Skocz do zawartości

Dorsze - wyprawa na Bornholm


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Od słowa do słowa... i jest duża szansa wyjazdu w weekend 25 listopada.  Ktoś chętny z forumowiczów? 

Nawet nie wiem jakim kutrem i skad3, zaraz będę szukać. Najważniejsze, że są chętni na wypad:icon_arrow1:

3 dni plus dwa noclegi to koszt około 700zł.

Dorsze od naszej strony są mniejsze od śledzia, więc czas na podbój  Bałtyku.  

Acha jedziemy po mięso.  Bo inaczej na wędkę tej ryby nie oplaca łowić. Przez  różnice ciśnień, często one nie maja szans na przeżycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przejrzałem od wczoraj kilaakdziesiąt linków i to, że mi pasuję akurat 25 listopada nie oznacza, że tak będzie.

To jeden z nich:
https://zlotaplaza.com.pl/atrakcje-turystyczne,rejsy-na-dorsza,14.html

Musi to być zorganizowana grupa, jak jeździliśmy na nasze wyprawy bałtyckie jedno dniowe od 14-18 osób. A to już może być problem, chociażby dlatego, że nawet na 18 osób był problem wyjechać na jeden dzień.
Zawsze można dokleić się do jakiejś podróży. Nas wstępnie jest już czworo... A to trochę mało, choć, też dobrze pod jedno duże auto... Jest weekend to może do tego usiądę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bornholm to nie, ale jak by cię nasze morze interesowało, to mogę dać Ci namiar na mojego starego przyjaciela jeszcze zWMH. Jest nurkiem w Marynarce Wojennej, Komandor podporucznik. Co jesień z kolegami organizują sobie rejsy na Dorsza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, ArekH napisał:

Na Bornholm to nie, ale jak by cię nasze morze interesowało, to mogę dać Ci namiar na mojego starego przyjaciela jeszcze zWMH. Jest nurkiem w Marynarce Wojennej, Komandor podporucznik. Co jesień z kolegami organizują sobie rejsy na Dorsza.  

Arku z wyprawą jedno dniową nie mam problemu. Jak nie ma sztormu to prawie co tydzien min. Jeden kuter wychodzi od nas z okolicy. Jest kolejka z zapisami. Dzięki za pomoc. Szukam jak to ja czegoś nowego:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...