Skocz do zawartości

Dzińdybry!


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzińdybry!

Kłania się Krzyś z okolic Sieradza.

Tak. Jestem też na SiGu.

Nie. Nie przyszedłem tu by użalać się jak źle jest na tamtym forum. Bo wg. mnie nie jest. Tzn. uważam, że swoimi minusami nie odbiega od innych for.

Choć bana razem z MrPropperem miałem :D

Jestem tu by poszerzyć horyzonty bo przejrzałem Wasze forum i widzę też świetnych ludzi i ciekawe tematy :)

 

Kłaniam się :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, booohal napisał:

Dzińdybry!

Kłania się Krzyś z okolic Sieradza.

Tak. Jestem też na SiGu.

Nie. Nie przyszedłem tu by użalać się jak źle jest na tamtym forum. Bo wg. mnie nie jest. Tzn. uważam, że swoimi minusami nie odbiega od innych for.

Choć bana razem z MrPropperem miałem :D

Jestem tu by poszerzyć horyzonty bo przejrzałem Wasze forum i widzę też świetnych ludzi i ciekawe tematy :)

 

Kłaniam się :)

Jak wiadomo nie ma róży bez kolców.

W ostatecznym rozrachunku najważniejsi są ludzie, bo nie ważne gdzie, ważne z kim.

Różnorodność ubogaca, także myśli i poglądów!

Można się pięknie różnić.:D

Witam i zachęcam do aktywności. Tu wciąż "stare i opatrzone" fizjonomie B|. Dodaj coś od siebie do tego "koktajlu". :duchamp:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Semi napisał:

Cześć Krzyś, ja tak samo od SiG zaczynałem, ale kolega Grześ mi pokazał to ustronne, spokojne miejsce i na SiG zaglądam coraz rzadziej.:D

Nie tylko spokojne i ustronne ale jeszcze do tego jacy kulturalni i grzeczni ludzie

je tworzą ! ( z naciskiem na "grzeczni" )

:P

 Ps.

Tu wogóle nie uświadczysz Off Topa

:grin-min:

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...