie o dostępność. Z automatu otrzymałem że są na nie. 

Link to comment
Share on other sites

Ja niedawno złamałem szczytówkę w mojej ulubionej wędce spławikowej Shimano Catana... Wędka ma ok. 10 lat i tyle przeżyła ze mną, że szkoda mi jej odkładać w kąt... Przeszukałem internet, ale jakoś nie trafiłem na oryginalny zamiennik. Po przeczytaniu Twojego posta wpadłem na pomysł, żeby napisać do Drapieżnika; mają w swojej ofercie następcę mojej wędki (którąś z kolei) i może poratowaliby mnie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pożyczyłem braciakowi mojego feederka Silstar Evolution, nie ma delikatnych patyków, wiec mnie poprosił żeby mu pożyczyć, bo płotka się ruszyła w Bugu. Właśnie zadzwonił, że mi ostatnią oryginalną szczytówkę załatwił, co z tego że chce zwrócić koszty jak praktycznie nie do kupienia jest, trzeba będzie rzeźbić w gównie żeby coś dorobić, ale jestem zły.>:(

Link to comment
Share on other sites

Nie zazdraszczam Tomaszu. Wiem co jest 5. Rzadko kupuję gotowce. Z zasady właśnie rzeźbię z kupnych, z lekka za dużych węglówek i zbroję sam, jak Ty. Kiedyś, sprawiało mi to przyjemność. Dopasowywałem akcję, szlifując w wiertarce. Teraz, leniwy się zrobiłem. Silstar. Marka legenda. Ze jeszcze Ci się uchowała:champagne-2010:

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ArekH napisał:

. Silstar. Marka legenda. Ze jeszcze Ci się uchowała:champagne-2010:

Mam dwa, Taktiq i Evolution, ten pierwszy ma kilkanaście lat, drugi pewnie z dziesięć, na nic tych kiji nie zamienię. Evolution ma cienkie i długie szczytówki, także ciężko będzie coś dobrać, trzeba będzie rzeźbić, no ale za nic się tego kija nie wyrzeknę. 

Edited by Semi
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...